Şimdi Ara

Titanfall 2 (2016) [PC ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
10
Favori
12.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan Kinguin'de 93 TL fiyat daha da düşer mi? Biraz daha beklemeli miyim? Bir de oyuncu durumu nedir? PC'de bu oyuna pek rağbet yokmuş gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Şuan Kinguin'de 93 TL fiyat daha da düşer mi? Biraz daha beklemeli miyim? Bir de oyuncu durumu nedir? PC'de bu oyuna pek rağbet yokmuş gibi duruyor.

ben 40 liraya satıyorum hocam bilgin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Şuan Kinguin'de 93 TL fiyat daha da düşer mi? Biraz daha beklemeli miyim? Bir de oyuncu durumu nedir? PC'de bu oyuna pek rağbet yokmuş gibi duruyor.

ben 40 liraya satıyorum hocam bilgin olsun

Key satılıyor orada ama, hesap değil.

• Greqorian G kullanıcısına yanıt
    yaz ındırımlerını bekleyebılırsın
  • tıtanfall2 bence cok ıyı herkezın oynamsı gerekır ama yanlıs pazarlanmıs bır oyun xD
  • lvrantum16 L kullanıcısına yanıt
    galıba yenılenme gıbı bırsey xp v.s hersek kalıyo sadece boost ve factıonların kıtlenıyo tekrardan lvl kasıyoruz bende bugun gordum xD
  • Draconic D kullanıcısına yanıt
    http://titanfall.gamepedia.com/Regeneration

anladıgım kadarıyla yenılenme butun level ıle unlock etıgın boost v.s kıtlenıyor kulandıgın sılah harıc daha fazla xp felan almanı saglıyor sanırsam
  • beyler oyunu aldım yükledim oyun aşırı güzel benim oyundaki en çok sevdiğim özellik duvarda yürüme ve kanca, kancayı Titanlara fırlatıyorum düşman titanların güç çekirdeğini çıkarıp zarar veriyorsun ya da dost titana tutunup çatışıyorsun, alacaklar varsa kesinlikle tavisye ederim.
  • ekleyebilirsiniz originden

illusivebyrd
  • Titanfall 2’den Monarch's Reign DLC Videosu Geldi

Titanfall 2 çıktığı günden beri başarılı bir çıkış yakalamış olsa da en büyük sorunu genel anlamı ile az sayıdaki haritalar ve oyunda yer alan Titanlar. Bunun en büyük nedeni oyun belirli bir döngüden sonra kendini tekrar ediyor ve devamlı aynı haritalarda ve aynı Titanlar ile oynuyor oluşumuz.

Geçtiğimiz aylarda EA Games ve Respawn Entertainment yaptıkları ortak açıklamada oyunlara eklenecek yeni DLC’lerin ücretsiz olarak yayınlayacaklarını belirttiler ve ilk DLC paketi geçtiğimiz ay birkaç harita ile çıkmıştı.

Bu ay ise bizlere oyunda yer alacak yeni Titanımıza kavuşuyoruz. Monarch ismiyle duyurulan Titanımız Vanguard sınıfına ait bir Titan. Ayrıca Ronin, Ton için yeni satın alınabilir Primes Titan'larda eklendi.

Monarch's Reign DLC Paketi 30 Mayıs tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

• "Monarch" DLC güzel olmuş genel olarak lakin silah sayısını da biraz daha çeşitlendirmeleri gerek.
  • Oyunu indireyim dedim gece, sabah kalktığımda 26 gb gibi bişey inmiş fakat hata vermiş. VC++ runtime package has not installed tarzı bir hata vermiş. Nette bulduğum bir kaç çözüm önerisini yaptım fakat fayda etmedi. Yaşayan veya çözebilen var mı.
  • Konudaki video umarım yardımcı olur

https://forums.titanfall.com/en-us/discussion/5786/titanfall-2-install-error-vc-runtime-package-has-not-installed-correctly

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awaqado -- 6 Haziran 2017; 3:41:43 >
  • awaqado kullanıcısına yanıt
    Linki görmüştüm daha önce hocam teşekkürler. Bir işe yaramamıştı.
  • Oyunu yeni aldım origin üzerinden beraber oynamak isteyen PM atsın ekler oynarız
  • Bu oyunun tartışılır bi kalite eksiği yoktur.Vaad ettiği tüm oyun dinamiklerini veriyor.Titan ve Pilot oyun dinamikleri bambaşka.
  • Titanfall 2'nin Bir Sonraki Ücretsiz DLC'si Detaylandırıldı

Respawn Entertainment, Titanfall 2'nin bir sonraki ücretsiz indirilebilir içeriğini detaylandırdı.

The War Games adlı indirilebilir içerik ile oyuna yeni harita (War Games), yeni Live Fire haritası (Traffic), yeni bir Execution ve pilotlar için bir 3 silah yuvası eklenecek. EA.com üzerinden daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

The War Games 27 Haziran'da tüm Titanfall 2 oyuncularına sunulacak. İndirilebilir içeriğin oynanış fragmanı ve yama notları 22 Haziran'da ulaşılabilir olacak.

Ek olarak, Respawn Entertainment Titanfall hakkında birkaç sayısal bilgi paylaştı. Bu bilgilere göre de şu ana kadar 20 milyon kişi Titanfall serisini denemiş ve aktif oyuncu sayısı ise bir milyon civarında.

Titanfall 2 şu anda PS4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Kaynak :https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Titanfall_2nin_Bir_Sonraki_Ucretsiz_DLCsi_Detaylandirildi-87250.htm

• Kısa da olsa senaryo modu için bu oyunu oynayın..multiplayer da çok zevkli oyuncu sorunu da .titanfall 2 saygı duyduğum bir oyun oldu..

1 milyon oyuncu maalesef cok değil..battfield 1 etkisi vs

• Codex küreklemiş diyorlar. :D
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.