Şimdi Ara

Titanfall 2 (2016) [PC ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
10
Favori
12.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Titanfall 2'nin yeni co-op modu geliyor

Respawn Entertainment'ın sevilen serisinin ikinci oyunu olan Titanfall 2'nin yeni co-op modunu içeren Operation Frontier Shield DLC'si, ücretsiz olarak geliyor. Frontier Defense isimli yeni mod, dört oyuncunun dalga dalga gelen ve sürekli artan zorluk seviyesindeki düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışmasıyla ilgili.

Yok edilen düşmanlardan kazanılan altınlar ile, dalgalar arasında yeni ekipmanlar alabilirsiniz. Batteries, Arc Traps ve Sentries bu ekipmanlardan bazıları. Frontier Defense oynarken aynı zamanda Aegis Rank'leri kazanabilirsiniz. Yeni Titan geliştirme sistemi olan Aegis Rank ile, pilotunuza ve titanınıza yeni güncellemeleri yapabilirsiniz.

Oyunun sahip olduğu Homestead, Forwardbase Kodai, War games, Rise ve Blackwater Canal isimli beş haritada oynanabilir olacak olan mod, yeni düşman modelleri ve "Insane" zorluk modunu da beraberinde getirecek.

Yukarıda adı geçen harita Rise, aslında yeni bir harita ama Titanfall'un ilk oyununda bulunduğu için, oyunu oynayanlar bilir. Yeni ücretsiz DLC olan Operation Frontier Shield, 25 Temmuz'da oyuncularla buluşacak. Yayınlanan oyun içi videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak :http://www.merlininkazani.com/Titanfall_2nin_yeni_coop_modu_geliyor-oyun_haber-95472p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 19 Temmuz 2017; 13:5:1 >

• sonunda an başta verecekleri dlc yi sona bıraktılar
  • Bir ara satın almadan önce originden denemek için 2 günlük free sürümü indirdim,en düşük ayarlarda bile kasıyordu.Ama codex in yayınladığı en yüksek ayarlarda resmen akıyor.(gtx 960m)Güncelleme falan mı yoksa denuvo zımbırtısı kaynaklı bişey mi açıklayacak biri olursa orjinalini almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnz_ksk -- 27 Temmuz 2017; 18:32:25 >
  • Oyun Origin Access'e eklendi.
  • Titanfall 2: Ultimate Edition Çıkışını Gerçekleştirdi

Titanfall 2: Ultimate Edition video eşliğinde PS4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirdi.

Ultimate Edition'da Titanfall 2 temel oyun, Deluxe Edition içerikleri (Scorch ve Ion Prime Titan'lar, 6 Titan için Deluxe Edition Warpaint, tüm Titan'lar için Deluxe Edition Camo, Pilotlar ve Silahlar, 6 Titan için Deluxe Edition Nose Art, Deluxe Edition Callsign) ve Jump-Starter içerikleri (Tüm Titan'lar ve tüm Pilot taktikleri açık, donanım, görünüş içerikleri ve ekipman açmak için 500 token, 10 adet 2x XP token, Underground R-201 Carbine Warpaint) bulunuyor.

Fiyat Origin'de €39,99, PlayStation Store'da 164,00 TL ve Xbox Store'da ise 160,75 (EA Access ile 144,68 TL).

Respawn Entertainment'ın geliştirmiş olduğu FPS oyunu Titanfall 2 geçtiğimiz gün EA Access ve Origin Access'e de eklendi.

• yeni çıkan 4 kişilik co-op modu zevkli sadece ilk seviyeyi oynadım ama sanki bir kaç oynamada sıkacak gibi.
  • Selamlar arkadaşlar titanfall 2 oyununda 5 10 dakika bazen 1 2 maç oynadıkdan sonra ekran donuyor zorla kapatmak zorunda kalıyorum başka oyunlarda buna benzer sorun yok amd 17.7.2 sürücünü kullanmaktayım benimle benzer zorunlar yaşanlar varmı acaba ?
  • DrOyun adli siteden 90liraya satın alarak araniza katilmiş bulunmaktayim.

