Şimdi Ara

TİVİBU YAVAŞLAMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhabalr öncelikle bende 3 aydır tivibu kullanıyorum yalnız onunla birlikte verilen tp link modem tivbu yavaşladğında modemi açıp kapamam gerekiyor bununla ilgili tt bana modem açık kalmış diyor sanki sbah çıkarken modemi kapatmamız gerektiğini söyler gibi sonuç olarak bu modem bana illallah ettirdi acaba tivibuyu airties modemle mi kullanmak gerekir yada çaresi nedir bunun

• AirTies ile kullanmak daha sağlıklı olur.
  • Banada oyle geliyor sanırım gidip sıfır bir modem alacam tavsıye edeğiniz bir modem varmı acaba 24 mb e kadar olanı kullanıyorum sanırım hıper net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp tv mantıgı çalışan cihazlarda bu olay vardır zaten ip yenilemek adı altında size bunu söylüyorlar benim evimdeki ip tv cihazdada aynı sorun var haftada bir modem aç kapa yapınca sorun düzeliyo donma filan kalmıyo
  • Ben sorunu annemlerim evindeki ttnetin diğer verdiği geçen sene yani zyxel modemle çözdüm şimdi yavaşlık olmuyor ayrıca diğer modemle film izlerken sürekli yükleme yapıyordu o sorunda çözüldü zaten bu tplink modemleri burdanda baktığımda baya bir sorunlu herkes şikayetçi teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetlerini aradım, Tivibu yavaş dedim bana aynen dediki, aynen iletiyorum:

KUMANDADAN KANAL DEĞİŞTİRİNCE, VERDİĞİM KOMUT MERKEZE İLETİLİYOR ORADAN CİHAZA KOMUT GÖNDERİLDİKTEN SONRA KANAL DEĞİŞİYORMUŞ. AĞIRLIĞIN SEBEBİ BUYMUŞ.

Yani verdiği örnek online Fifa maçı yaparken yaptığım hareketlerin server a iletilmesi gibi.

Sene 2017 teknolojiye hıza bak be! Helal olsun!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.