Şimdi Ara

Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
14
Favori
32.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkali

Arkadaşlar Tivibu'nun Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayın anlaşması 2018 sezonunun sonuna kadar geçerli.

Yani Haziran 2018'de (1yıl sonra) tivibu nun anlaşması bitecek.

Diyelimki ihaleyi alamadılar o zaman 1 yıl fazladan taahhüt vermiş oluyoruz. Zaten ben bu ihaleyi beinsports digiturk'ün alacağını düşünüyorum.

Üye olurken bunuda göz önünde bulundurmak lazım.

İhale 2019 da olsaydı hemen alırdım bu paketi

Beln Süper Ligi bile satmayı düşünüyor şuan CL Gündemlerinde değil, zaten rekabet açısından devlet buna izin vermez. Büyük ihtimalle tüm platformlara dağıtılacak tabii ki ücret karşılığında. Bu sefer de Tivibunun çok avantajı kalır mı tartışılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle bir bilgi daha vereyim size arkadaşlar. Ben tek referans göstermiştim kendi numaramı grup 2 tarifesi 9 TL idi. Bizim ailede herkes TT Mobil olduğu için annem grup 1 tarifesiydi. Aradım sordum bir grup 1 + grup 2 fiyat ne olur diye 5 TL ödersiniz. Tamam dedim grup 1 den bir referans daha eklettim. 5 TL Aylık ücret olmuş oluyor. Bu çok iyi oldu :)
  • 2.gruptayım tek başıma 9tl ayda. mobil taahhüt süresi 230gün felan. tivibu hizmetini aldık diyelim. taahhüt bitince uygun fiyattan yeni kampanya sunuyolarmı yoksa 1000dk 1000 sms 2gb interneti 40 liradan mı kitliyolar ?
  • bu kutu internete mi bağlı yoksa uydu antenine mi?
  • Alsancak kullanıcısına yanıt
    Turksat uydu hocam. IPTV değil ama cihazın ethernet girişi mevcut. Takıp denemedim ben film falan kiralanma yapılıyor sanırım.
  • Şampiyonlarligi bu pakete dahilmi? Belgesel ve film kanalları türkçemi?

1çanak var onada DT bağlı. Bunu nasıl bağlarım aynı tv ye?

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Evet dahil, Belgesel Kanalları çoğunlukla dublaj Sinema da bazıları altyazılı da olabiliyor.

• ben geçenlerde bu tivibu battı batacak, elindeki maç haklarını yenilemedi gibi bişeyler okumuştum ama
    adamlar dükkanı kapatıyor zarar ettiler tutmadı bu iş gibi bi şey anlamıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. veya 3. gruptan referans olabilecek var mı? ben 2. gruptayım ayrıca referans olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Cop -- 15 Nisan 2017; 14:45:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Evet dahil, Belgesel Kanalları çoğunlukla dublaj Sinema da bazıları altyazılı da olabiliyor.

DT üyeliğim 3-4aya bitiyor. Ligin ve Gs nin tadı tuzu yok. Ayda 70 80verip devam etmeyide düşünmüyorum.

Türkçe spor belgesel film kanalları varsa almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

Tek çanağım ve tek tv var DT ile aynı anda nasıl kullanabilirim?

• Ethernet baglantisi saglaninca seç-izle ozelligini kullanabiliyor muyuz? Ayrica bir kullanici adi mi gerekiyor?

Bir de smart tv'deki tivibu uygulamasini kullanabiliyor muyuz kutudan bagimsiz? Bunun icin ayrica go hesabi mi gerekiyor? Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiye ederim. Bende dsmart var + tivibu aldım tek çanaktan alıyorum. Çanakta çoklu lnb var ama Turksat'a ayarlı çanak. Sizin DT çanağı eutelsat mı Turksat mı ?
    Eğer euelsat ise aynı çanaktan yararlanamazsınız. Turksat ise bir lnb alarak 2. kablo çekerek olur. Onun dışında ikinci yol Turksat ise çanak gelen kabloya splitter ile çoğaltıp kullanabilirsiniz ama iki uydu aynı anda çalışmaz bilginiz olsun :)
  • technical death metal kullanıcısına yanıt
    Hocam ethernet bağlantısı yapmadım hiç modem uzakta kalıyor o nedenle. Tivibu go 3 ay hediye sonrasını bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

DT üyeliğim 3-4aya bitiyor. Ligin ve Gs nin tadı tuzu yok. Ayda 70 80verip devam etmeyide düşünmüyorum.

Türkçe spor belgesel film kanalları varsa almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

Tek çanağım ve tek tv var DT ile aynı anda nasıl kullanabilirim?

Spor da CL ve Hollanda ligi dışında pek birşey yok Fox Sport Eurosport kanalları var işte bol bol buz hokeyi tenis moto gp falan izlersiniz. Belgesel Kanalları da Natgeo kanalları history bbc earth vs. Oldukça iyi film konusunda ne desem yalan olur bilgim yok.

Digiturk Turksat ise Çoklu LNB yada Splitter ile konuyu çözersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Şöyle bir bilgi daha vereyim size arkadaşlar. Ben tek referans göstermiştim kendi numaramı grup 2 tarifesi 9 TL idi. Bizim ailede herkes TT Mobil olduğu için annem grup 1 tarifesiydi. Aradım sordum bir grup 1 + grup 2 fiyat ne olur diye 5 TL ödersiniz. Tamam dedim grup 1 den bir referans daha eklettim. 5 TL Aylık ücret olmuş oluyor. Bu çok iyi oldu :)

Hocam ben de şunu ekleyim grup 2 den tek referans ile 9tl öderken 1ay içinde grup 3 den bir referans daha ekerseniz fatura 1tlye düşüyor. Yani referansların sırası önemsiz, hangisi avantajlı ise onun grubuna göre ücretlendirilir.

• Hocam referans konusunu tam anladığına emin misin? Olay sadece numaram bu referans oldum demekle bitmiyor. Referans olan kişinin mevcut tarifesinde veya aynı grup bir tarifede tam 24ay kalmasını gerektiriyor. Yani bu şartlarda forumdan referans bulmak zor bence. Sonuçta fazla magnum kodu değil ki bu göndereyim.

Not: Bu arada fazla magnum kodum var, ilk isteyen alır.

• Almanya ligi var mi peki ?

• Ailecek 6 gb 2 adet referansa 9 tl istediler. Biz 2. grupmuşuz. Benim için hiç avantajlı değil. Filbox var ayda 7 tl ödüyorum, taahhüt yok, full paket. Diğerlerinden farkı belgesel paketinde nationallar yok. Zaten çok fazla tv izliyemiyoruz. Bize yetiyor

• Ailece 6GB Tarifesi GRUP 3 olarak görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Hocam ethernet bağlantısı yapmadım hiç modem uzakta kalıyor o nedenle. Tivibu go 3 ay hediye sonrasını bilmiyorum.

Bende repeater var, en kotu ona baglar ondan ethernet cekerim diye dusunuyorum. Keske sec izle olayi 3 ayla sinirli kalmasa, uydu kullanicilarini da kapsasa... 😊

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.