Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (549. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.147
Cevap
28
Favori
722.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna giriyorum sadece connect çıkıyor başka birşey yok. Connect tıklayınca buton griye dönüşüyor ve tepki vermiyor. Bilgisi olan var mı ?
  • bu keseler hangi bölümlerde Acılıyor
  • besen123 B kullanıcısına yanıt
    SAVE DATA KISMINDA MODLAR GÖZÜKÜYORMU
  • Merhaba oyunu multi oynayabilmek için beta erişim kodu istiyor steam benden oyun kütüphanemde olmasına karşın bi türlü bulamadım yardım edebilecek olan varmı acaba
  • Tq Anniversary Edition steam de yaz indirimleriyle birlikte 31 liradan %80 lik indirimle 6.2tl ye düştüindirimi kaçırmayın derim
  • İlk defa oyunu bitirecek kadar oynama fırsatına eriştim. Daha önceki oynayışımda Rogue tarzı denemiştim ama Babil'e gelince zorlanmış, ara vermiş bir daha da başlamamıştım. Neyse lafı uzun etmeyeyim, hep aklımda staff ile oynayan bir mage fikri vardı. Şu anda da laptopa talim olduğum için kurdum oynamaya başladım.

Her şeyden önce oyun boyunca hep melee karakterlere uygun itemler düştü. Varsa yoksa STR varsa yoksa kılıç varsa yoksa kalkan varsa yoksa Melee. Hep yana attım bi Warfare açarsam diye ama bir yerden sonra bıraktım toplamayı.

Neyse şimdi karakterin üstünde merchanttan satın aldığım bir kaç yeşil renkli rare eşyadan başka pek bir şey yok. Yahu koskoca Titan kesiyorum, bari yeşil düşür ayıp olmasın, Telkine farma gittim, bir tane yeşil atmadı varsa yoksa sarı.

Haliyle özellikler düşük kaldı, özellikle son aşamalarda ve Titan'da biraz zorlandım. Şimdi 2. zorluğa mı başlasam yoksa olan eşyalar hatrına Warfare + Defence mi yardırsam (Şu da var, Core Dweller'ı önden salıp arkasından daldığım için o kadar da zorlanmadım ama melee gitsem zor olur mu diye düşünmüyor değilim) ne yapsam bilemiyorum.

Not: DPS Earth Enhancment basınca 100'e yakın artıyor. Şu hali yalın/saf hali.
    Rezistler hepten dipte kaldı. En güzeli Warfare + Defense, hazır eşyalar da varken.
  • Lilith mi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awaqado

Lilith mi...

Noldu ki hocam?
  • arkadaşalar anniversary editionu steamden indirdim.Ama bu yaratıkları öldürünce düşen kalkan,bıçak,item vb şeyleri alamıyorum.Youtubeden seyrettiğimde bunlar yere düştütğünde isimleri yazıyor bende öyle birşey yok..nerde hata var sanlamıyorum sadece altınlarla healt ve energy potionları alabiliyorum.yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertsen54 -- 24 Ekim 2017; 21:58:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertsen54

arkadaşalar anniversary editionu steamden indirdim.Ama bu yaratıkları öldürünce düşen kalkan,bıçak,item vb şeyleri alamıyorum.Youtubeden seyrettiğimde bunlar yere düştütğünde isimleri yazıyor bende öyle birşey yok..nerde hata var sanlamıyorum sadece altınlarla healt ve energy potionları alabiliyorum.yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler..

Sol ctrl ile hangi itemlerin gorunur olacagini secebiliyorduk galiba. Sol ctrl olmayabilir emin degilim epey oldu oynamayali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 24 Ekim 2017; 22:3:37 >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    windows tuşunun üstündeki tuşmuş hocam cok teşekkür ederim

• Yeni expansion çıkmış! Ragnarök.
    http://store.steampowered.com/app/741350/Titan_Quest_Ragnark/

At long last, Titan Quest continues its epic journey through the world of antiquity. A mysterious threat calls the heroes of Hades to the uncharted lands of northern Europe, where new enemies await and new powers and treasures are waiting to be found! This new expansion to the acclaimed Anniversary Edition of Titan Quest adds a fifth act of unprecedented scope, along with many new and requested features including new weapon types and a 10th Mastery for your characters to learn.

KEY FEATURES
    New story act with dozens of new quests
    Brave the realms of the Celts, the Northmen and the Asgardian gods in the largest act to date
    Revisit the other acts to find new items and secrets
    New 10th Mastery
    Become a Runemaster, a magical warrior fighting with both, spells and weapons
    Combine newly learned with existing masteries for a total of 45 combinations
    New experience curve
    Reach level 85 and maximize your character’s potential
    New weapons and gear
    Find new and powerful gear, from colorful Celtic shields to famous weapons of Germanic legend.
    New relics and charms for crafting, and a new option to improve even legendary items.
    New thrown weapons strike the balance between range and speed!
    New Enemies and bosses
    From the denizens of Germany’s dark forests to the forces of Asgard itself.
    Improved character customization
    A wider variety of regional styles and color dyes
    Finally: wear pants!
    Technical and QOL improvements
    New shaders and graphical effects
    Improved ragdoll physics
    Improved UI and combat feedback for total information
    Improved control customization
    Improved modding tools

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Mastery degiştirme nasıl oluyor skill degilde mastery yeni dlc de gelen mastery oynamak istiyorum oyunum steam sürümü
  • Gerek kalmadı oyun 40 level sıfır karakter veriyormuş ek pakette

• Su oyuna bir turkce yama cikmadi gitti be :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnbzkrt -- 20 Kasım 2017; 11:29:13 >
  • Guzel bir oyuna benziyir

• oyunu 2 arkadaş farklı pc lerden oynama şansımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopold

oyunu 2 arkadaş farklı pc lerden oynama şansımız var mı?

steam varsa oynayabilirsiniz farklı hesaplardan.bundan 6-7 yıl önce hamachi ilede oluyordu ama şimdi çalışırmı bilmem.
    2010 yılında bu konuya yazmak için üye olmuştum.steam hesabımı değiştirmiştim yenisinde tq yoktu,indirimle 6 lira inmiş hemen ekledim.gerçi bu aralar kf2 ve grim dawn oynuyorum ama bu oyunun bende ayrı bir yeri var.
  • leopold kullanıcısına yanıt
    Oyununuz orjinalse sıkıntı yok. Korsansa tunngle gibi platformlar aracılığıyla oynayabilirsiniz.

• Yılladır severek oynuyorum lakin eşya düşme olayı sıkıntılı,warior haricinde set dizemedim . Mod kullanmadım Hades'in kasasını ve Rodos zindanını yüz sefer yaptım hep aynı eşyalar düşüyor.Sıkıntıyı yaşamayan varsa özelden veya buradan cevaplarsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.