Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.300
Cevap
199
Favori
531.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu taraklar 3D printerlarda yapılıyor Thingverse gibi sitelerde çizimleri var, bende daha önce makine vardı şu an yok yeğenimde var çizimi verdim ona çıktı aldı ama bir türlü çözemedik, yazıcı bende olsa çözerim esasen ama bu fiyatlar cidden iyi, bu arkadal sanki dolap uygulaması üzerinden de satıyordu bulamamıştım yani ben bile çıktı almak yerine alabilirm. Fiyatları iyi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Goldmaster traş makinam geldi, cekkazana fatura mıda yükledim onaylanmış, baya karlı bi alışveriş oldu.

Hocam Trendyol gibi sitelerden de alsak kabul eder mi çek kazan? Kupon vs kullanmaya sorun çıkarır mı siz nasıl nerden aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betalaktam B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben mediamarkt tan aldım, kargonun içinde faturada geldi, onu gönderdim kabul ettiler. Ama henüz opetten mesaj gelmedi bekliyorum bakalım. Trendyol için ne desem yalan olur, kargoyla faturada gelirse olur heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 19 Şubat 2021; 11:13:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.secim kullanıcısına yanıt

ben kendim maile istedim faturayı kargo ile gecikirse fatura maile hemen gelir çek kazanada hemen atarım diye

mailinize gelen faturanın çıktısını alıp çek kazana yükleyebilirsiniz

yazıcınız yoksa cek kazan telefonda sadece yatık pozısyonda fatura cekıyor. monıtoru yatırıp oranında resmını atabilirsiniz Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları 

benim ki 1 saate kalmadan onaylandı 79 o süper cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: etliekmekk

ben kendim maile istedim faturayı kargo ile gecikirse fatura maile hemen gelir çek kazanada hemen atarım diye

mailinize gelen faturanın çıktısını alıp çek kazana yükleyebilirsiniz

yazıcınız yoksa cek kazan telefonda sadece yatık pozısyonda fatura cekıyor. monıtoru yatırıp oranında resmını atabilirsiniz  

benim ki 1 saate kalmadan onaylandı 79 o süper cihaz

Öyle yapayım, eğer Medimarkt lütfedip cevap verirse 3. günde...

• quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Arkadaşlar merhaba gördüğünüz gibi makinenin pili ve motoru geçenki arkadaşın paylaştığı kemei marka olan ile birebir aynı sadece bunda dijital gösterge mevcut pilin kaç mah olduğunu göremedim büyük ihtimal alt tarafında kalıyor iyice dağıtmak istemedim

Hocam lion pilin tipini anlayabildiniz mi?
    Umarim 18650 dir.öyle ise çok güzel.
    14500 lion olma ihtimalide var.resimden pek anlayamadim
    14500 ise üzer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 20 Şubat 2021; 13:27:28 >

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam boyutlarına baktım şimdi 14500 ün 18650 ye göre baya ufak gözüküyor kesin birşey söylemem zor ama 18650 gibi duruyor makinedeki lehim vs olduğu için fazla dağıtmadım

• okanreyiz O kullanıcısına yanıt

evet hocam 14500 lion bildiğimiz AA kalem pil gibidir.18650 ye nisbetle baya küçüktür. valla içindeki pil 18650 ise çok güzel.

elimde orjinal 18650 panasonic 3400mah pil var (18650 olarak piyasadaki en yüksek değere sahip pil )

bu makineyi alıp panasonic 18650 ile değiştirdin mi şarj etmeyi unuturuz sanırım

alakanız için çok müteşekkir oldum.sağolun

1 SAAT kadar evvel LESİMA MARKA OLAN cosmotalya satıcısında 100 liraydı bitirmişler.diğer satıcılar pahalı

markaya takılmaya gerk yok. yopigo,geemy,insua,lesima,dearling,kemei gibi uydur uydurabildiğin kadar :))

https://www.trendyol.com/lesima/pro-serisi-professional-wahl-model-sac-tiras-makinesi-ve-0-5-mm-tarak-p-38654387

www.trendyol.com/insua/sarjli-sac-kesim-makinesi-hk-700-p-33689334

www.trendyol.com/dearling/dijital-gostergeli-professional-model-ultra-guclu-sac-sakal-tiras-makinesi-kablolu-kablosuz-kullanim-p-45851533

