Şimdi Ara

Tivibu Ev'in görüntü kalitesini Test Ettik! video ön inceleme (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
0
Favori
152.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşımda var güzel ama kanal geçişleri çok yavaş. Büyük sorun bence.
  • ocak ayında bize de deneme teklif etmişlerdi zar zor kabul ettik hatta başlarda kanal geçişlerinde yavaşlıktan dolayı iade etmeyi düşünüyorduk ama zamanla fena alıştık. tekrar izle durdur izle geri alma özelliği bence müthiş yani tuvalete giderken bile durduruyorum :) sonra içinde yüzlerce film var yarı yarıya ücretsiz canım sıkılınca laptopun minik ekranına gerek duymadan açıyorum bi film uzanıp kanepeye keyfime bakıyorum. elinizden kumandan düşmeyen biriyseniz sürekli zaplamaya alışkınsanız almayın derim çünkü kanal geçişlerinde çok yavaş. kısacası ayda 10 tlye daha iyisini bulursanız haber verin geleyim :))
  • Gidip vınn sinirsiz almayi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostefe

ocak ayında bize de deneme teklif etmişlerdi zar zor kabul ettik hatta başlarda kanal geçişlerinde yavaşlıktan dolayı iade etmeyi düşünüyorduk ama zamanla fena alıştık. tekrar izle durdur izle geri alma özelliği bence müthiş yani tuvalete giderken bile durduruyorum :) sonra içinde yüzlerce film var yarı yarıya ücretsiz canım sıkılınca laptopun minik ekranına gerek duymadan açıyorum bi film uzanıp kanepeye keyfime bakıyorum. elinizden kumandan düşmeyen biriyseniz sürekli zaplamaya alışkınsanız almayın derim çünkü kanal geçişlerinde çok yavaş. kısacası ayda 10 tlye daha iyisini bulursanız haber verin geleyim :))

keyfine diyecek yok ancak durdur izle kaydet gibi özellikler yıllardır uydu ciahzlarıdna var.7 senedir kullanıyorum bu özelliği.ancak kimse almıyor.şimdi tivibu bu güzelliği iyi bir reklamla pazarlıyor.tıpkı şifresiz kanalları parasını ödeyip digiturkten izlemek gibi.film konusunda diytecek bişey yok.gidip dvd almanın önüne geçti diyebilirim.burda ladfım kullanıcıların keyfine değil herhangi bir ürünü eksik oalrak yada sağı solu boyalı olarka tanıması.benim bağlantım güneş açtığında hava ısındığında sapıtıyor.yağmur değilö bakın hava ısınınca.tabi bu bakır için geçerli.bir diğer kızdığım nokta ise yayın kalitesinin ,artırmışlar biraz, halen uydu kadar olmması.son bir sözüm ise adil kullanım kotası ile tivibuevin çıkması aynı zamana denk gelir.sizin zaten verdiğiniz o ücrete netten filmleir vb izleyebiliyorduk.sonrasında yok btk bastırdı yok istmeler yemiyor.peki sorarım okadar tivibu trafik yapmıyor mu?bimin reklamı vardıya ürünlere rafa koyuluşu için para ödemezsiniz diye tivibu da benimö için aynı hesap.1 tv kartı ile 20 kanal izleyebiliyorum hadi tivibu da yapsın bunu

• beyler tivibu iade edicem ama nereye iade edicem
    bu konuda bilgisi olan varmı
    bence d smart hepsinden daha iyi
    dijiturkte merkezeden bozuyorlar
    tivibu zaten telekom her fırsatta yolmaya calısıyor
    geriye bi dsmart kaldı
  • arkadaşlar tivibudan facebook a nasıl giriyoduk daha doğrusu facebooktaki arkadaşların fotolarına nasıl ulaşıoduk
  • Bu Konunun Başlangıcı Eski ve Uzun Bir Konu,Konunun Tamamını Okuyamadım Ancak Konu Başındaki Tartışmaları Okudum. TTnette 8Mbps İnternet Alan Kullanıcıların Bir Çoguna 8Mbps İnternet Gelmez Hatta Bazen O Deger Öylesine Düşük Olur ki (1Mbps) TTnete Başvuruldugunda Hattınız Kaldırmıyor vs. Bahaneler Üretilir Peki İPTV ye Gerekli Olan Hat BandGenişligi Olarak 8Mbps İ Kaldıramıyorken HD TV Yayını Yapan İPTV İçin Gerekli Olan Hat BandGenişligini Nasıl Kaldırıyor ? Sonuçta Bir Video Datası Var Ve Bildigimiz Üzere HD Video Dataları Normalden Daha Büyük Boyutlular 8Mbps İnterneti Kaldırmayan Hat Olsaydı IPTV İçin Hat Yetersiz Kalırdı.IPTV için Hat Yeterliyse 8Mbps İnternet İçinde Yeterli Olur Buda TTnet Kullanıcılarına Bilerek Hız Kesintisi Yapıldıgı ve Hat Kaldırmıyor Gibi Bahanelerin Yalan Oldugunu Kanıtlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExtremeSTR -- 30 Ağustos 2013; 16:48:46 >
  • Tivibu boş iş. En iyisi D-Smart HD+
  • Tüm lcd lerle uyumlu mu tivibu ? Acil yardim ederseniz sevinirim

