Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.149
Cevap
32
Favori
52.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynayacak varsa yazsin su anda 2 kisi oyundayiz. Uplay adim alike03
  • Ekleyin arkadaşlar Gok-AlpTalu nickim sizi görünce direk joinlerim ben.
  • ekleyin oynuyalım diyorsunuz ekliyoruz kabul etmiyorsunuz adammı seçiyorsunuz dalgamı geçiyorsunuz
  • uplay ve steam : dogussonmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu oyunda bir saçmalık var şu konuda belki ben çözemedim bilen varsa düzeltirse beni sevinirim. bu rubel support bölümünde 1.de araba 2.de zırhlı araç 3.de helikopter çağırıyoruz ben fulledim bu skilleri ama fulleyince her çağırdığında helikopter geliyor zırhlı araç çağırmak istiyorum ben yok artık o gelmiyor. Bu araçlar arasında seçim yaptırması lazım oyunun ya öyle bişey var mı yoksa çok büyük saçmalık olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar oyunu sürekli oynamaktayım, steam nikim; predator
    uplay nikim: cemal20TR
  • Arkadaşlar oyunun CPU kullanımıyla ilgili sıkıntılar var. Anladık açık dünya da bu kadar artması normal mi ? Normalde %65-%75 arası oynuyor ama ara sıra CPU kullanımım %100 oluyor, o da oyunda takılmaya sebep oluyor. Çok sık olmuyor ama rahatsız ediyor.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU]

Ayrıca oyunu açınca system.exe diye bi şey beliriyor o da %2-3 kadar CPU yiyor. Ama asıl nokta coop oynarken bu system.exe %30'lara kadar çıkıyor ve oyun oynanmaz hale geliyor. 1 dk'da bir 3-4 saniyelik takılmalar oluyor. Başka sıkıntı yaşayan var mı ?

Edit: İşlemci i5 4590

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 18 Mart 2017; 23:27:57 >
  • ben de 4690 i5 işlemci gtx 970 amp omega edition 4 gb ekran kartı 8 gb ram var ben de hem solo da hem co op takılmalar oluyor ve saçma sapan buglar var el bombaları c4ler mayınlar çok geç patlıyor 2 dakka rahat bekliyorum patlasn diye bugün de mor düşmanlarla çatışırken adamlar ölmemeye başladı bildiğin adamın dibindeyim şarşör boşalttım adamdan kan çıkıyor ama vurduğuma dair bişi olmuyor ve adam ölmüyor du sonunda kaçmak zorunda kaldım hergün daha da saçmalıyor acil patch lazım allahtan yavaş ilerliyorum yoksa oyun düzelmeden oyun bitecek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkinakkas

ben de 4690 i5 işlemci gtx 970 amp omega edition 4 gb ekran kartı 8 gb ram var ben de hem solo da hem co op takılmalar oluyor ve saçma sapan buglar var el bombaları c4ler mayınlar çok geç patlıyor 2 dakka rahat bekliyorum patlasn diye bugün de mor düşmanlarla çatışırken adamlar ölmemeye başladı bildiğin adamın dibindeyim şarşör boşalttım adamdan kan çıkıyor ama vurduğuma dair bişi olmuyor ve adam ölmüyor du sonunda kaçmak zorunda kaldım hergün daha da saçmalıyor acil patch lazım allahtan yavaş ilerliyorum yoksa oyun düzelmeden oyun bitecek :D

oyun gereksiz bir donanım istiyor 2013 yılında çıkan gta 5 de bile karda yürüyünce iz çıkar wildlands de ne iz çıkıyor ne birşey böyle detaylar olmaması çok saçma 2017 yılında bir çıkan oyun için daha saymakla bitmez ultra ile very high arasındaki fps farkı 2 kat :D

bu arada arkadaşlar sormak istediğim birşey var bir uplay hesabındaki save dosyasını alıp başka bir hesapta aktif edebiliyormuyuz ? yani save dosyası taşıyabilirmiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 19 Mart 2017; 5:30:42 >
  • Optimize birkaç güncellemeye tam oturur. Genel anlamda başarılı bir oyun olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

Ekleyin arkadaşlar Gok-AlpTalu nickim sizi görünce direk joinlerim ben.

Benide Joinle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Yahu oyunda bir saçmalık var şu konuda belki ben çözemedim bilen varsa düzeltirse beni sevinirim. bu rubel support bölümünde 1.de araba 2.de zırhlı araç 3.de helikopter çağırıyoruz ben fulledim bu skilleri ama fulleyince her çağırdığında helikopter geliyor zırhlı araç çağırmak istiyorum ben yok artık o gelmiyor. Bu araçlar arasında seçim yaptırması lazım oyunun ya öyle bişey var mı yoksa çok büyük saçmalık olacak.

