Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (550. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.147
Cevap
28
Favori
722.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leopold

oyunu 2 arkadaş farklı pc lerden oynama şansımız var mı?

mahalleyiçağıroyna6kişiyekadardestekliyor.
  • Arkadaşlar mavi, yeşil vs renkli itemler üzerine yetenek rünlerinden eklenmiyor mu?
  • Mor ve mavi eşyalara eklenmez diğerlerine eklenir.
  • alperhan52 kullanıcısına yanıt
    Zannedersem oyunda böyle bir sistem var.
    Earth Mage oynadım, bir tane olsun Earth Mageye yarayacak item düşmedi. Varsa yoksa Bow, Sword. Bir de eser miktarda Spirit Mage için Staff ve Armor.
    Sadece satıcılardan aldığım Flame stafflarla oynayıp bitirdim.

Oyun oynadığın karakterin haricindeki karakterlere göre drop atıyor ki sanırım diğer karakterleri de oynatma için. Ama bu da şunu öldürüyor, ben 12 levelde takacağım, 18 levelde, 25 levelde, 32 levelde takacağım tüm swordları sandığa attıktan sonra, Warrior türü oynamanın zevki olmuyor ki, takacağım her şey belli ve hazır, item kovalama zevki kalmıyor.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Evet eşya düşme olayı çok sinir ,bütün bossları denedim Hades hazinesine kadar ama değişik eşya çok nadir atıyor.Oynarsam farklı karakterle bakayım .
  • martta konsollara geliyor titan quest yıllar geçse de altın gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 kişi online oynuyoruz ama 2 kişide sürekli 2000' kadar çıkan pingler oluyor.2 farklı kişi kurdu farklı 2 kişide hep lag oluyor.upload 3 mb
  • arkadaşlar RAGNAROK'U (ANNİVERSARY'İ) oynamak için sadece bunu satın almak yeterlimi yoksa titan quest ile immortal throneyidemi satın alıp kurmalıyız
  • act 3 te bir kapı var bir türlü açılmadı lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysenol

act 3 te bir kapı var bir türlü açılmadı lütfen yardım edin
    o kapı çinin oradaki yerdemi? hani kuzeye doğru gidecekken kapı kilitli görünüyor geçemiyorsun? eğer o ise bir tame görev yapman lazım oranın açılması için.oyunu oynayalı yıllar oldu ama orada bende takılmıştım yazınca hemen orası aklıma geldi.
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    evet. hepsini yaptım . hem interneti hem pcyi baştan başlattım. denemediğim yöntem kalmadı. açılmıyor açılmıyor
  • quote:

evet. hepsini yaptım . hem interneti hem pcyi baştan başlattım. denemediğim yöntem kalmadı. açılmıyor açılmıyor
    haritayı hep açtın mı? ben geze geze bir npc bulmuştum ondan sonra kapı açılmıştı.gerçi yanlış hatırlıyorda olabilirim nerdeyse 8 yıl geçti,oyunu ilk oynayalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    gardaş yıllar önce bende bitirdim 2 farklı heroyla hemde bütün zorluk derecelerindede. ama şimdi gelgörki yok allah yok. açılmıyor açılmıyor arkadaş. şaşırdım kaldım yaw. youtubeden bütün videoları izledim. ingilizce yazıları okudum. bendekiyle aynı . ama kapı açılmıyor
  • Eğer tahmin ettiğim kapıysa:Changan şehrinin güneydoğusundan devam edip uzun bir yolculuktan sonra şehrin güneyinden geri giriş yapılacak 'Jinghe valley gate' açıp koruma jing Ke ile konuştuğunda o kapının açılması gerek açılmazsa kesmediğin boss falan vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 17 Ağustos 2018; 12:28:16 >
  • act5 teyim. yani north'ta. eleman yolu açmıyor acaba neden . ne istiyor benden. bütün elemanlarla konuştum elmasları ünlemleri susturdum. neden bu yol açılmaz?
  • eraysenol E kullanıcısına yanıt
    Pazarın sonundaki Ariston'dan ana görevi' troubles of a new age' alıp Guard ile tekrar konuşunca kapının açılması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperhan52

Pazarın sonundaki Ariston'dan ana görevi' troubles of a new age' alıp Guard ile tekrar konuşunca kapının açılması gerek.
    malesef malesef malesef
  • eraysenol E kullanıcısına yanıt
    Yeni 40 seviye bir karakter açıp denedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperhan52

Yeni 40 seviye bir karakter açıp denedin mi?
    senin dediğini yaptım. yeni karakterle kapı açılıyor.ama benim karakterle açılmıyor. dolayısıylada the north'u bitiremediğim için epic'e geçemiyorum.
  • quote:

senin dediğini yaptım. yeni karakterle kapı açılıyor.ama benim karakterle açılmıyor. dolayısıylada the north'u bitiremediğim için epic'e geçemiyorum.

Alıntıları Göster
    Eski kayıt dosyan varsa tekrar denenebilir, yoksa;
    Ben olsam 'ragnarok' eklentisini silerim ve epik zorluğa geçiyor mu bakarım.Geçmese bile eklenti geri yüklendiğinde belki kapı açılabilir.
    Olmadı oyunu tekrar yüklerdim.

Ekleme: Kayıt dosyanı yedekle Belgelerim/mygames/Titanquest....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 23 Ağustos 2018; 13:40:30 >
  • 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.