Şimdi Ara

TITANFALL™ |XBOX 360 ANA KONU| | SEASON PASS ÜCRETSİZ! | (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
5.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps4fb -- 25 Nisan 2014; 17:26:24 >
  • Grafikler kotu degil COD'la ayni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafiklere kafayı takmayın, oyun çok eğlenceli. Zaten hızlı MP oyunlarda grafikten ziyade daha yüksek FPS değerleri beklenmeli diye düşünüyorum, hızlı olduğundan çevreyi incelemeye fırsatınız bile olmuyor zaten.
  • Bluepoint Games'e helal olsun adamlar 360'ın sınırlarını zorlamışlar..İlk başta grafikler leş gibiydi sonradan gelen HD pack ile nerdeyse Pc versiyonuna yakın bir kalite yakaladılar.Tabi bunda PC versiyonunun çağın gerisinde olmasının da payı var..
  • HD Content'mi geldi, nasıl yani? Bir süredir oynamıyorum, cevaplarsanız sevinirim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darker2010

HD Content'mi geldi, nasıl yani? Bir süredir oynamıyorum, cevaplarsanız sevinirim. :)

İlk 4-5 gün çok kötüydü sanırım o zaman HD content yoktu ondan bahsediyorum..
  • bende farkli bir hd pack geldi sandim yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

HD Content'mi geldi, nasıl yani? Bir süredir oynamıyorum, cevaplarsanız sevinirim. :)

Senin xbox jtag değilmiydi ? O.o

• Junace kullanıcısına yanıt
    J-Tag kullanırken niye DVD kullanayım? Hem o kadar konuştuk, bilmiyor musun J-Tag olmadığını?
  • quote:

J-Tag kullanırken niye DVD kullanayım? Hem o kadar konuştuk, bilmiyor musun J-Tag olmadığını?

Umutmuşum knk pardon (cevap verse rütbe atla)

• Junace kullanıcısına yanıt
    Zaten hesap 9999 yılına kadar banlandı, G2 olacaktım ne güzel. :D
  • quote:

Zaten hesap 9999 yılına kadar banlandı, G2 olacaktım ne güzel. :D

Sayili gun cabuk gecer

• Arkadaşlar benim konsol banli oyunda single player var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eakarvardar

Arkadaşlar benim konsol banli oyunda single player var mi ?

single player yok.
  • Arkadaslar grade atlamak icin lazim olan gorevlere nereden bakabiliriz . Challange kisminda generalda yazanlar mi ?

• Oyun dün elime geçti 2 saat civarı oynadım ve ilk izlenimim oldukça iyi grafikleri beklediğimden daha iyi oyun çok hızlı akıcı titanların olması duvardan duvara engel olmadan atlayabilmek gibi özellikler bir fps oyununa çok yakışmış aslında daha çok rpg oyuncusuyum darksouls serisi vs. oynamayı severim ara ara fps sevdam başgösteriyor bunun için riske atarak aldım oyunu ve farklı bir deneyim olarak oldukça beğendim eksileri elbetteki vardır fakat benden onay aldı oynayan arkadaşlar kullanıcı adım capcup ekleyin takılalım saygılar.
  • Arkadaşlar orijinal harddiskim yok, 16gb USB ile oynuyorum. Bu oyun hdd olmadan oynanır mı?
  • http://www.hepsiburada.com/liste/titanfall-xbox-360/productDetails.aspx?productId=oyunarl050433&categoryId=33000194&SKU=OYUNARL050433 bu fiyata iyi mi alıyım mı? Birde oyun nasıl cod ghost faciası gibi değildir diye tahmin ediyorum :) Alırsam pişman olmam diye tahmin ediyorum ghost hala içime oturur oynadıkça :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...BeDo... -- 27 Haziran 2014; 13:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B&LueMans

http://www.hepsiburada.com/liste/titanfall-xbox-360/productDetails.aspx?productId=oyunarl050433&categoryId=33000194&SKU=OYUNARL050433 bu fiyata iyi mi alıyım mı? Birde oyun nasıl cod ghost faciası gibi değildir diye tahmin ediyorum :) Alırsam pişman olmam diye tahmin ediyorum ghost hala içime oturur oynadıkça :(

? Bir tavsiye bekliyorum :)

• fiyat oldukca iyi ben olsam almiştım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.