Şimdi Ara

TOGG hesabından müjdeli paylaşım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
0
Favori
5.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ülkemizin yerli otomobil hamlesi TOGG projesi, inşaatı tam 2 yıl önce başlayan Gemlik üretim tesisinde önemli bir dönemece giriyor. TOGG resmi hesabı Yüz Yüze Görüşelim paylaşımının ardından müjdeyi verdi.

TOGG deneme üretimi başlıyor

Aylık olarak sosyal medyada fabrika videolarını paylaşan TOGG resmi hesabı bu kez 2 yıllık inşa süreci ile ilgili özet bir video paylaştı ve müjdeyi verdi. Gemlik fabrikası yakın zamanda deneme üretimine başlayacak.

Ayrıca Bkz.Yerli otomobil TOGG, yüksek hızlı test sürüşünde görüntülendi

2030 yılına kadar 1 milyon üretim hedefi olan TOGG projesi sertifika testlerinin ardından gelecek yılın ilk yarısında yola çıkmayı hedefliyor. Deneme üretiminin başlaması bu açıdan oldukça önemli. Böylece yılın sonlarında ilk seri üretim aracı için her şey planlandığı gibi gitmiş olacak.

Yollara ilk etapta C segmentindeki elektrikli SUV çıkacak. Sonrasında ise C segmentindeki Sedan ve Hatchback modelleri sıraya girecek. Önümüzdeki dönemde B-SUV ve C-MPV planları da mevcut. Böylece toplamda 5 model olacak.

• Doktorların evi de arabası da var en azından arabası var. Yeni mezunların olmayabilir. Doktor 13 den fazla alıyor.

Şuan sadece hemşire 13K alıyor. Doktor 15K civarında para alıyor.

1. Emeklilikleri garanti ve güzel para getiriyor. Emekli ikramiyeleri çok yüksek.
    2. Asgari ücretlinin emekliliği kaç para ? Emekli ikramiyesi kaç para ?

Kusura bakmayın ama gerçekler acıdır Doktorlar iyi para alıyor Döner ve diğer paralarla birlikte 20 bini geçiyor. DR genelde DR ile evleniyor 40 K dan fazla para alanlar var.

DR savunmak için de bokunu çıkartmayalım ben şimdiye kadar arabasız DR görmedim varsa da nadir vardır.

• Yalan hikaye diyenler damlamadan okuyup kaçalım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hadi bakalım. İnşallah yakın zamanda yollarda çok insanı delirteceksin.

İnsan gururlanıyor. TOGG hesabından müjdeli paylaşım 

• Ben de indirim müjdesi geldi sandım.

• geliyorr halkın %99 .9 unun alamayacağı otomobil hemen koşup bi kaç tane havai fişek alıp bu haberi kutlıyayım arkadaşları esnafları vs toplayıp halaya başlıyalım ...

• Aman ne müjde ne müjde felaket sevindik, millet et alamıyor bunlar satmayacak araba üretip birilerini zengin etme derdinde..Şu her boş beleş tog haberine sevinenleri de enflasyon karşısında erimiş maaşları ile tog u ilk günden almalarını bekliyorum TOGG hesabından müjdeli paylaşım 

• Yov ne gerek var yow seçim yov agepe yov ne üretmesi yov

Ney togg bir iştirak ile kurulmuş özel şirket mi? Yov öyle şey olmaz yov yapılamaz yov alamayız yov

• Asgari ücretli birisi alabilecek mi? Hayır. O zaman bir önem arz etmiyor. 2022 senesindeyiz. Uzay madenciliği yapılabilir düzeydeyiz. Ama hala 1 aylık emek ile araç lüks ise değersizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clusive -- 19 Temmuz 2022; 11:47:22 >
  • turkıyede degılde umarım dunya genelındede sevılen tutulan bır marka olur ulkeye para kazandırsın

• Araplara satar normal vatandaş alamaz

• Vatandaşın alabileceği uygun fiyatlı model çıkarmalarını beklerdim

• MustafaC5 M kullanıcısına yanıt
    Ya hele bi çıksın. Gerekirse ilk 10 yıl zenginler alsın. Zamanla talep gördükçe, üretim sayıları arttıkça, maliyeti de fiyatı da düşecektir. Otomobiller piyasaya ilk çıktığında Avrupa araçları Amerikalıların ürünlerine göre 2, 3 kat pahalı satılıyordu. Şimdi gelinen süreçte ise Avrupa ya rakip olamıyor kimse.

• paran yoksa almazsın bu kadar basit..

• MustafaC5 M kullanıcısına yanıt

Merak etme kardeşim bizim vatandaşımız 1milyon verip peynir ekmek gibi passat alabiliyor bayilerde sıra var. Togg çıksın hele alan çok olur merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada sabah akşam TOGG markasını kötüleyenler, Fabrikası yok üretimi olmayacak 1-2 tane gösterilecek diye atıp tutuyordunuz…

Acı var mı acııı :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 19 Temmuz 2022; 13:53:39 >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    6+1 seçmeni %55 neden ağlıyor o zaman !? TOGG ' a hiç olumsuz yorum yapmamaları lazım.

İphone 13 pro max konusunda SamsunsgS22 ultra övmeye gerek var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Clusive kullanıcısına yanıt
    Uzay madenciliği denince akla " Gel bakalım buraya muharrem " geliyor :))

CHP cumhurbaskanı adayım dediği adamı hemen her konu da engelliyor.

Sanki 6+1 seçmeni ülke de maden çıkartılmasına izin veriyor da sen kalkmış hayal ürünü şeyleri varmış gibi anlatıyorsun.....

Bedava traktör ne oldu paşinyan diyesi geliyor insanın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Clusive kullanıcısına yanıt
    Bitmedi şu asgari ücret laflarınız. Asgari ücretli alamıyor da doktor, mühendis, öğretmen alabiliyor mu? Orta sınıfın birşey alamayacak duruma gelmesi ülke açısından çok daha tehlikeki bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 19 Temmuz 2022; 13:38:57 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.