Bir kaç sorum olacak yardimci olursaniz çok sevinirim

-Eğilme,koşma ve nişan almayı sadece tuşa basiki tuttuğum zaman aktif etmek istiyorum.Bunun ayari var mi.

-Hikaye modunu bitirip online oynayacağım.Vereceğiniz her türlü taktiğe açığım.

-Son olarak oyunu alta aldim ve klavyeyi kullandiğim zaman i ve ç tuşlari yerine noktalama işaretleri çikiyor.Bunun sebebi nedir acaba.

Cevaplarinizi sabirsizlikla bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

DrOyun adli siteden 90liraya satın alarak araniza katilmiş bulunmaktayim.

Bir kaç sorum olacak yardimci olursaniz çok sevinirim

-Eğilme,koşma ve nişan almayı sadece tuşa basiki tuttuğum zaman aktif etmek istiyorum.Bunun ayari var mi.

-Hikaye modunu bitirip online oynayacağım.Vereceğiniz her türlü taktiğe açığım.

-Son olarak oyunu alta aldim ve klavyeyi kullandiğim zaman i ve ç tuşlari yerine noktalama işaretleri çikiyor.Bunun sebebi nedir acaba.

Cevaplarinizi sabirsizlikla bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim

-Klavye tuş ayarlarına gir başlangıçta örneğin mouse2 tuşu "toggle aim" için atanmış durumda onun hemen altında sadece "aim" seçeneği var ve tuş atanmamış durumda sen "aim" yazan için mouse2'yi
    atarsan sorun çözülmüş olur. Aynısı eğilme-crouch ve koşma-sprint için de geçerli.

- *En az 20. seviyeye kadar "ION" isimli titanı kullan hem kullanımı kolay hem yeterince işlevsel, başlangıç için diğer tüm titanlar zor ve kullanışsız.
    *Silah olarak "L-Star" isimli Light Machine Gun'ı öneririm menzili kısa uzaktaki düşmanları vurmak çok zor ama yakında her silahtan daha ölümcül.
    *Online da püf nokta sürekli hareket halinde kalmak duvardan duvara atlamak. Pilot türünü "Grapple" olarak seçersen işini kolaylaştırmış olursun.

-Oyun klavyeyi ingilizce klavyeye çeviriyor sebebini bilmiyorum zaten win10'da saatin hemen solunda klavye dil çubuğu olduğu için kafaya takmıyorum.

not: Bende yeni sayılırım ve taktiklere açığım.
    İyi oyunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReGGa -- 7 Ağustos 2017; 0:26:1 >

• ReGGa kullanıcısına yanıt
    pilot türleri nasil oluyor dostum.Titan çeşitlerini anladim singleplayerda gosteriyor.Hikayeyi bititmek uzereyim az kaldi multiye

• Adamin yerini gosteren silahi al tamamdir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunun trial ını indirdim fakat multi deneyemiyorum. Neden olabilir acaba.
  • TİTANFALL 2 satışları iyi olmadığı söyleniyor...

Vince Zampella biraz isyanlardaymış..

Aslında oyun güzel ama yanlış dönemde çıktı...
  • düz edition (sadece titanfall 2) alınca multiplayer oynayabiliyor muyuz?
  • absolu kullanıcısına yanıt
    oynayabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

oynayabilirsiniz...

teşekkürler
  • Merhaba.Hikaye modunu oynadınız mı ? Oynadıysanız nasıl ?
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Hikaye modunu oynadım Fena değildi. Yer Yer BT-7274 Robotla bağ kurmanı sağlıyor ufak dialog seçenekleriyle iletişim kurabiliyoruz ama oyunun sonuna etki etmiyor yapay zeka orta halliydi ama hikaye kendini bir şekilde oynatmayı başardı
  • Teşekkür ederim cevabınız için. İlk indirim döneminde almayı planlıyorum.

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.