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 20 Şubat 2021; 14:55:1 >

• etliekmekk E kullanıcısına yanıt

Bende istedim mail hocam geri dönüş yaptılar güya gönderdik dediler bir daha dedim gelmedi zaman labiliyor dedi sanki normal posta yoluyla istedik faturayı.

Spam klasörü falan diyorlar onda da yok.

Size ne kadar sürede ulaştı bu mail?

• crespo61 kullanıcısına yanıt

Bana 3 gündür mail gelecek. 2 gün boyunca oralı bile olmadılar, dün yolladılar güya, en geç 24 saat içerisinden gelir dedikleri mail gelecek hala. Tekrar yazdım, bu defa 1 haftaya gelecek dediler. Ciddiyet yerlerde. Bunlar bu kafayla batar, son derece lakayıt bir tutum içerisindeler. Bu konuyla ilgili konu açmayı da düşünüyorum. Aklıma gelen bir ihtimal, acaba bunlar fatura kesmemiş olabilir mi? Faturayı yollamamak için bu kadar takla neden atılır ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.secim -- 20 Şubat 2021; 18:0:9 >
    Hocam bu arada dün denedim makineyi geldiğinde yüzde 50 şarjı mevcuttu 15 gün kadar bekledi hiç azalma olmamış gösterdiği doğruysa sakal tıraşı oldum 47 ye indi bence gayet güzel hele ki bu fiyata

• Traşm makinesi ihtiyacım var yakında indirim var mı acaba

• m.secim kullanıcısına yanıt

Bunu yazıp yazıp duruyorsunuz arkadaşlarda paylaşmış walla kanıma giriyorsunuz bir tane alacağım bu gidişle Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları Gittigidiyor indirimi bekliyorum 100/30 olursa alacağım birtane oysa yeni Powertec 3200 almıştım.

• seeder kullanıcısına yanıt

Yanlış mesajı alıntıladınız sanıyorum :)

Ama yine de cevaplayayım.

Saç için Insua Hk700 (110 lira) ve sakal için Goldmaster Janti (130 lira) aldım, ikisini de çok az kullandım, uzun dönem kullanımı için bir şey diyemem ama bu aletler bu fiyata gayet uygundu diye düşünüyorum. İhtiyacı olan arkadaşlar değerlendirebilir.

Mümkünse Mediamarkt'tan almayın, bunu önerebilirim.

• okanreyiz O kullanıcısına yanıt

siz üzerinde hangi marka yazanı vede kaç liraya aldınız hocam

birde şarj full olduktan sonra şarj ışığı yeşile falan dönüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 21 Şubat 2021; 0:44:15 >
  • Remington hc 4250 modelini bilen bilir. Kendi kendine tıraş için üretilmiş, ergonomik bir makine. Ürünü almak istiyordum fakat 600 liralara falan ulaşan fiyatı çekince oluşturuyordu. Lakin Çinlilerin bunun benzerini yapmış olabileceği aklıma geldi ve aliexpress'ten makineleri incelemeye başladım ve aradığımı buldum. Tasarım olarak bire bir yapmışlar. Ürünü test etme fırsatım da oldu. Kesinlikle çok başarılı. Kalitesi güzel. Ağzı çok geniş olduğu için kısa sürede tıraş olabiliyorsunuz. Merak edenler youtube'da hc 4250 inceleme videolarını izlerse kafalarında daha iyi bir imaj oluşur. Yalnız sadece saç için düşünün bu makineyi

