Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (551. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.148
Cevap
28
Favori
722.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw delirecem. bu kapı niçin açılmaz ya niçin
  • o kapıyı açan birisi oyuna girdiği zaman kapı otomatik açılıyor. ama tek başıma oyuna girmişsem öldür allah öldür o kapı açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperhan52

Eski kayıt dosyan varsa tekrar denenebilir, yoksa;
    Ben olsam 'ragnarok' eklentisini silerim ve epik zorluğa geçiyor mu bakarım.Geçmese bile eklenti geri yüklendiğinde belki kapı açılabilir.
    Olmadı oyunu tekrar yüklerdim.

Ekleme: Kayıt dosyanı yedekle Belgelerim/mygames/Titanquest....

Alıntıları Göster
    kardeş dediğin herşeyi yaptım. yedekledim sakladım. kaldırdım . yeniden kurdum. kellim kellim ya kellim. hiçbir şey olmadı. şimdi söyle ben napacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysenol

kardeş dediğin herşeyi yaptım. yedekledim sakladım. kaldırdım . yeniden kurdum. kellim kellim ya kellim. hiçbir şey olmadı. şimdi söyle ben napacam

Alıntıları Göster
    Oyun orijinal ise multiplayer deneyebiliriz veya 40 seviye, gelişimi aynı yeni karakter yap eşyalarını transfer et devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperhan52

Oyun orijinal ise multiplayer deneyebiliriz veya 40 seviye, gelişimi aynı yeni karakter yap eşyalarını transfer et devam et.

Alıntıları Göster
    multiplayer deneyelim kardeş. ne zaman deneyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysenol

multiplayer deneyelim kardeş. ne zaman deneyelim

Alıntıları Göster
    Bugün öğleden sonra uygundur.Özelden devam edelim yeterince kirlettik konuyu.
  • eskiden ne güzel cdsini satın alıyoduk hiçbir sıkıntı çıkmıyodu. cayır cayır oyun bitiyordu. şimdi zeus kahretsin steam diye bişey yaratmışlar her şeyde bi hata veriyor. güzelim heroyu özene bezene geliştirdiğim emek verdiğim heroyu bıraktım hazır lvl 40lık bi hero yarattım. cumartesi öğleden sonra multiplayer yapacaktık hayal oldu. dedim bari lvl 40lık yeni bi hero yaratayım. onla act5'i oynıyim. nede olsa onunla ilk kapı açılıyor yoluma devam edeyim. neyse efendime söyliyim. buraya kadar geldim. burası açılmıyor. ha videosunu izledim. adamlar benim yaptığım şeyin aynısını yapıyor. bu geçit neden açılmıyor.

• bu silah nereden düşer
  • Yeni paket, yani ragnorak ile ilgili fikirleriniz nelerdir?

Alınır mı? Değer mi? Mutlaka konuda vardır ama çok sayfa var.. Zamanında buradan arkadaşlar ile çok oynardık hamachiden.. Şimdi bu eklentiden yeni haberim oldu, tekrar anılarım depresti..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle alınır
  • İlk zorluğu tek mastery ile bitirme başarımı var onu yapmak için Earth açtım yok böyle bir şey. Daha önce denememiş olduğum için pişmanım. Gerçek bir pyromancer yakıyoruz ortalığı. 20. seviyeye geldim daha ölmedim. İtem yardımı kabul edilir şöyle güzel bir ateş hasarlı asa vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

İlk zorluğu tek mastery ile bitirme başarımı var onu yapmak için Earth açtım yok böyle bir şey. Daha önce denememiş olduğum için pişmanım. Gerçek bir pyromancer yakıyoruz ortalığı. 20. seviyeye geldim daha ölmedim. İtem yardımı kabul edilir şöyle güzel bir ateş hasarlı asa vs.
    Core Dweller'ı salıyordum önden, o tanklarken ben arkadan cuf cuf ateş atıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Core Dweller'ı salıyordum önden, o tanklarken ben arkadan cuf cuf ateş atıyordum.

Alıntıları Göster
    Abi o reis varken bize gerek yok zaten.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Reis sen git, Typhon'a gelince bana bi haber ver, gelirim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 6 Ocak 2019; 2:12:57 >
  • quote:

Reis sen git, Typhon'a gelince bana bi haber ver, gelirim ben.
    Neden hatırlatıyorsun kardeşim unutmuştum ya. Etrafından dolanamıyor muyuz onun.

Nereden girdiysem bu konuya...
  • quote:

Nereden girdiysem bu konuya...

Gel tabii ya bu oyunda exp bonusu veren set falan var mı varsa ödünç versene bana.
    Bayağı unutmuşum oyunu aslına bakarsanız. Bir yandan Diablo başladım, Bowazon yapmaya çalışıyorum, bir yandan Dungeon Siege 2'de bir parti kurup ortalığı dağıtasım var, şöyle Vix, Finala, Taar, Princess Evangelina olsa da ortalığı dağıtsam diyorum. Bir yandan Grim Dawn çağırıyor, Titan Questi kuruyorum. Hepsinden ötesi, aslında hiç vaktim yok.
  • quote:

Bayağı unutmuşum oyunu aslına bakarsanız. Bir yandan Diablo başladım, Bowazon yapmaya çalışıyorum, bir yandan Dungeon Siege 2'de bir parti kurup ortalığı dağıtasım var, şöyle Vix, Finala, Taar, Princess Evangelina olsa da ortalığı dağıtsam diyorum. Bir yandan Grim Dawn çağırıyor, Titan Questi kuruyorum. Hepsinden ötesi, aslında hiç vaktim yok.
    Path of Exile yok mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Path of Exile yok mu.

Alıntıları Göster
    Şu anda kurulu da, ona tam olarak "Başladım" diyemem.

Aslında 2 farklı elde 2 dagger şeklinde ilerlenebilecek bir RPG biliyorsanız söylerseniz çok mesut olurum.
  • 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.