Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Benim arkadaşların dediğine göre yeni operatör gelmeden bir iki hafta önce olurmuş o.

Bende bir haftadır var herhalde.

Ying hususunda da, genelde roundlar son saniyelere kadar hata yapan adamı avlamak üzerine olduğundan round eğer bitmezse Candela ve Smoke Grenade ile ortalığı karıştırıp bomba kuruyorlar. O yüzden.

Ben de objective'e oynayacağım aklı başında bir takım bulunca Ying alıyorum. Silahı bir LMG'ye göre çok çok az sekiyor ama ACOG olunca kontrol etmesi güçleşiyor. Holo ile oynanmasını tavsiye ederim.

FoV'u 80'e çekip mouse'u da G403 ile değiştirince headshot oranım %45'e yükseldi. Köşe tutarken FoV'un 90 olmaması, 90 olan adama karşı zor oluyor fakat gördüğümüz adamın da kafası kabak gibi olduğundan headshot atması kolay oluyor.

LMG sevmediğimden almamıştım ama şimdi maçlarda görünce merak da ettim. Operatörler kötü çıkarsa alırım diyordum da 2 tane sağlam atak geliyor gibi 1 tanesinin buff'ı zaten flashbangi de düşürüyor şu anlık ihtiyaç kalmadı

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    O zaman doğru. 25 bine alıyor olsaydım Ying benim de ilk tercihim olmazdı. Ama bir şekilde para birikiyor. Ben bir ayda 170 bin falan biriktirmişim, hepsini kozmetiğe harcadım.
  • quote:

O zaman doğru. 25 bine alıyor olsaydım Ying benim de ilk tercihim olmazdı. Ama bir şekilde para birikiyor. Ben bir ayda 170 bin falan biriktirmişim, hepsini kozmetiğe harcadım.

Bende 4 kapalı operatör var 100k ediyor açmak istersem, onları açmak yerine kozmetiğe 150k harcadım
    Açmadıklarım da Capitao, Caveira, Ying ve Vigil. Atakta eksiğim olsa Ying açardım ama atakta Jackal sevmeme rağmen onu bile oynayamıyorum o biraz opsiyonel kalıyor takım için.
    Bu ay da yanlış görmediysem sarı üniformalar gelecek, çok hoş duracağına eminim ama çok da dikkat çeker.
    Cav için çok pratik yapmak gerek, internette bir sürü video var ama o videoları izleyerek yalnızca fikir sahibi olunabiliyor. Rakibe ve kendi takımımıza göre farklı taktikler bulmak, rakibin kullandığı yolları analiz etmek gerek ve bunun için de uzun süre gerek. Adam Cav alıyor bir odada dakikalarca bekliyor, öteki tarafta kıyamet kopuyor bizim eleman hâlâ kapı tutuyor. Kimsenin oradan geldiği yok, takım kendisiyle birlikte üç kişi kalınca rakip beş kişi de yiyor hâliyle. Öyle oynanacağına hiç oynanmasın, tuzakçı bir operatör alınsın en azından yararı olur, rush keser ya da tedirgin eder.

Capitao da Ying taktiklerinde çok iyi oluyor. Hibana/Thermite ve Thatcher'dan sonra objective için en iyi operatör kendisi. Ayrıca 3 speed var. Olsa iyi olabilir.

Ying'i yukarıda değerlendirmiştik.

Vigil de potansiyelini bizim seviyemizde gösteremeyen operatörlerden. Hâliyle ha Vigil almışsın ha Ela/Bandit/Pulse almışsın, fark etmiyor. Hatta bu üçü roamer olarak daha iyi, Ela ve Bandit de takım için daha iyi.

Yeni operatörler daha iyi tercih olur.

Dün 6 ya da 7 tane Black Orchid kostümü aldım. Siyahlar bir kenarda dursun, çok güzel olanları da alıyorum. Hesapta da 342 lira var, Outbreak pack'lerini seversem 16000 kredi alıp hepsini açayım diyorum.

• quote:

Cav için çok pratik yapmak gerek, internette bir sürü video var ama o videoları izleyerek yalnızca fikir sahibi olunabiliyor. Rakibe ve kendi takımımıza göre farklı taktikler bulmak, rakibin kullandığı yolları analiz etmek gerek ve bunun için de uzun süre gerek. Adam Cav alıyor bir odada dakikalarca bekliyor, öteki tarafta kıyamet kopuyor bizim eleman hâlâ kapı tutuyor. Kimsenin oradan geldiği yok, takım kendisiyle birlikte üç kişi kalınca rakip beş kişi de yiyor hâliyle. Öyle oynanacağına hiç oynanmasın, tuzakçı bir operatör alınsın en azından yararı olur, rush keser ya da tedirgin eder.

