Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Zeadia Daha Az
1 Kayıtlı Üye
5.248
Cevap
83
Favori
148.315
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe!
Giriş
    376 Mesaj
    DDOS6'dan Selamlar

|
    |

Dostum psn de topluluklar var

Rainbow six siege Turkiye var oraya uye olabilirsin 3300 kusur kullanici var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    d0lunay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşla selam . Oyunu uzun zamandır pc de oynuyorum . Hem starter olması hemde artık oynayan srkadaşım olmamassı beni konsola itiyor . Dualshock ile aimim çöp . Sizce casual girsem alışabilir miyim ? 2.el kutulu almayı düşünüyorum

Pc'den PS4'de geçmen çok saçma.PS4'te kol ile oynayan kişi sayısı az Yani herkes klavye mouse takip oynuyor ve sen çok geride kalıcaksin.

Ayrıca artık starter edition diye birşey yok tüm starterlar standarta çevirildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kovalenko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    232 Mesaj

Ciddi mi dur girip bakayım

|
    |
    Bemozerd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Bemozerd

Pc'den PS4'de geçmen çok saçma.PS4'te kol ile oynayan kişi sayısı az Yani herkes klavye mouse takip oynuyor ve sen çok geride kalıcaksin.

Ayrıca artık starter edition diye birşey yok tüm starterlar standarta çevirildi.
    Emin olmadan yazmanız hoş olmamış . Sanırım starter ın ne olduğunu bilmiyorsunuz . Hala pahalı oparetörler . Standart a dönüşüm söz konusu değil

Emin olup yazdım.PC'de tüm starterlar standarta döndü ve starter satışı kalktı.PS4'te bu uygulanmamış sanırsam.

|
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    7807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kovalenko

Emin olmadan yazmanız hoş olmamış . Sanırım starter ın ne olduğunu bilmiyorsunuz . Hala pahalı oparetörler . Standart a dönüşüm söz konusu değil

Alıntıları Göster
    PC'de starter kalktı starter paketler standarta yükseltildi konsolda da farklı olduğunu düşünmüyorum. Standart pakette orijinal operatörler(ilk 20 tane) her CTU içinde 500-1000-1500-2000 diye artıyordu DLC operatörlerdi de yıllarına göre 10k 15k 20k 25k şeklinde devam ediyor pahalı dediğiniz o dlc operatörleri olabilir.

Oyun ilk çıktığında starter yoktu sadece standart vardı o zamanlar yukarıda dediğim gibi her CTU için 500-1000-1500-2000 şeklinde artarak gidiyordu mesela Ash açarken 500 veriyorsunuz ama 2. FBI SWAT karakteri için 1000 gibi bir fiyatlanma vardı. Sonra geçen seneydi sanırım standarta kolaylık olsun diye bu orijinal operatörler bedava oldu. Daha sonra bu sene starter kalktığında tüm starter olanlar standarta döndü ama orijinal operatörler bedava olmadı tekrar oyunun ilk zamanındaki gibi 500-1000-1500-2000 düzenine döndü. Buradan da karışıklık olabiliyor diye açıkladım.

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730
    İzlediğim diziler için TV Time profilim

• Yarbay
    11024 Mesaj

Ps4 de öyle birşey yok iste store ye gir bak incele

|
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: istanblue001

Ps4 de öyle birşey yok iste store ye gir bak incele
    PS4 mağazada standart da göremedim Deluxe, Gold ve Ultimate gözüküyor. Ubisoft'un güncelleme yazısına baktım PC içinmiş sadece konsolda yükseltme yapmamışlar ama starter satışını onlarda da kaldırmışlar sanırım.

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730
    İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Yarbay
    11024 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

PS4 mağazada standart da göremedim Deluxe, Gold ve Ultimate gözüküyor. Ubisoft'un güncelleme yazısına baktım PC içinmiş sadece konsolda yükseltme yapmamışlar ama starter satışını onlarda da kaldırmışlar sanırım.

Alıntıları Göster
    Gold var aynen şuanda pahali indirime girince almani tavsiye ederim

|
    |
    Konsolun başında bu tarz fps ynadığım oyun yok. Sizce almalımıyım ? Casualda 2*3 gün takılıp aim muhabbetine alışabilirim diye düşünmüştüm . Overwatch dedim ancak oynayan azalmış r6 da oynayan türk baya var

Fps ye alismak istiyorsaniz apex legends indirin.bedava bi oyun.bi kendinizi deneyin orda. fps olayina alismak 2-3 gunde cozeceginiz bir sey degil malesef

|
    |

Orijinalden alıntı: Santa.Monica

Fps ye alismak istiyorsaniz apex legends indirin.bedava bi oyun.bi kendinizi deneyin orda. fps olayina alismak 2-3 gunde cozeceginiz bir sey degil malesef
    Teşekkürler indireyim

|
    |

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-gb/news/detail.aspx?c=tcm:154-352340-16&ct=tcm:154-76770-32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 16 Temmuz 2019; 14:8:12 >
    |
    |
    arkadaşlar takım kurmaya çalışıyoruz 5li 10lu filan muhabbeti sohbeti iyi olan varsa mesaj atsın

|
    |

Plat dan golda indim o derece fark var. ama oyun zekasi da onemli. Ic gudu onemli. Oyunu sessiz oynarken kendimi daha iyi gelistirdigimi dusundum. Ic gudu anlaminda ozellikle.

Bu oyunun sacmaliklariyla ilgilenmiyorum artik. Stress atmak icin oynamaya basladim. Ama yabancilardan da " git fortnite oyna" tarzi mesajlar gelmeye de basladi.

Su yaz aylarinda oyun da oynanmiyor. Tum excleri oynadim neredeyse. Horizon zero down, lost legacy kaldi oynamadigim. Kasim da death stranding cikacak onu pre order vermeyi dusunuyorum. Ubisoft ve ea copune 100 tl vermektense 500 tl adam akilli oyunlara verilmeli benim gozumde.

Bu oyun da gecen sene bu denli heyecansiz degildi. Son gelen op ler cop oldugundan midir nedir

|
    |

• Teğmen
    232 Mesaj
    64 liraya düştü alınır mı

64 değil 54 tl. Tabiki alınır bu fiyata.

|
    |
  • Teğmen
    156 Mesaj
    sec hak ds4 yöntemi ile çalışıyor mu acaba?
e-ticaret
haberler
Blogio
son dakika
Lastik Fiyatları
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.