Şimdi Ara

Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
14
Favori
32.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tivibu tarafından resmen dolandırıldım evet yanlış duymadınız bir delilik yapıp 24 ay Tivibu uydu alıcısı aldım başıma gelmeyen kalmadı aylık 1 tl diye verdiler 2 tane referans numaram vardı tarifem değişti önce 5 tl oldu sonra referansım olan hat faturalı Türk Telekom hattı olmasına rağmen referansım uçtu şimdi aylık 12 tl diye mesaj geliyor arıyorum muhatap yok işi bilen yok yardımcı olan yok haa açıp izliyormuyum maalesef 20tl lik Vestel uydu cihazı hiçbir özellik yok söktüm kenarda bekliyor boşuna 12 tl haraç veriyorum haksız yere taahhüt ün bitmesini bekliyorum haram zıkkım olsun aldığınız fazla paralar sakın bulaşmayın arkadaşlar pişman olursunuz illa merak eden varsa 1 aylık alsın.

Velhasılkelam aylık 1tl diye aldanmayın sakın 24 ay bağlanıyorsunuz ve en yüksek taahhüt 12 ay, 12 ay sonra çile başlıyor o 1 tl nin acısını sizden 12 ay boyunca çıkarıyorlar hem hattınızı taşıyamıyorsunuz hemde eliniz kolunuz bağlanıyor hemde istedikleri fiyattan size geçiriyorlar ilk abone olanlardanım 11 ay olmuş 6 ay 1tl 6 ay 5tl 12 ay daha 12tl ödeyeceğim aklı olan bulaşmaz ben yandım siz yanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 12 Mayıs 2018; 10:15:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalniz bu 24 ay tivibu da gecerli mobil hat 1 yil tahhutlu ornek 29 tl oduyonuz 1 seneye dolmaya yakin ariyolar ayni tarifeyi 35 40 tl yapacagiz diyolar tivibu taahhüdünüz olduğu icin kapattiramiyorsunuz da bence hic bulasmayin Türk telekomun yaptigi hic bi is musteri lehine degil o yuzden bulasmayin

• Geçen hafta internet aboneligimin taahhütünü 24 ay daha uzattım. Bana Telekom mobil ya da referans verebilecek tanıdık var mı dediler bende yok dedim. Konuştuğum yetkili yine de 24 ay boyunca 1 TL den sizi Tivibu süper üyesi yapalım dedi. Bende ne hat vardı ne de referans. Kabul etmedim zaten ev digital çöplüğe döndü :)

Demek ki kuralları kafalarına göre esnetiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzeydebiryer

Geçen hafta internet aboneligimin taahhütünü 24 ay daha uzattım. Bana Telekom mobil ya da referans verebilecek tanıdık var mı dediler bende yok dedim. Konuştuğum yetkili yine de 24 ay boyunca 1 TL den sizi Tivibu süper üyesi yapalım dedi. Bende ne hat vardı ne de referans. Kabul etmedim zaten ev digital çöplüğe döndü :)

Demek ki kuralları kafalarına göre esnetiyorlar.
    Aynen dediğin gibi kurallarda esneme yapabiliyorlar 29 tl lik pakete ek olarak ful paket tivibu da 1 tl ye çok çok iyi o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenFero

Aynen dediğin gibi kurallarda esneme yapabiliyorlar 29 tl lik pakete ek olarak ful paket tivibu da 1 tl ye çok çok iyi o zaman.

Alıntıları Göster
    O fiyata alabildiniz mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: millenium11

O fiyata alabildiniz mi hocam

Alıntıları Göster
    Hayır hocam ben 9 tl den kullanıyorum referans verdiğim telefon hatlarının tarife aralığı ancak buna müsade ediyor.
  • ben 2 numara ref verdım 5 lıraya kullanıyorum super paketı. ama memnun degılım keske turkcellin tv plusını alsaydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerkrali

ben 2 numara ref verdım 5 lıraya kullanıyorum super paketı. ama memnun degılım keske turkcellin tv plusını alsaydım.
    Neden hocam. Bizi de aradılar bi tane referans verdim 8.5 tl olur dediler ayda. Değmez mi?

• Alırken İtalya ligi ve şampiyonlar ligi vardı. Şimdi ikisi de yok. Ne kadar işe yaramaz bi firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 27 Ağustos 2018; 14:53:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • millenium11 kullanıcısına yanıt
    Hocam decoderları 4k desteklemiyormuş. Onun dışında nete bağlamak için kablo çekmek lazımmış, Sinema kanalları bence fasa fiso iyice araştır bence.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.