Şimdi Ara

Tırnak Batması Ameliyatı Oldum Beyler [SS'li] [Dikişleri Aldırdım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
26.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Tırnak Batması Ameliyatı Oldum Beyler [SS'li] [Dikişleri Aldırdım]

Dikişler 10 gün sonra alınacakmış 10 gün evdeyim şimdiden canım sıkıldı İğneninde etkisi geçiyot yavaştan ağrımaya başladı çok kötüyüm beyler

Edit:

15 gün sonra dikişleri aldırdım. Allahı var güzel yapmış doktor tırnak gayet dışarda ama şekli şemalı değişti parmaklarımın çok kötüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hard Coder -- 26 Haziran 2012; 0:49:29 >

• Geçmiş olsun,Allah şifalar versin.Tırnak batması çok feci bir şey
  • em orayı

geçmiş olsun
  • Sağolun beyler. 3 senedir çekiyordum iyi oldu bi yandanda ilk 3 gün dişimi sıkıcak artık
  • Batan tırnağın çevresinde küçük bir parça alınıp tırnak yatağı temizlenip oradaki et, tırnak yerine dikildi değil mi? Dikişleri alırken ağlayacaksın. Geçmiş olsun
  • Çok acır öbür türlü biraz sık dişini sonra rahatsın
  • Dostum geçmiş olsun bilirim o lanet derdi .
    Geçen sene sağ ayak baş parmağımda aynı sorun vardı . Doktor tırnağı çekecekti baktı o karga burun gibi olan şey girmiyor yan taraflarını neşterle kesip öyle çekebilmişti . Allahtan şimdi düzgün ama sana tavsiyem tırnak çıkmaya başladıktan sonra çok uzun süre kesme artık gerçekten uzadığında düz kes sakın oval kesme ve tırnağın yan taraflarına sakın dokunma . Çevremde çok insan tırnak batmasından ötürü operasyon geçirdi ama çoğunda aynı sorun tekrar etti şükür bende yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Mustafa| -- 11 Haziran 2012; 20:14:14 >
  • sebebi nedir bunun ? çok geçmiş olsun .
  • Geçmiş olsun dostum. Tırnak batması olayı nasıl birşey bu arada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: butidontcare

Batan tırnağın çevresinde küçük bir parça alınıp tırnak yatağı temizlenip oradaki et, tırnak yerine dikildi değil mi? Dikişleri alırken ağlayacaksın. Geçmiş olsun

Evet hocam aynen öyle oldu. 3 sene öncede geçirdim aynı operasyonu ama 5 ay sonra tekrarlamıştı . Bu sefer batan yerin kökünüde aldı uzamıcakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokarca_

sebebi nedir bunun ? çok geçmiş olsun .

aynen ?
  • Soran arkadaşlar için temsili resim

Tırnak Batması Ameliyatı Oldum Beyler [SS'li] [Dikişleri Aldırdım]
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Yankee.

quote:

Batan tırnağın çevresinde küçük bir parça alınıp tırnak yatağı temizlenip oradaki et, tırnak yerine dikildi değil mi? Dikişleri alırken ağlayacaksın. Geçmiş olsun

Evet hocam aynen öyle oldu. 3 sene öncede geçirdim aynı operasyonu ama 5 ay sonra tekrarlamıştı . Bu sefer batan yerin kökünüde aldı uzamıcakmış.

o dikişler alınırkenki acı yok mu? içim gidiyor her aklıma geldiğinde

+ bu arada sebebi tırnakla çok oynama koparma felan, dar ayakkabı giymek

• quote:

Vallahi acımamıştı geçenkinde hafiften gıdıklamıştı . Sonuçta ipi çekiyor ordan acıcak bi durum yok
  • Tırnagın batınca ameliyat olmana gerek yok baticon sür tırnağını kesme... geçiyor benim 2 side batıyodu böyle kurtuldum
  • quote:

quote:

Vallahi acımamıştı geçenkinde hafiften gıdıklamıştı . Sonuçta ipi çekiyor ordan acıcak bi durum yok

Benimki metal dikişti Ayrıca şuan sol baş parmağım da batık durumda ama korkuyorum o dikişten sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇıktımİncirAğacına

Tırnagın batınca ameliyat olmana gerek yok baticon sür tırnağını kesme... geçiyor benim 2 side batıyodu böyle kurtuldum

Enfeksiyon kapıp akıntı başlıyor hocam anlamadım gitti bende. Normalde dediğin gibi pedikürcüler bile düzeltiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇıktımİncirAğacına

Tırnagın batınca ameliyat olmana gerek yok baticon sür tırnağını kesme... geçiyor benim 2 side batıyodu böyle kurtuldum

Enfeksiyon kapıp akıntı başlıyor hocam anlamadım gitti bende. Normalde dediğin gibi pedikürcüler bile düzeltiyor

Ben hastanede başka sebebten yatarken doçente göstermiştim o da bana bu yöntemi soyledi hiç ayakkabı giymedim çünkü bir ay hastanede yatmıştım

• benımde batıyordu gözlerim yaşarıyordu artık acıdan. neyse kuzenım cektırmıştı aynı sorun onda da vardı sonra tekrar batmıştı. bende cektirmektenden vazgeçtim. ne hikmetse benım birden kendılıgınden geçti orayı fazla kesmıyorum artık. ucundan alıyorum sadece.

tırnak batmasının tek sebebi küçükken tırnakların oval şekilde kesilmesidir. aman ha düz kesin tırnaklarınızı.
  • elektrikli fırın güzelmiş.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.