Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.300
Cevap
199
Favori
531.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkyener

Alıntıları Göster

Videoda yopigo istemiş geemy gelmiş. Bu çinlilerin çogu zaten aynı makine isimler degişiyor.

Sizin verdiginiz linkte kedi köpek için yazdıgına bakmayın Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları  Tabi yorumları daha düzgün satıcıdan alın alacaksanız.

Örnek açısından farklı sitelerde/satıcılarda daha uyguna bulunabilir.Yorumlara bakarsanız yopigo yerine ıpone gelen var.

https://www.hepsiburada.com/yopigo-w-1907-super-taper-sarjli-sac-sakal-kesme-tiras-makinesi-p-HBV00000NLAML

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 15 Şubat 2021; 1:15:13 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt

Bu ibare benim de dikkatimi çekmişti, acaba vergilendirme ile ilgili bir tercih mi diye düşünmedim değil. Yoksa bu alet bildiğiniz Wahl Magic Clip çakması saç tıraş makinası. Petle pütle işi yok, yeteceğini de sanmam, malum hayvan kıllarını kesmek epey bir makine ister.

Bu Çinliler garip adamlar, tek bir mal üretip 10 marka basıyorlar üstüne, hangisi tutarsa... İpone, Yopigo, İnsua, Lesima... Şekillerini geçtim, kutu içeriklerine, hatta renklerine kadar aynı cihazlar. İçleri de sanıyorum ki bire bir aynıdır. Farklı model üretmekle uğraşacaklarını sanmıyorum. Fason üretimi birisi yapıyor (Kemei?), hepsine veriyor gibime geldi.

Ben yorumlara bakarak Beyoğlu AVM mağazasından GittiGidiyor vasıtasıyla İnsua Hk700 aldım, henüz kullanmadım ama ürün geldi, dış kutusunda bir jelatin vb olmamakla beraber - ki büyük eksi bence, hatta fatura kutunun içine konulmuş-, cihaz sıfır, üstünde kıl tüy, iz vb yok. Tıraş olmadım, ama deneme maksatlı çalıştırdığımda edindiğim izlenim, güçlü bir cihaz olduğu. Tarakları da ortalama kalitede.

"Bütçemi sarsmayacak, şarjlı ve ortalama üstü güçte bir cihaz arıyorum" diyenler bence bu cihazı listelerine ekleyebilirler. Daha uyguna daha iyisini bulma ihtimali bence pek yok.

https://www.akakce.com/sac-kesme-makinesi/en-ucuz-insua-hk-700-profesyonel-fiyati,524437776.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.secim -- 15 Şubat 2021; 2:21:3 >

• büyük numara taraklarida (6-7-8) olan tavsiye edilecek sarjli makine nedir acaba ustalar 609 makinem kullanim omrunu 1. yilinda tamamlamak uzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklımda powertec vardı ama goldmaster ı 129 TL ye az önce aldım umarım uzun süre götürür

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: juve212

Aklımda powertec vardı ama goldmaster ı 129 TL ye az önce aldım umarım uzun süre götürür

taraklari kac numara hocam bunun

• ardegon A kullanıcısına yanıt

3,6,9 ve 12 mm hocam

• Makineyi sık kullananan birisi olarak şarjlı eskitmekten,bozmaktan bıktım. Teknosada moser indirimde. Hemen yapıştırdım bi tane. Kullanan herkes ömürlük kalitede olduğunu söylüyor. Deneyip göreceğiz bakalım.

https://www.teknosa.com/moser-1400-clipper-edition-silver-kablolu-sac-kesme-makinesi-p-120070991

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferman1987 kullanıcısına yanıt

Şarj adaptörü ve kablosuna bakılmadan cihaz alınmaz

şarj adaptörü cihazın kalitesini belli ettiriyor eğer böyle bir ürün adaptörü varsa o ürün 50 tl anca eder

ürünleri usb type c yapsalar verecekleri adaptör yerine kaliteli kablo versinler daha iyi kablo ve adaptör kirliliği ortadan kalkar (bu tür ürünlere kesinlikle yasak getirilmesi gerekir çevre kirliliğinden başka bir şeye yaramaz) 2021 yılına geldik adaptör çevre kirliliği var

