Şimdi Ara

Togg ertelenmiş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en1gma kullanıcısına yanıt
    Dostum ben sizi diğer konulardaki mesajlarınızdan bilirim, böyle boş muhabbetlere, boş adamlarla ağız dalaşlarına girmezdiniz, canınız çok mu sıkılıyor, eğlence mi arıyorsunuz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • leigh_hunt L kullanıcısına yanıt

sensin boş adam. lafını bil de konuş.. terbiyesizliğin lüzumu yok. adam gibi yorum yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISU -- 4 Şubat 2023; 17:44:47 >
  • Ben sizin mesajınızdan alıntı yapmadım, sizin mesajınıza da yanıt vermedim, siz niye üstünüze alındınız? Yoksa olayın vehametinin farkına varıp, tartışmanın ne kadar boş olduğunun mu farkına vardınız?
    Birazcık ölçülü ve saygılı olursak çok daha iyi anlaşırız…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • toog almak için playstationu ilana koymuştum, kaldırayım bari ilanı 

adama zafer partiliyim diyorum, kendi ittifakının söylediklerini veriyorum akepe diye cevap veriyor 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bu konu da boş bir muhabbetten çıktı,üzüldüğüm şey de o.veledin biri kuyuya taş atıyor,3 5 militan gelip onun bayrağını sallıyor, olan aklı selim insanlara oluyor

• bu adamı görünce sinirim bozuluyor, lise yıllarımızın katili pek sevgili eski milli eğitim bakanı.

• İttire kaktıra köprüyü yetiştirirsin ama elektronik, makine ve otomotiv mühendisliği'nin ortak ürünü bir işi acele ettirirsen komple yatırımı batırırsın.

Düşün arabayı ittire kaktıra iki senede yaptırmışsın ama sağında solunda çeşitli emniyet ve elektronik hatalar var, adın çıkarsa dokuza inmez sekize.

Bir de Gürcan Karakaş olmayacak mı o?

ınternet haber
    Bu da ‘TOGG’ dezenformasyonu! Üretimi 2027’ye mi ertelendi?
    https://www.internethaber.com/bu-da-togg-dezenformasyonu-uretimi-2027ye-mi-ertelendi-2287915h.htm

>> Mevzu yine kolpa çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 5 Şubat 2023; 22:21:16 >

• Yalan haber

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Erteleme falan yok insanların kafasını karıştırmayın..

ölçüyü kaçıran sensin. burda 2 kişi tartışıyoruz. 3. olarak araya girip maydanoz oluyorsun. sonra da sana demedim. yav he hee. git başka salaklara yuttur bu boş laflarını.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

tesla bu işin piri ve milletin başına ne işler açtı. halen de açmaya devam ediyor. model zaten hazır karoser batarya olarak,ben kalan sürenin yeterli olacağı kanaatindeyim

bizim dh kolpa dolu zaten,bu forum ekmeleddini yüzde 52yle başkan seçenleri de gördü.  güncel versiyonlar daha bi değişik

adama diyorsun ki bak böyle böyle dediler yorumun nedir sen kendine bak akepeli diyor. 

bunların eski versiyonları bu kadar cahil değildi.

• 2027 değildir o olsa olsa 2071 ile yurda giriş yapacaktır.

• 100bin liradan satılırsa 2-3 tane alırım maksat değişiklik olsun bana da..

• şuraya koltuğu yapışan bir hakkı alkan çizelim  

• Şubatta açıklanacaktı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.