Aynen katılıyorum sana cok sacma
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Hocam araç seçimi yapamıyoruz, o kadar saçma bir sistem yapmışlar ki hangi akılla yapılmış bu anlam veremiyorum. Canım oyunun içime ediyor bu saçma şeyler, umarım böyle hataları update ile düzeltirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Yahu oyunda bir saçmalık var şu konuda belki ben çözemedim bilen varsa düzeltirse beni sevinirim. bu rubel support bölümünde 1.de araba 2.de zırhlı araç 3.de helikopter çağırıyoruz ben fulledim bu skilleri ama fulleyince her çağırdığında helikopter geliyor zırhlı araç çağırmak istiyorum ben yok artık o gelmiyor. Bu araçlar arasında seçim yaptırması lazım oyunun ya öyle bişey var mı yoksa çok büyük saçmalık olacak.

Ben aynı sıkıntı için mesaj yazacakken sen benden önce yazdın.Hakikaten her yere helikopter ile gitmek ne lükstür arkadaş.
    Ben konvoy durduracağım zırhlı araç gelsin istiyorum. Pata pata heli geliyor hemen. Ben yeşil ay'cıyım yahu :)

Bu arada bir tane zpt benzeri üzerinde top olan bir zırhlı araç çaldım unidad lardan. Aracı düzgün kullanıp hasar vermezsen immortal oluyorsun.Kafana göre yardır istediğin mekana dal gibi bir god mode oluyor.konvoy durdururken dikkatli olman lazım ateşe başladımı yakınlarında ne var yok alev alıveriyor hemen :) hahahaha
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyordum hocam denerim oyun güzel fakat çok ama çok eksiklikler var, bence oyunu tam oturtamadan çıkardılar satışa update ile hallederiz diyerekten sürdüler hemen, o araç seçiminin açıklaması yok zaten aptallıktan başka bir şey değil, ben şuan GTX 1080 ile oynuyorum grafiklerini çok beğendim doğruyu söylemek gerekirse lakin yukarda ki arkadaşın belirttiği gibi bazı detaylar atlanmış karda yürürken ayak izlerinin olmaması gibi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Arkadaşlar oyunun CPU kullanımıyla ilgili sıkıntılar var. Anladık açık dünya da bu kadar artması normal mi ? Normalde %65-%75 arası oynuyor ama ara sıra CPU kullanımım %100 oluyor, o da oyunda takılmaya sebep oluyor. Çok sık olmuyor ama rahatsız ediyor.

Ayrıca oyunu açınca system.exe diye bi şey beliriyor o da %2-3 kadar CPU yiyor. Ama asıl nokta coop oynarken bu system.exe %30'lara kadar çıkıyor ve oyun oynanmaz hale geliyor. 1 dk'da bir 3-4 saniyelik takılmalar oluyor. Başka sıkıntı yaşayan var mı ?

Selam,
    Afterburner çalışıyor.Ekran kartı yada işlemcinizi overclock yapıyormusunuz ?
    Oc yapıyorsanız yapmadan bir oynamayı deneyin.Oyun güncellemesi gelene kadar overclock yapmayın.Güncelleme sonrası gene normal saat hızlarında ve OC lu halde tekrar cpu değerlerini kontrol edin.
  • bixsi kullanıcısına yanıt
    Evet.Otun ..okun detayı var yüzdeki bıyıkların burun deliklerine düşen gölgenin bile efekti var.Adamlar grafik detaya abanmaktan
    oyunun normal detaylarına bakmamış dediğin gibi kendilerine verilen teslim sürelerini doldurup aştılar. Artık, olduğu kadar piyasa zaten aç kurt gibi zıplar bizde onlar hevesi alana kadar patch çakıp kıçı toparlarız. Belki ben pisiket (bisiklet) istiyorum yada velespit :)
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Ah hocam bende neler istiyorum da yok işte olacak gibi de değil he bunlara rağmen oynanır mı? anası bile ağlatılır, ağlatıyorumda lakin gönül ister ki tam takır olsun her şey ama yok! neyse çıkacak olan updateleri bekleyek bakalım neler olacak. Bu arada bıkmıştım ezik silahlardan, youtub'da güzel silahların ifşa videoları var izleyip çıkarttım vallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Arkadaşlar oyunun CPU kullanımıyla ilgili sıkıntılar var. Anladık açık dünya da bu kadar artması normal mi ? Normalde %65-%75 arası oynuyor ama ara sıra CPU kullanımım %100 oluyor, o da oyunda takılmaya sebep oluyor. Çok sık olmuyor ama rahatsız ediyor.

Selam,
    Afterburner çalışıyor.Ekran kartı yada işlemcinizi overclock yapıyormusunuz ?
    Oc yapıyorsanız yapmadan bir oynamayı deneyin.Oyun güncellemesi gelene kadar overclock yapmayın.Güncelleme sonrası gene normal saat hızlarında ve OC lu halde tekrar cpu değerlerini kontrol edin.

İkisinde de OC yok, değerlere bakmak için kullanıyorum afterburnerı.
  • Merhaba arkadaşlar oyunu 2gün önce aldım.Çok hoşuma gitti ufak tefek eksikleri var (araç sürme mekanikleri gibi) onun dışında mükemmel.Şuanda 2kişi düzenli olarak akşamları oynuyoruz 2 kişi daha arıyoruz.Gelmek isteyen olursa eklesin steam:x123 uplay:ByXyZ
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.