Şimdi Ara

Kız Tavlama Rehberi (%90 başarı)(part1)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
13
Favori
15.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar eğer ilgi olursa editliyeceğim yavaş yavaş geçen sefer benzer bi şey yazdım trollediler
    Yine aynısı olabilir faydalanın diye yardım edicem :D
    Edit: Başlıyorum - Kesinlikle bi amacım yok sadece yardım ediyorum saygılı olun lütfen
    Bölüm 1:
    İnsanlar neden çekinir ? Neyden korkarlar ? Rezil olmaktan mı dışlanmaktan mı umursanmamaktan mı?
    İlk tavsiye şu sorulara büyük bir BANANE çekmeniz gerek. Ki bu en büyük adım olucak.
    Neden utanırsın? neden çekinirsin?
    Çünkü utanılcak bir şeyin vardır saçların dökülüyodur bundan utanıyorsundur.Tırnaklarını yemişsindir bundan utanıyorsundur gibi gibi gibi BOŞVER abi çok basit bi şey yani bu
    "E peki öyle nasıl boşveriyim utanıyorum " ne yapıyım nasıl yenerim diye düşünen olucak ki oda şöyle GÜVEN kendine güven.
    Bölüm 2 :
    Ortaya çık abi eğer sen ortalarda yoksan kimse seni bilmiyorsa zaten tavlıcak birini bulamassın.Evde oturursan olmaz.Git arkadaşlarının takıldığı yerlere otur sohbet et yanlarında dinle baştan böyle başla.
    Ben çok istiyordum sosyalleşmek ama arkadaşlarım davet etmiyordu bir gün anlattım kimse çağırmıyor diye gelmiyorum dedim aa dostum gel o zaman falan dediler.
    Ben ortaya çıkmaya başladıkça rahatladı kafam sakinleştim.Birileri beni görmeye duymaya konuşulmaya başladım...
    Bölüm 3 :
    İnstagram-Snapchat

Allahın büyük hikmeti Bu arada bir de tanrıya inanmıyorum Beyler bunlar çok önemli şeyler ilk önce biraz searchleyin takip edin fotoğraf atın instagram önemli bi şey :D
    başlangıç 200 takipçiniz olsun bi şekilde yapın bunu.yavaş yavaş arttırın çünkü kızlar instagramdadır ordan takip ederler deli search atarlar herkese bakarlar kim neyi beğenmiş kim yakışıklıymış falan gibi
    konuşulun en azından muhabbetiniz bi kere bile olsa dönsün. Bu bilgisayar başında koca gün lol oynayıp ders çalışmakla olucak bir şey değil çünkü.
    Kızı search et beğendin birini stalkla abi 2-3 gün bak sevgilisi var mı ? araştır peşinden git beğendiği fotoğraflara bak 9gag mi beğeniyor ingilizcesi mi iyi ne seviyor bunları öğren . Etiketlendiği fotoğraflarına bak nerelere gidiyor bak instagram haritasından
    sonra emin ol sevgilisi olmadığına devam et.

Devam edicem okuyan olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synlea -- 25 Temmuz 2015; 4:15:59 >
  • Türkiye kızını tavlamakta ne var? Biraz kendine çeki düzen veren bakımlı olan genel kültürü olan her erkek yapabilir. İlla aşırı yakışıklı aşırı zengin aşırı zeki olmanıza gerek yok
  • Ilgi
  • Yaz bakalim ne yazican
  • kızlar kadar basit varlıklar yok,bide kızları şeytan gibi gösteriyorlar ya çok şaşırıyorum,neyse eğer uzun ilişki istiyorsan aldatılıcaksın illa ki,kızların yapısı bu senden daha iyisini bulduklarında direk zıplarlar,en fazla 1 ay takılıcaksın kızlarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

kızlar kadar basit varlıklar yok,bide kızları şeytan gibi gösteriyorlar ya çok şaşırıyorum,neyse eğer uzun ilişki istiyorsan aldatılıcaksın illa ki,kızların yapısı bu senden daha iyisini bulduklarında direk zıplarlar,en fazla 1 ay takılıcaksın kızlarla.

Para oynatir hocam kizlari nerde para orda cinsellik kadin orgazm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

kızlar kadar basit varlıklar yok,bide kızları şeytan gibi gösteriyorlar ya çok şaşırıyorum,neyse eğer uzun ilişki istiyorsan aldatılıcaksın illa ki,kızların yapısı bu senden daha iyisini bulduklarında direk zıplarlar,en fazla 1 ay takılıcaksın kızlarla.
    lolü bıraktım. sayende hergün kız tavlıyorum. teşekkürler sipirmin
  • Başlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Synlea

Başlıyorum.
    kız tavlamayı sizden öğrenecek değiliz
  • kizlari tavlamak icin birtakim taktiklere ihtiyac duyan ve bunlari uygulayan adam eziktir. disaridan da belli olur zaten, cok yapmacik durur. ama bu adamlar bir turlu anlamaz bunu. bir kizi tavlamanin en saglikli ve dogal yolu kizin seni cekici bulmasidir. ancak boyle saglikli ve tutku dolu bir iliski olabilir aranizda. geriye kalan butun fakrorler (para, agzinin laf yapmasi vs. vs.) bos istir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

kizlari tavlamak icin birtakim taktiklere ihtiyac duyan ve bunlari uygulayan adam eziktir. disaridan da belli olur zaten, cok yapmacik durur. ama bu adamlar bir turlu anlamaz bunu. bir kizi tavlamanin en saglikli ve dogal yolu kizin seni cekici bulmasidir. ancak boyle saglikli ve tutku dolu bir iliski olabilir aranizda. geriye kalan butun fakrorler (para, agzinin laf yapmasi vs. vs.) bos istir.