Cihazın bana maliyeti 100-110 lira gibi bir şey oldu. Bu açıdan düşününce hc 4250'ye göre çok uygun bir fiyata gelmiş oldu. Ürün, kargo ile beraber 26 dolardı. 4 dolara alt limitsiz 20 dolarlık aliexpress kuponu aldım ve cihazı 10 dolara mal etmiş oldum. Vergi ise 30 lira geldi. Satıcı fiyatı düşük yazsa daha da düşük gelirdi. Bundan daha pahalı şeyler aldım ve 15 lira falan vergi ödedim.

20 dolarlık kuponu platimarket adlı siteden aldım. Çek satış bölümünde satanlar da vardı yanlış hatırlamıyorsam. Siz de temin edin mutlaka.

Aldığım ürünün linki ise burada. Belki daha da ucuzunu bulursunuz.
    https://tr.aliexpress.com/item/4000958526790.html?invitationCode=bk1oanpmZHhrYWZqSUVxTEljN2pMU3NmRDlIcEZGWjZLbmlBUjBpbWpVWnpNY3FUNERiTi93PT0&srcSns=com.google.android.apps.docs&spreadType=productdetail&bizType=sellerinvite&social_params=20074341792&spreadCode=bk1oanpmZHhrYWZqSUVxTEljN2pMU3NmRDlIcEZGWjZLbmlBUjBpbWpVWnpNY3FUNERiTi93PT0&tt=MG&aff_fsk=_mqjRPx9&aff_platform=default&sk=_mqjRPx9&aff_trace_key=bfbb527f3eb847baa4a4c5032c92f8d4-1613858208515-08857-_mqjRPx9&shareId=20074341792&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=96ad63dc20dd40769616ac8d08614426

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vennegoor of Hesselink -- 21 Şubat 2021; 0:59:3 >

• Vennegoor of Hesselink kullanıcısına yanıt

zaten 10 dolar üzerinden vergiyi hesaplamışlar

10 dolar = 70 TL

[ürünün fiyatı x 1,44 ] + 8,8 TL (Sunum ücreti ve Damga vergisi)

70 x 1,44 + 8,8 = 109,6 TL tutuyor

%20 gümrük verigisi

%20 ötv

1,2 x 1,2 = 1,44 vergi (gümrük + ötv)

--------------------------------------------------

Ben 2 adedi 2,92 dolar kablo sipariş ettim 21 tl tutmuştu (soyguncu philisps burada 150 -200 tl ye satıyor )

21 x 1,44 + 8,8 = 39 tl (18 tl alırlarsa bu hesap doğrudur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 21 Şubat 2021; 3:13:54 >
  • pandemiden önce 67-69 liraya satılan REMİNGTON HC5035 vatan bilgisayarda yine stoklara girmiş.fakat fiyat uçmuş :)

https://www.vatanbilgisayar.com/remington-hc5035-color-cut-sac-kesme-makinesi.html

İnsua hk-700 modeli hocam gittigidiyor üzerinden tt prime kodu ile 79 liraya aldım diğer sorunuza gelecek olursak hiç şarja takmadığım için maalesef cevabını bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanreyiz -- 21 Şubat 2021; 3:10:50 >

soygunculara para vereceğime elin gâvuruna veririm (Daha Müslüman olduğu için)

aliexpress

amazon

Philips Orijinal Şarj Adaptörü - 15V - 5,4W 150 - 200 tl (Bunlar Müslüman)

https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=philips%20t%C4%B1ra%C5%9F%20makinesi%20adapt%C3%B6r%C3%BC

1,46 dolar + ücretsiz kargo (Bunlar Daha Müslüman)

https://tr.aliexpress.com/i/33017806173.html

ürünün fiyatı 0,55 - 0,7 dolar ( ücretsiz kargo olanı 1,46 dolar)

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 21 Şubat 2021; 3:28:25 >

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.