Şimdi Ara

tiz azaltma yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde gt-5 in yanına bir tane tweeter bir tanede 8 cmlik 2.1den sökülmüş bir bass hoparlörü kullanıyorum.Ben bu tweeter ve bass hoparlörünü gt-5 in yanına tiz olarak taktım ama sesi açtıkça bass hoparlörü sesi bozuyo ama kısık seslerde mükemmel kaliteli birses alıyorum.Bu hoparlörlerle yüksek seste kaliteli bir ses almanın bir yolu yokmu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    Saygılar

• Onlarin kendilerine özel anfilerinden al bilgisayarin 5.1 ses kartin war sa bir çikiştanda onu kullanirsin
  • kardeş masraf yapmadan bunu halledemezmiyiz bunları 2 ohmda bağladım 8 ohmda bağladım ne yaptıysam yaptım bassın ses bozmasını kesemedim yanına bir tweeter daha bağladım bu seferde tıss tıss diye sesler duymaya başladım yani daha doğrusu masraf yapmadan değilde şuan yapabileceğim birşey yokmu
  • connassor gir araya hem patlamayi önler hemde seste bozulmayi tizlere ve bu hoparlörlere uygula... Kablo ki tane gidiyo ya anfiye.. bir hoparlörün kablosundan bashsediorm tek tarafina gir connassorun ucun bu kadar
  • sagol kardeş yardımların için...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.