Ne kadar iyi bir oyuncusun ?
    Beni tanımıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Türkiye kızını tavlamakta ne var? Biraz kendine çeki düzen veren bakımlı olan genel kültürü olan her erkek yapabilir. İlla aşırı yakışıklı aşırı zengin aşırı zeki olmanıza gerek yok

Bakımada gerek yok, fosfoslu adidas giyen taskafa kekolar bile taş gibi hatun kaldırıyor, kafanı kullanıcaksın okadar
  • quote:

quote:

kizlari tavlamak icin birtakim taktiklere ihtiyac duyan ve bunlari uygulayan adam eziktir. disaridan da belli olur zaten, cok yapmacik durur. ama bu adamlar bir turlu anlamaz bunu. bir kizi tavlamanin en saglikli ve dogal yolu kizin seni cekici bulmasidir. ancak boyle saglikli ve tutku dolu bir iliski olabilir aranizda. geriye kalan butun fakrorler (para, agzinin laf yapmasi vs. vs.) bos istir.

Beni tanımıyorsun

Blokladin mi ?

Edit :ozel mesaj atilmiyo sana daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limitlesss61 -- 25 Temmuz 2015; 4:19:51 >
  • quote:

quote:

Beni tanımıyorsun

dedigimi okuyup idrak edemedin galiba. baska bir adam tipi, dis gorunusu sayesinde agzini bile acmadan kizin islanmasina sebep oluyorken ve kiz o adamla beraber olmak icin kirk takla atiyorken sen burda kizi nasil tavlarim taktikleriyle ugrasip onlari uygulamayi kendine yedirebiliyorsan sorun yok. ama dedigim gibi ezik insan isidir bu. evet belki yoklukta olan kezbanlari bu sekilde tavlayabilirsiniz fakat kaliteli ve guzel kizlari asla.
  • Neysen o ol.

Sadece özgüvenin olsun utanma, git tanımadığın kızlarla tanış otur muhabbet et, zaten seni begendiyse o şekil o kızdan olur, git evlen. Ama yakıslıklılık, kültür vs arayan kız zaten çöp.

Edit: sevgi de Elitlik yoktur arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 25 Temmuz 2015; 20:14:03 >
  • quote:

quote:

quote:

Beni tanımıyorsun

dedigimi okuyup idrak edemedin galiba. baska bir adam tipi, dis gorunusu sayesinde agzini bile acmadan kizin islanmasina sebep oluyorken ve kiz o adamla beraber olmak icin kirk takla atiyorken sen burda kizi nasil tavlarim taktikleriyle ugrasip onlari uygulamayi kendine yedirebiliyorsan sorun yok. ama dedigim gibi ezik insan isidir bu. evet belki yoklukta olan kezbanlari bu sekilde tavlayabilirsiniz fakat kaliteli ve guzel kizlari asla.

Alıntıları Göster
    hiç bir faydası yok rehberin .. benim arkdaşım yok ne olucak nasıl soyalleşiyim bir tane bile yok ortama gir dio .. bütüngün lol ve ders çalışmayın dio .. en iyisi ders çalısın her türlü kız gelir sizin elinize .. benim düşüncem bu.. uğraşmaya değmez...
  • quote:

Helal hocam, bence de bu taktikler çok saçma, bilgisayar başında takılmak varken neden sosyalleşesin ki?

Sosyalleşmek gibi çok doğal olan bir şeyi taktik olarak nitelendirip, sosyalleşmeye çalışan birine ezik diyeni dikkate almayın. Davranışlarının yapmacık olmasının tek sebebi, o konuda henüz tecrübesiz olmandandır, bir de asosyallik olunca ister istemez yapmacık davranacaksın. Ama bir konuda doğal davranabilecek kadar becerikli olmak istiyorsan bolca pratik yapacaksın ki ne doğru ne yanlış öğreneceksin. Nerede nasıl davranacağını bilmediğin için yeterince yapmacık davranmadın mı zaten?

George clooney veya brad pitt gibi tipler bile anasının karnında bunu öğrenmedi, dışarı çıkıp denemediğin sürece bu konuda iyi olmayı bekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 25 Temmuz 2015; 20:27:50 >
  • durmadan devam et
  • Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt
    Dostum sence ben uğraşıyor muyum?
    doğal hareketlerim bunlar
    Yormuyorum kendimi kendiliğinden oluyor
  • Mr. Punk kullanıcısına yanıt
    Ya dostum
    Sosyalleşmeyi taktik olarak görmek değil bu
    Sen evde koca gün yatarsan yakışıklı değilsen instan yoksa kendi kendine nasıl gelicek bu kızlar
    Anlatmak istediğim şey kendim oluyorum konuşurken çekinmiyorum falan eriyorlar zaten tipte var kenarda köşede aileden az para var okuyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.