Şimdi Ara

Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
14
Favori
32.872
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ortaklar sayılmaz sanıyorum taahhüt vermedikleri için. Bir şey öğrenirseniz buraya yazalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efruz E kullanıcısına yanıt
    14 tl olanın linki var mi ?

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    hocam her şey dahil 9 tl aylık :) aynı tarifeyi kullanıyoruz zaten. Eğer çağrı merkezinden alırsanız 60 tl kurulum ücreti alıyorlar. Ama self kurulum yapan bayiler var ben oraya gittim imzayı attım uydu cihazını aldım evde kendim taktım ve kullanıyorum. Bu fiyata daha ne olsun hocam anlamış değilim valla atıp tutanları :)
  • heavyyear kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. İhtiyacı olan ve Telekomdan memnun olan kullansın boş türk telekom pişmanlıktır yazıp çıkmaya gerek yok.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 14 Nisan 2017; 0:19:1 >
  • Değerlendirebilirim,mesajım bulunsun teşekkürler. Turk Telekom dan gayet memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailece 15 gb var kaça düşüyor anlamadım

• Uyduda olmayıp burda olan hangi kanallar var?

• 1 liraya iniyormuş benimki, kurulum ücreti de almıyorlar. E sonuçta beleş, alayım Türksat olan odaya takarım. Evin diğer bireyleri izler olmadı

• Faturalıdan vazgeçin. Faturasız tarifeler neyinize yetmiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Aynen ilk mesajdaki bilgilendirme hatalı. Çoğu kişi de açıp okumadan sallamış. Artık acaba ben mi yanlış anlıyorum diye düşünmeye başlamıştım ki sen yazdın hocam. Galiba seninle aynı tarifedeyim (8gb+1000+1000), 30-32 fatura geliyor. 2.grup 9tl demissin. Kurulum, cihaz kirası, vergiler, ıvır zıvır dahil faturaya eklenen tam olarak aylık ne kadar?

Bir sorum da bu paket avrupa maçlarını kapsıyor mu? Bu sene bitiyor artık, temmuz ayında başvurabilirim, seneye maçları izlemek için.

Bende aynı tarifedeyim. 6-7 ay sonra bitecek taahhüdüm o zaman ne olur ? yeniden aynı fiyata aynı tarifeyi vereceklermi yoksa başka tarifeyemi geçmek zorundayız. Öyle olursa abonelik durumu ne olacak
  • elementry kullanıcısına yanıt
    Nasıl 1 liraya düştü sizin ?

• @heavyyear teşekkürler.

Kampanya temmuz sonuna kadar devam ediyor. Yani tivibu için bu fiyatlar o tarihe kadar geçerli. Avrupada da pek maç kalmadı. Ben bu yüzden temmuzda üye olmayı düşünürüm yazdım. Tabi bu durumda temmuzdan itibaren 2 yıl daha türk telekoma kendimizi bağlamış oluyoruz. Hat taahhütum kasımda bitiyor. Duruma göre değerlendirmek lazım. Hat tarifesinin fiyatını uçururlar mi, bu da bir risk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 14 Nisan 2017; 12:27:47 >
  • Genel fikrimi söyleyeyim.Bu devirde hiçbir yere 2 yıl boyunca bağlanmamak lazım.1 yıl önce bile yaptığım sözleşmelerin çoğunu bu yıl yapmıyorum farklı avantajlar farklı teknolojiler geliyor sürekli.Kaldı ki 2 yıl bağlanmak büyük bir risk.
  • 1. 2. ve 3. mobil tarife gruplarının kapsamı nedir acaba? Tarifemizin hangi grupta olduğunu nereden kontrol edebiliriz?
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Ailece 15GB 3. Grup + 1 tane üye 1. grup: 1TL M.T. öyle dedi bakıp; Self kurulum ile iç kurulumda ücretsiz; mesai bitince bayiye gidiyorum
  • elementry kullanıcısına yanıt
    1. Gruptaki üyeyi başka tarifeden aldınız sanırım ? Ailece ortakları sayılıyor mu ?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bizim tarifeler hep 1. grup. 2 hat referans versem bile 9tl oluyor. Evde halihazırda dsmart, digiturk ve teledünya var zaten. 1 tl olanlardan denk getirseydim bunu da alırdım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Aynen ilk mesajdaki bilgilendirme hatalı. Çoğu kişi de açıp okumadan sallamış. Artık acaba ben mi yanlış anlıyorum diye düşünmeye başlamıştım ki sen yazdın hocam. Galiba seninle aynı tarifedeyim (8gb+1000+1000), 30-32 fatura geliyor. 2.grup 9tl demissin. Kurulum, cihaz kirası, vergiler, ıvır zıvır dahil faturaya eklenen tam olarak aylık ne kadar?

Bir sorum da bu paket avrupa maçlarını kapsıyor mu? Bu sene bitiyor artık, temmuz ayında başvurabilirim, seneye maçları izlemek için.

Bende aynı tarifedeyim. 6-7 ay sonra bitecek taahhüdüm o zaman ne olur ? yeniden aynı fiyata aynı tarifeyi vereceklermi yoksa başka tarifeyemi geçmek zorundayız. Öyle olursa abonelik durumu ne olacak

Benimde haziranda bitiyor 8 GB 1000 DK 1000 sms çok riskli bir kampanya değer mi acıkcası çok bilmiyorum.Sonucta haziranda deseler 39 oldu bu tarife kapatsan ceza yiyeceksin tivibudan+iptal olduğu için 39 dan kullanacaksın iptal etmek istesen 2 ay için 50-60 lira boştan yere ödeyeceksin kısacası çok ama çok riskli bir kampanya d smart 17-19 liradan zaten eski abonelere mega paket veriyor gidip onu almak çok daha mantıklı sanki hali hazırda filbox kullanıyorum fakat eurosport 2 gelmediği için yenilemeyeceğim aboneliğimi

• quote:

Orijinalden alıntı: quaresma.

National geo
    National geo wild
    National geo people
    Discovery
    Discovery science
    Discovery showcase
    Animal planet
    History
    Bbc earth
    Dtx
    Fx
    Fox life
    Fox crime
    24 kitchen
    Sinema tv
    Sinema tv aile
    Sinema tv aksiyon
    Sinema tv 1001
    Dizi tv
    Sinetivi
    Sinetivi adrenalin
    Sinetivi karnaval
    Eurosport 1
    Eurosport 2
    Tivibuspor 2-3-4
    Baby tv
    Babyfirst
    Nicktoons
    Boomerang
    Cnn international
    English club
    Davinci

+Fox Sport

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.