Capitao da Ying taktiklerinde çok iyi oluyor. Hibana/Thermite ve Thatcher'dan sonra objective için en iyi operatör kendisi. Ayrıca 3 speed var. Olsa iyi olabilir.

Ying'i yukarıda değerlendirmiştik.

Vigil de potansiyelini bizim seviyemizde gösteremeyen operatörlerden. Hâliyle ha Vigil almışsın ha Ela/Bandit/Pulse almışsın, fark etmiyor. Hatta bu üçü roamer olarak daha iyi, Ela ve Bandit de takım için daha iyi.

Yeni operatörler daha iyi tercih olur.

Dün 6 ya da 7 tane Black Orchid kostümü aldım. Siyahlar bir kenarda dursun, çok güzel olanları da alıyorum. Hesapta da 342 lira var, Outbreak pack'lerini seversem 16000 kredi alıp hepsini açayım diyorum.

Kalan dörtlüde düşündüğüm tek Ying var, Capitao duruma göre çok faydalı olsa da çok da lazım olmuyor birkaç santim ile yanmadığım çok oluyor defans oynarken. Ying'in de silahı hem yavaş hem düşük hasarlı çok mermi benim için pek çekici değil.

Caveira ve Vigil de pek tarzım değil bir de ölsem takıma faydam olmuyor.
    Bandit, Jager ile roam yapılınca en azından ekipmanlar kalıyor. Ela onlar kadar olmasa da ekipmanı sayesinde yardımı oluyor. Roamer operatörleri casualda aldığımdan çok önemli olmuyor rankedda safe oynarım genelde. Lesion at oturunca vur basit aslında. Peek advantage durumu da var o yüzden karşıya göre de avantajım oluyor.
    Bandit'te aslında özel bir durum var iyi roamer ama Bandit trick de önemli bir şey. Geçen rankedda Consulate garajına Mira cam kurdu ben de Bandit trick yapıp thermite'ın 2 breachini de patlatmıştım rakip ciddi anlamda zora düşüyor.

Geçen bir hesap gördüm oyundaki üniformaları almak istersek bayağı pahalıya geliyordu hele kasklar hepten uçuk ve buna 2.yılın sadece 1.sezonu dahil şu an rahat 2 katına çıkmıştır üniforma ve kasklar. Outbreak itemleri, outbreak temalıysa fazla alan olacağını düşünmüyorum Ubi de böyle düşünürse kaliteli şeyler çıkabilir.

quote:

Attachments (Without Season Passes: 97,820) With Seasons Passes: 88,038
    Operators (Without Season Passes: 270,000) With Season Passes: 22,500
    Uniforms (Without Season Passes: 480,000) With Season Passes: 432,000
    Headgear (Without Season Passes: 1,759,000) With Season Passes: 1,583,100
    Weapon Skins (Without Season Passes: 2,534,650) With Season Passes: 2,281,185
    Charms (Without Season Passes: 2,658,500) With Season Passes: 2,392,650

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/5vtojh/i_decided_to_find_out_how_much_renown_it_takes_to/

• Patch note bugün mü geliyordu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Favela hakkında bilgi yokmu? Artık gelsin. Brezilya sokaklarını özledim
  • Starter edition sahiplerine artık 4 değil de 6 operatör vericeklermiş. Acaba bize ayrıdan açmadığımız 2 operatör daha verirler mi
  • Tts buldum sonunda açılmış 60 gb
  • Selamlar arkadaşlar, 27" 2K 144 Hz monitör kullanıcısıyım, aslında boyuttanda hakimiyettende memnundum ama bir anda nedense(bazı gelen yorumlar ve arkadaşlarında söylediklerinden dolayı) büyük gelmeye başladığını hissettim. Muhtemelen psikolojik ancak sizce Full HD 240 Hz bir monitöre geçsem oyun keyfi ve performansı açısından bir gelişme olur mu? Şu an Gold 3 Gold 2 arası gidip geliyorum. Monitörüm Asus PG279Q almayı düşündüğüm ise Asus PG258Q. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • Casual'dan; Barlett map kaldırıldı, Yat mapı geri döndü.
    Mouse/Klavye için Raw input seçeneği gelmiş.

Tüm notlar;
    https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/game-info/seasons/chimera/index.aspx
  • "We are removing Bartlett University from the Casual Playlist and adding Yacht back."

