Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (266. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: expo-9009

Haritayi ucundan görmüs olduk
    Acaba o gelecek mi Normalde bu sezon map gelecekti ama map rework olmayacaktı yer değiştirmiş falan olmasınlar.

Üstteki link forumumuzun muhteşem referans sistemi yüzünden patlamış şunu atayım en tepeden bakarsınızhttps://www.reddit.com/r/Rainbow6/

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    "Lastly, we are releasing our Y3S2 major update: Operation Para Bellum. Two new Defenders are joining Team Rainbow in our most competitive map to date."
    Ben bu cümleden gelecek gibi anladim. Iddiali konusulmus harita hakkinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 7 Mayıs 2018; 22:37:15 >
  • quote:

"Lastly, we are releasing our Y3S2 major update: Operation Para Bellum. Two new Defenders are joining Team Rainbow in our most competitive map to date."
    Ben bu cümleden gelecek gibi anladim. Iddiali konusulmus harita hakkinda.
    Ben onu Clubhouse için düşünmüştüm ama yeni map daha mantıklı geldi şimdi. Fazla iddialı konuşmuşlar ama bu kadar konuştuklarına göre arkası doludur diye düşünüyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar R6s için yüksek ayarlarda rahat oynatabilecek monitör hariç 3000TL'yi aşmayacak bir sistem önerirmisiniz?
    Alıntılı yaparsanız sevinirim...
  • Beyler hızlı peekleme için sola sağa eğilmeyi (Q,E) hangi tuşlara koyuyorsunuz?
  • GuNTiS kullanıcısına yanıt
    Biraz daha beklerim dersen yeni gelecek güncelleme ile artık Q ve E basınca otomatik olarak hızlı yapacak hocam. Tek tuşta tam sağ ve tam sola hızlıca yatacak adam. Ben Default ayarını kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 9 Mayıs 2018; 15:52:6 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğim olay daha hızlı yatması değil. Mesela A ve W'ya aynı anda bastığımızda Q'ya basamıyorum haliyle. Ama bunu yapan adamlar var ve bu ciddi fark yaratıyor. Sanırım onlar Q, E kullanmıyorlar. İşte o kullandıkları alternatif tuş kombinasyonunu merak ediyorum. Böylece hareket halinde de rahatça peekleme yapabileyim diye.
    Ben yanlış anlamışım o zaman hocam. Onu bilmiyorum ne yazık ki :) Ancak öğrenmekte fayda var, güzel bir avantaj sağlıyor anlattığınıza göre.
    Neo gibi kurşun dodge'lama hareketi sanırım bu
    Tuşa gelirsek gördüğüm kadarıyla çoğu kişi Q ve E ile yapıyor onun haricinde makro ile yapıyorlar. Bu iş sırasında A/D çok kullanılmadığından Q ve E çok sıkıntı yapmaz diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bence bahsetiklerin de genel olarak Q ve E kullaniyor. Sürekli yapip alisman lazim. Sanirim bundan bahsediyon.

Yeni opların kısa trailer görüntüleri düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 9 Mayıs 2018; 20:45:2 >

Mouse gamer bir mouse ise oradaki tuşlara atayarak yapılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu iki tuşa atadığımdan beri kd oranım arttı diyebilirim.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • Çok teşekkürler beyler yardımlarınız için. Peek için mousea atadım tuşları öyle alışırsam süper olacak

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 11 Mayıs 2018; 19:20:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyuna neden alışamıyorum neden oynayamıyorum ön yargıdanmıdır acaba ?

Cs Go da rütbem keleş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Bu oyuna neden alışamıyorum neden oynayamıyorum ön yargıdanmıdır acaba ?

Cs Go da rütbem keleş
    cs go ile karşılaştırdığından
  • quote:

Map güzel duruyor başka maplerden sanki parçaları alıp kenara süsleme olarak koymuşlar gibi de bir havası var. Sledge çekicini koymuşlar bol bol gönderme olabilir videonun 17.saniyesinde de AC logosu var. Ubi'nin dediği kadar var herhalde bu map.

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Arkada red hot chili peppers - Under The Bridge çalıyormuş, haritanın müziği bu sandım. Güzel de uymuş iyi seçmişler dedim hatta. Olsa iyi olurmuş
  • Alibi tanıtımıhttp://Rainbow6.com/Alibi

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.