Bu tür ürünlere %2000 vergi koyacaksın ki Türkiye ye giriş yapmasın

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 16 Şubat 2021; 3:28:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

aliexpress de kemei km-1949 var herşey dahil 240 civarına geliyor kutusuz paket. böyle bir makine yok. mütiş düzgün ve güclü kesiyor. power düğmesi felan herşey kalite. en yakın arkadaşlarım berber. adamlarda li po moser ler wahl larla oynayan adamlar. 2 aydır bunu kullanıyorlar muhteşem memnunlar bende kullanıyorum dehşet bir makina. tek sorun tarak boyları saça uygun değil ama sakal için korkunç bir makina.

300-500 TL bütçe ayırabilen KEMEI markasından başkasına bakmamalı zaten. Ben Kemei 1986 yada 1997 modelini almayı düşünüyorum bayadır.

Yurt dışı uğraşmadan alma imkanı var mı Kemei ürünlerini?

Aliexpressden aldığımda çakma gelir diye de korkuyorum. Bazı abartılı indirimler de var. Birinde 60 $ birinde aynı ürün 30 $.

Mecbur kalırsak aliexpress gönder diyeceğiz. Ne kadar zamanda gelir İstanbul'a ?

• Komikaze1903 K kullanıcısına yanıt
    Emektar remingtonum şarj tutmuyor ve motoruda güçsüzleşmişti, ucuz yollu ürün arıyordum ilaç gibi geldi teşekkürler, yorumlarıda gayet iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim umarım hepimiz memnun kalırız

• Moser 1400 ile 1400 edition veya 1406 arasında ne fark var? Bilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Moser 1400 ile 1400 edition veya 1406 arasında ne fark var? Bilen var mı acaba?

Moser 1400 olan klasik kahverengi model taraklar ayrı ayrı. Diger modellerde makinenin rengi degişiyor bir numara tarak ve bir tanede ayarlanabilirtarak geliyor.Hepsinin üzerinde 1400 yazıyor.

• juve212 J kullanıcısına yanıt

ürünün faturasını çek kazan uygulamsına yüklersen opetten 50 tl yakıt kazanırsın 79 a gelmiş olur makina

• etliekmekk E kullanıcısına yanıt

Maalesef arabam yok ama faturayı 25 e satabilirsem karlı olabilir:)

• etliekmekk E kullanıcısına yanıt

Bu üründen ben de aldım, sizin mesajınız üzerine kampanyaya başvurayım dedim, ama Mediamarkt ürünle birlikte fatura yollamadığı için başvuramıyorum. Sadece irsaliye yollamışlar, bir de bu çıktı başımıza, nerden temin edeceğim şimdi bu faturayı ben?

E-fatura mıdır ne zıkkımdır onun yüzünden mi çıktı bu iş? Ürünle birlikte basılı fatura yollamamak hangi kıt zekalının fikri anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.secim -- 17 Şubat 2021; 15:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Moser 1400 olan klasik kahverengi model taraklar ayrı ayrı. Diger modellerde makinenin rengi degişiyor bir numara tarak ve bir tanede ayarlanabilirtarak geliyor.Hepsinin üzerinde 1400 yazıyor.

Alıntıları Göster

1406 modeli 150-200 TL daha pahalı. Sırf tarak yüzünden mi? Taraklar 20 TL ye satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

1406 modeli 150-200 TL daha pahalı. Sırf tarak yüzünden mi? Taraklar 20 TL ye satılıyor.

Alıntıları Göster

ayarlı olabilen taragın maksimum kesim uzunlugu 18 mm. Dışardan satın aldıgınız tarakların en uzunu 4 numara 12mm. Letgodan birisi satıyordu daha uzun tarakları.

Makineler arasında ki fark renk,ekiman farkı.Belki ufak tefek degişiklik olabilir içinde. Motor gücü vs aynı. 150/200 TL fazla vermenize gerek yok bence.

Daha uzun taraklar lazımsa wahl home pro yada remington colour cut bakabilirsiniz.

• Thema kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl memnun musunuz ? Geçen oğlanla benim traşa 60tl bayilinca fp ürünü bakiyordum
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Gelmedi ki hocam daha, dün aldım 😂

Ben saç için almadım ama sakal için aldım ben
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.