• arkadaşlar daha önce digitürk kullandım sonra d smarta geçtim ikisindende hiç memnun kalmadım şimdi forumdaki tivibu hakkında yazılanları okudum maalesef tivibuda vasatmış
    en iyisi uydu,çanak galiba en azından bir kere para ödüyoruz
  • Kesinlikle ama kesinlikle önermiyorum. Şehrin merkezinde oturuyorum 3 aydır aldım, taahhüt yaptığım için de iptal edemiyorum. Sorunlar tv görüntü kalitesi berbat. Resmen youtubede video izler gibi film izliyorsunuz. Bunun yanı sıra seç izle butonu çalışmıyor. İzlemediğiniz filmlerin parasını size faturalandırıp gönderiyorlar. İptal için müşteri hizmetlerini arıyorsunuz ilgilenen yok. Sakın ola almayın. Aynı apartmanda oturan komşularımda şikayetçi, başka ilde kullanan yakınlarımda şikayetçi. Birde yeni reklam çıkartmışlar tivibu kalitesi başka diye. Aklı olan almaz. biz düştük şimdi iptal edemiyoruz. Uzak durun diyorum başkada birşey demiyorum.
  • adalet1231 A kullanıcısına yanıt
    Görüntü kalitesi kötü. seyredilmeyen filmlerin fatura edilmesi !!! yanlış bir ifade. Ben ne gördüm, ne duydum. Seç izle'nin çalışmadığı zamanı ben hatırlamıyorum. 2 yılı geçti kullanım durumu. Lütfen doğru bilgi paylaşalım. Sd ve HD dedikleri görüntüler uyduya kıyaslarsanız ultra vasat.... Bitrate çok düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tk152 -- 9 Kasım 2013; 21:30:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem6392

arkadaşlar daha önce digitürk kullandım sonra d smarta geçtim ikisindende hiç memnun kalmadım şimdi forumdaki tivibu hakkında yazılanları okudum maalesef tivibuda vasatmış

Turksat candir can :)

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: cem6392

arkadaşlar daha önce digitürk kullandım sonra d smarta geçtim ikisindende hiç memnun kalmadım şimdi forumdaki tivibu hakkında yazılanları okudum maalesef tivibuda vasatmış

Turksat candir can :)

evet haklısınız ama benim oturduğum bölgede yokmuş türksat :(

• Digiturk,Turksat Kablolu,Uydunet,Androidli Uydu şeysi vs bir sürü tv platformu varken bir insan neden bu kadar kalitesiz bir şey alır ki onu anlamış değilim

• Ben 1 yila yakin suredir kullaniyorum. Esimle birlikte inanilmaz memnunuz. Kacirdigimiz programi sec izleden izleyebilmek harika. Yayini durdurup geri alip tekrar izlemek de sikca kullandigimiz bir ozellik. Kirmizi halida 5 liraya perdeden 2-3 ay once kalkan filmler geliyor. Cok iyi ucretsiz filmlerde var. Goruntu kalitesi de bizi tatmin ediyor kesinlikle. Tek sorun bazen guncelleme geliveriyor ve bir kac dakika mahrum kaliyoruz. Bir de kanal isminin altinda yazan o anki program gozukmuyor bir muddet. Onun dışında dedigim gibi cok severek kullaniyoruz. Dsmarti ntv smartspor icin almak istiyorum ancak dsmartla daha once yasadigim akilalmaz sorunlar ve maliyeti beni dusunduruyor. Keske sadece ntvsmartsporu alabilsek...

• hangi tivibu ev paketini kullanıyorsunuz

• Tivibu ev maxi paket. Maxiplustan maxiyr indirdim 10 tl daha uygun. Benim icin asil onemlinolan tekrar izle ve spor kanallari. Isimi goruyor ntvspor smart hd disinda. Onu da voleybol icin isteyen tek insan benim sanirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yankiuslu

Tivibu ev maxi paket. Maxiplustan maxiyr indirdim 10 tl daha uygun. Benim icin asil onemlinolan tekrar izle ve spor kanallari. Isimi goruyor ntvspor smart hd disinda. Onu da voleybol icin isteyen tek insan benim sanirim :)

dediğiniz gibi 10tl uygun. birde başvurduk diyelim kurulumu nasıl yapıyorlar tivibu receivera kablo mu çekiyorlar yoksa kablosuz mu bağlanıyor. Birde benim diğer odadaki tvye bağlatıcam ama tüplü tv kendisi sorun çıkarmı
  • dsmart hd + kullanıyordum, fiber nete üye olunca ayda üç liraya hediye dediler takın dedim. Üç lira bile çok harbiden çamur gibi, insan utanır, hele şu vestel kutu kalitesizlik akıyor. şimdi tv izleyesim gelmiyor, misafir gelince tv kapatıyorum televizyonun çok kalitesiz demesinler diye. tvden çok yayın kalitesi önemli imiş şimdi iyi anlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.