Hangisi daha kötü diye düşünüyorum ama Bartlett daha kanser sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Ek olarak "seç ve banla" sistemi diye bir şey duyuruldu. Yarın tanıtımı yapılacak ama umarım operatör banlama değil de map banlamadır. Böyle bir durum olursa oyun ciddi sıkıntıya girer. Herkes Hibana/Thermite banlarlar demiş ama asıl Thatcher banlanırsa sıkıntı. Duvarın önüne jammer koyarsın, twitch dronu yakalamak da imkansız değil zaten atak takımı sittin sene içeri giremez.

"seç ve banla" Operatör banlama çıktı. 2şer tane banlıyoruz

- Tüm silah eklentileri operatörü aldığında açık olacak ( Sonunda )
    - Tüm base operatörler standard edition alanlara açık olacak. ( Starter alınmaz gerçekten artık )
    - Starter 2 tane daha op açacak.
    - Yeni serverlar oyun kalitesini artıracak. 2 yeni bölge serveri Güney Africa ve Güney Avrupa. (Türkiyeyi etkiliyor sanırım)
    - Biri atak, biri defans olmak üzere iki tane banlanacak. 5 atak 5 defans oynanacak. Oyundan önce karşının opları görülebilecek. Oyun başlamadan son kez bir op değiştirebiliyor ( Banlama olayı bizi etkilemiyor )
    - Yat haritası casuala geri dönüyor.
    - Bazı haritalar güncelleniyor. Hereford base
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
    Clubhouse nolmuş yav
    https://clips.twitch.tv/CorrectRichWoodpeckerTBTacoLeft

Bunların dışında beni en çok şaşırtanıysa ikinci oyun çıkartmayıp bu oyuna toplam 10 yıl boyunca destek vereceklermiş evet 10 yıl.Operatör sayısı da toplam 100'e ulaşacakmış bu sürede.

https://www.youtube.com/watch?v=DY8qQPcylrQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 19 Şubat 2018; 20:48:41 >

• quote:

"We are removing Bartlett University from the Casual Playlist and adding Yacht back."

Ya eklenmesine sevindim ama Barletti tercih ederdim. Yok birini ekliyorsun diğerini neden kaldırıyorsun ki sonuçta casual.
  • Operatör açmak için bayağı para gerekiyor. Kaç gündür oynuyorum daha 2 bin birikmedi. Haliyle iyi operatör açmayınca da puan toplanamıyor. Kısır döngüye girdim. Para ile üst paket mi almak gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

"We are removing Bartlett University from the Casual Playlist and adding Yacht back."

Ya eklenmesine sevindim ama Barletti tercih ederdim. Yok birini ekliyorsun diğerini neden kaldırıyorsun ki sonuçta casual.

O da saçma, Favela'yı da getirsinler bu 2 mapten iyiydi bence. Biraz daha sert duvar ekle tamam. Casual moduna biraz ayar lazım
    Casual'a kesinlikle ayar lazım. En azından defans yapacağın yeri seçme ayarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ritter_

Casual'a kesinlikle ayar lazım. En azından defans yapacağın yeri seçme ayarı.

Bugün de oyundayken bu konudan mağdur olduk. Defans yapacağımız yeri seçemesek bile nerenin geldiğini bilsek ona göre operatör seçebiliriz. Mesela House mapinde belki garaj gelir diye Mira, Bandit aldık ama aşağıdaki resimdeki yer geldi ve 2 operatör de çöp oldu resmen. O odaya reinforce yapılmadığından cam da koyamadım, bandit de elektrik veremedi. Halbuki oyun bize dese burası gelecek Pulse alıp alta geçerdim belki başkası da Frost alıp camların altına koyardı vb. taktikler yapabilirdik. Bu öyle büyük sorun değil ama Casual modu biraz da Ranked'a hazırlıktır aslında az da olsa taktiksel oynamak gerekir bence. Hiç yoktan savunma yeri seçme veya seçilen yeri bilme özelliği lazım.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• TTS'yi 55 GB yerine 13 GB indirmek için taktik:
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Tom Clancy's Rainbow Six Siege klasörünü aynı yere kopyalayın ve adını Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Technical Test Server olarak değiştirdikten sonra indirmeyi başlatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotaless -- 19 Şubat 2018; 23:30:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

TTS'yi 55 GB yerine 13 GB indirmek için taktik:
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Tom Clancy's Rainbow Six Siege klasörünü aynı yere kopyalayın ve adını Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Technical Test Server olarak değiştirdikten sonra indirmeyi başlatın.

Uplay için?
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.