Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.936
Cevap
56
Favori
194.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iq hilesi geri döndü harikasın ubisoft çözemiyorsan kaldır gitsin o zaman yazik ya oyna çabala sonra ezik herifin biri gelsin oyunun içine etsin 5 kisi öldürdü ne guzel dünya arkadas boyle dimond olsan ne olur ki neyin zevki bu senin kendi cabanla yapmadıkça oyundan neyin zevkini alırsın ki ne kadar iyi oyuncu isen o kadar yol alırsın her oyunda herkes pro olamaz zaten
    Futbol fps oyunlarında filan o zaman oyun oynamin ne anlami kaliyor
    Yapan kisi plat 1 olmus hile devam ettigi surece dimond da olursun korku filmlerdeki gibi adam görünüyor gibi ama o gördüğün adam orda değil nasil bir hile ise bu simdi glitch filan demeyin hilenin adini glitch koymuşlar
    Cok yazik ya boyle birsey olmaz yani acik varsa yapmayin
    Adam olun ezik herifler kazandı mutlu olsun madalya takarlar artık insanlarin zevkinin icine ediyorlar
    Yani dimond olsan ne olur gold olsan plat olsan ne olur oyun bu ya adam gibi oyna gold ama dürüst olursun boyle ezik olmazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Bence de çok kötü. Xbox'un Gamepad'ini ve benzer türevlerini hiç sevmiyorum. En güzeli PlayStation'ın DualShock'ı.
    Bu oyuna bir rakip gelmesi lazım artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buna alışması uzun sürer. Bence Sony böyle bir hata yapmaz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Bu oyuna bir rakip gelmesi lazım artık.
    Bunun gibi bir oyunda gelmiyor malesef

Ready or Not diye Realistik bir Swat oyunu gelecek 2020'de. Bilindik bir firma değil ama epey kaliteli gözüküyordu oynanış, animasyonlar vs. R6 aslında dandik bir oyun fakat muadili yok. Ayrıca alıştık ve bağımlılık yaptı. Oyun çıkalı 4 yıl oldu halâ stabil değil. Hep bir sorun, sıkıntı, problem.

• Merhaba oyunu indirime girince almayı düşünüyorum pri hakkı bende kalacak şekilde sec hakkı isteyen varsa pmden anlaşabiliriz.
  • Benim bildiğim kadarıyla Clash isimli operatör oyunda yasaklanmıştı. Ama oynayanlar var halen anlamadım? Mayınlar ve yere yerleştirilen zırhlarda kaldırılmıştı onlarda alınabiliyor???

• tyler999 kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü ve yeniden eklendiler ??

• Keyifli seyirler

• DDOS6'dan Selamlar

• d0lunay D kullanıcısına yanıt
    Dostum psn de topluluklar var

Rainbow six siege Turkiye var oraya uye olabilirsin 3300 kusur kullanici var

• Arkadaşla selam . Oyunu uzun zamandır pc de oynuyorum . Hem starter olması hemde artık oynayan srkadaşım olmamassı beni konsola itiyor . Dualshock ile aimim çöp . Sizce casual girsem alışabilir miyim ? 2.el kutulu almayı düşünüyorum

• Kovalenko kullanıcısına yanıt
    Pc'den PS4'de geçmen çok saçma.PS4'te kol ile oynayan kişi sayısı az Yani herkes klavye mouse takip oynuyor ve sen çok geride kalıcaksin.

Ayrıca artık starter edition diye birşey yok tüm starterlar standarta çevirildi.

• Bemozerd kullanıcısına yanıt
    Ciddi mi dur girip bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Bemozerd

Pc'den PS4'de geçmen çok saçma.PS4'te kol ile oynayan kişi sayısı az Yani herkes klavye mouse takip oynuyor ve sen çok geride kalıcaksin.

Ayrıca artık starter edition diye birşey yok tüm starterlar standarta çevirildi.
    Emin olmadan yazmanız hoş olmamış . Sanırım starter ın ne olduğunu bilmiyorsunuz . Hala pahalı oparetörler . Standart a dönüşüm söz konusu değil

• Kovalenko kullanıcısına yanıt
    Emin olup yazdım.PC'de tüm starterlar standarta döndü ve starter satışı kalktı.PS4'te bu uygulanmamış sanırsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kovalenko

Emin olmadan yazmanız hoş olmamış . Sanırım starter ın ne olduğunu bilmiyorsunuz . Hala pahalı oparetörler . Standart a dönüşüm söz konusu değil

Alıntıları Göster
    PC'de starter kalktı starter paketler standarta yükseltildi konsolda da farklı olduğunu düşünmüyorum. Standart pakette orijinal operatörler(ilk 20 tane) her CTU içinde 500-1000-1500-2000 diye artıyordu DLC operatörlerdi de yıllarına göre 10k 15k 20k 25k şeklinde devam ediyor pahalı dediğiniz o dlc operatörleri olabilir.

Oyun ilk çıktığında starter yoktu sadece standart vardı o zamanlar yukarıda dediğim gibi her CTU için 500-1000-1500-2000 şeklinde artarak gidiyordu mesela Ash açarken 500 veriyorsunuz ama 2. FBI SWAT karakteri için 1000 gibi bir fiyatlanma vardı. Sonra geçen seneydi sanırım standarta kolaylık olsun diye bu orijinal operatörler bedava oldu. Daha sonra bu sene starter kalktığında tüm starter olanlar standarta döndü ama orijinal operatörler bedava olmadı tekrar oyunun ilk zamanındaki gibi 500-1000-1500-2000 düzenine döndü. Buradan da karışıklık olabiliyor diye açıkladım.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Ps4 de öyle birşey yok iste store ye gir bak incele

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Ps4 de öyle birşey yok iste store ye gir bak incele
    PS4 mağazada standart da göremedim Deluxe, Gold ve Ultimate gözüküyor. Ubisoft'un güncelleme yazısına baktım PC içinmiş sadece konsolda yükseltme yapmamışlar ama starter satışını onlarda da kaldırmışlar sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.