Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.077
Cevap
48
Favori
135.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beta erişime açıldı ancak oyun crash veriyor henüz girmeyi beceremedim.
  • Xientina kullanıcısına yanıt
    C:\Users\xxx\Documents\my games\Tom Clancy's The Division 2\state.cfg

set:

dx12 = true

fullscreen = true

maximized = true

bunları böyle değiştir, herhangi bir overlay açıksa kapat. (msi afterburner, rtss vs)
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Sağol yav hocam düzeldi girdim
  • Oyun nasıl beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Şubat 2019; 12:32:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet

• Herkese selam,oyuna 5 dakika kadar girip hikaye ve pvp-skirmish modu oynadım ve benim için tam bir hayal kırıklığı oldu..Oyuna girer girmez el bombası fırlattım bomba patladı ancak sesi gelmedi..Division 1 oyunundaki ses bugları bu oyundada malesefki devam etmekte.Karakterın akıcılıgı oynanabilirliği görüntü kalitesi bana göre vasat.Önceki seriyi tam 4 yıl oynayan bir oyuncu olarak kısacası benim için div2 çöp olmuş

Oyuna akşam tekrar oynayip yorumlarımı iletirim,Şimdilik söyleyeceklerim bunlar..
  • 1.5 saat kadar oynadım biraz fazla bug var yerin altına düştüm 2 kere, ses bugları mevcut ve oyun akıcı değil gibi fps normal olmasına rağmen.
    Biraz daha oynayıp daha net yorumlar yazacağım ilk bakış olarak bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukum -- 7 Şubat 2019; 13:50:5 >
  • Ben de pek ısınamadım oyuna ilk görevden sonra bir doygunluk geldi nedense iyi ki ön sipariş vermemişim diyor gibiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 saat kadar oynadım, ben de pek beğendiğimi söyleyemem. İlk oyun her yönden daha iyiydi bence, umarım çıkış vaktine kadar daha da iyileştirilir.
  • İlk oyunu oldukça kötüydü, bu oyuna ilk oyundan kötü diyorsanız garip.
    İlk oyuna benzemediği için kötü diyorsanız sevindirici, hata, sorunlar olabilir, düzeltilir.

Olmadı tek alternatif var. Anthem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Şubat 2019; 14:37:23 >
  • 41.89 gb boyutu.Şu anda iniyor.
  • MSI afterburner dışında İşlemci kullanımını vs. nasıl görebilirim ? Afterburner açınca oyun açılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

MSI afterburner dışında İşlemci kullanımını vs. nasıl görebilirim ? Afterburner açınca oyun açılmıyor.
    aida64
  • İlk ana görevi tamamladım civilian base'deki. Herhangi bir sorun da yaşamadım. İlk oyunu oynayalı 3 yıl olmuş tam karşılaştıramıyorum ama herhalde ilk olumlu görüşü olan benim. Benim hoşuma gitti oyun.
  • qvx Q kullanıcısına yanıt
    Güzel haber, ilk oyun zaten kötüydü, geçen gün yarısından fazlasını indirdim sonra biraz twithch yayınlarına baktım oyundan rahatsız oldum ve kaldırdım.
    Bu oyunu beğenmeyenler ilk oyunu beğenenler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Şubat 2019; 15:48:29 >
  • valla benimde hoşuma gitti . açık havalı atmosfer rahatsız edecek diye düşünmüştüm ama ben gayet beğendim
  • elinde davetiye olan varsa çok memnun olurum. ps4 ya da pc, ikisi için de olabilir.
  • Oynayabildiğim kadarıyla hoşuma gitti, çevre atmosferi ve bu atmosferdeki küçük ayrıntılar, vuruş hissini ben beğendim ancak sürekli crash veriyor, yok internet bağlantısı gitti, yok anti-cheat(ne alaka), özellikle ara sahnelerde masaüstüne atmalar. Doğru düzgün oynatmıyor beta.
  • Beta için ayrı bir Ana Konu açacaktım ama burayı görünce gerek duymadım. Betada oynayan ya da oynayacak arkadaşlar varsa haberleşelim birbirimizi ekleyelim daha güzel bir beta süreci olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeiden

elinde davetiye olan varsa çok memnun olurum. ps4 ya da pc, ikisi için de olabilir.
    Elimde 3 davet hakkı olduğunu görebiliyorum ama nasıl davet yollıcam bilmiyorum. Yani uPlay'den arkadaş mı olmamız gerekiyo ya da direk nicki yazıp yollayabiliyor muyuz fikrim yok. Biraz bakıp haber ederim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.