Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Tom Clancy's Rainbow Six Siege klasörünü aynı yere kopyalayın ve adını Tom Clancy's Rainbow Six SiegeTTS olarak değiştirdikten sonra indirmeyi başlatın.
  • Son iki haftada 2-3 kere eklentilerin, skinlerin sıfırlanması olayı başıma geldi, yeniden dizmesi cidden sıkıntı. Olmaması için dikkat etmemiz gereken bir şeyler var mı ?
  • Kotaless kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz daha acar misiniz ayni yere kopyalayin derken tam ne yapicaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jacquer kullanıcısına yanıt
    Hocam swat tarzi dediginiz oyun Ready or Not olabilir muhtemelen ben de merak ediyorum onu baya

• Patch Notes okudum ama raundların 10 tane olacağı ile ilgili ( 5 atak - 5 defans ) bir bilgi göremedim. Ayrıca Blitz aşkımın hızı& armoru 2 olmuş ve bıçaklayınca ölmeme sorununu düzelteceklermiş sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 20 Şubat 2018; 1:12:0 >
  • Blitz. kullanıcısına yanıt
    1- C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\ klasörünün içindeki Tom Clancy's Rainbow Six Siege klasörünü masaüstüne kopyalayın
    2- Kopyaladağınız klasörün adını Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Technical Test Server yapın
    3- Adını değiştirdiğiniz klasörü C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\ klasörüne geri koyun ve indirmeyi başlatın.
  • Kotaless kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Senin dediğin karşı taraf için de geçerli. Thermite alıyoruz çatı geliyor, almıyoruz garaj. Arka araya saçma sapan yerleri savunurken karşıya bazen savunması kolay yer geliyor sürekli. Büyük haritalarda Spawn olduğumuz yerden gerekli yere gidene kadar da çok süre geçiyor. Gerçekten el atmaları lazım.
  • Ubisoft'tan biri çıkıp da dememiş mi aga bu nedir diye... Bu nedir gerçekten

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/7yqkj7/new_blitz_is_pretty_fun/

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/7ypo8w/blitz_has_a_new_running_animation_and_is_now_a_2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 20 Şubat 2018; 7:39:36 >

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Rankedda da bazen Thermite boşa gidiyor ama defansın boşa gitmesi daha da saçma. Tabi savunma yerlerinin farklı olması da şans faktörü katıyor oyuna bu da kötü bir şey. Bazen toplam 5 round oynuyoruz 5 round da aynı yer savunuluyor

Outbreak açılımı

Üniformalar ve bazı kasklar bayağı güzel skinler fena değil ama charmlar tırt geldi. Kapkan, Buck, Smoke bunlardan birine üniforma gelirse benim için yeterli. Gidip Elite Ash verdiği halde Ash'e gelmesin de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 20 Şubat 2018; 9:33:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncelleme ne zaman geliyor ?
  • whisper242 kullanıcısına yanıt
    Bugün sadece pc için TTS'e(tactical test server) hatta geldi galiba. 6 martta da bütün platformlara.
    Doc ve Smoke legendary headgear ile legendary ve birkaç epic silah skin'i ve boynuzlu charm haricinde hiçbirini beğenmedim.

Hepsi dandik değil mi yahu?
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Bu muydu yani outbreak pack diye o kadar abarttıkları şey ? Bütün operatörleri civciv gibi sarıya boyamışlar yahu headgearlar ve bi kaç skin hoş gerisi çok komik geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Doc ve Smoke legendary headgear ile legendary ve birkaç epic silah skin'i ve boynuzlu charm haricinde hiçbirini beğenmedim.

Hepsi dandik değil mi yahu?

Headgearlar çok basit olmuş Doc'unki iyi ama asıl Smoke'un kaskı harika olmuş. Onun haricinde kalanlar muhtemelen sarı üniforma olmadan güzel durmaz böylece daha çok paket satarız diye düşünmüşlerdir. 50 kutu dolsun diye skinleri de universal yapmamışlar zaten
    Bunlar atakta biraz dikkat çeker Smoke ve Kapkan ile anchor oynadığımdan onlardan birine çıkar umarım

Edit: Tüm kozmetikler https://imgur.com/a/bX00R

Bu aralar redditte dolaşmakta fayda var sürekli yeni içerik düşüyor https://www.reddit.com/r/Rainbow6/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 20 Şubat 2018; 16:44:38 >

Ben de Smoke oynamaya alışayım. Bu seviyede roamer oynayacak kadar iyi değilim, yeni gelen yama ile iyice zorlaşacak. Blitz+Jackal+Lion+Dokkaebi+Finka=GG.

Smoke, Mute, Lesion, Jager, tuzakçılar ve Doc/Rook dönemi başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ben de Smoke oynamaya alışayım. Bu seviyede roamer oynayacak kadar iyi değilim, yeni gelen yama ile iyice zorlaşacak. Blitz+Jackal+Lion+Dokkaebi+Finka=GG.

Smoke, Mute, Lesion, Jager, tuzakçılar ve Doc/Rook dönemi başlıyor.

Smoke oyunun en underrated karakteri olabilir SMG-11'den ACOG'u aldılar sonra oyuncular da karakteri çöpe attı resmen ama özellikle ranked modunda harika bir anchor. 30 saniye rakibi tutuyor şimdi Finka da gaza gelip son rush için saklarsa smoke 2 kat vuracak artık daha da önemli oldu.
    2-Speed Blitz'e karşı da zaten tuzakçı şart oldu.
  • beyler rank'e haritalar açılacak mı? Bilen duyan var mı?
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Bunlar doru mu? Ash'e nolmuş öyle yav Nimete basmış gibi yapmışlar.

Birde bu var;

Umarım gerçek değildir, ''sabah sabah seda sayan'' gibi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.