Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.300
Cevap
199
Favori
531.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aliexpress saçmalığı bence $131 tl yazıyprdu siparişte
  • Ben bugün 2 adet traş makinesi kablosunu 2,92 dolara aldım + ücretsiz kargo

Türkiyede Philips traş makinesi kablosu 150 - 200 tl (orijinali)

https://urun.n11.com/tiras-makinesi-aksesuarlari/philips-rq1260qt4090-tiras-makinesi-orijinal-sarj-adaptoru-15v-P330293003

Türkiyede adamı .....yorlar

85 tl ye aldığım Anker PowerPort 1 18Watt beraber kullanacağım

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 12 Şubat 2021; 2:1:18 >

• poyrazz539 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam öncelikle hayırlı olsun ben daha çok sakal için kullandığımdan dolayı büyük taraklara hiç ihtiyacım olmadı nereden bulunur hangi makine ile uyumludur hiç bilmiyorum maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam eğer moser tarakları uyarsa, dolap uygulamasında bir arkdaş satıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazz539

Hocam merhaba, ben de sizden sonra sizinle aynı cihazı aldım. Mesajlarınız için ayrıca teşekkür ederim. 4 numaradan daha büyük numaralı başlıklara da ihtiyacım var. Uyumlu büyük başlıkları (5,6 vs) nereden temin edebilirim?

Alıntıları Göster

Videodaki makine ile aynı taraklarsa belki wahl tarakları uyar ama makinenin parasından fazla tutar Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları  Onun içinuzun tarak lazımsa en baştan ona göre makine alın. Wahl home pro ve remington colour cut gibi makineler boşuna alınmıyor.

• İnce sinek kaydı traş edecek makina lazım. 500 tlye kadar varmı

• arkadaşlar yurtdışı amazondan sipariş ödemesi bankada hemen görünmüyor normalmi bu.
  • seeder kullanıcısına yanıt

Rica etsem özelden linkini atabilir misiniz

• Dediğiniz makine de güzelmiş şimdi baktım. Büyük başlık olmazsa olmaz şart değil benim için. Bulursam iyi olur yoksa da problem değil. Aldığım cihazan çok memnunum yani. Hem hesaplı (79TL Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları ) hem de gayet iş görüyor.

Hocam bende bugün baktımda lilanı göremedim aklımda ama tekrar görürsem paylaşırım.

• Komikaze1903 K kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyiymiş kullanan var mı alınır mı?
  • axess kartınız varsa amazondan phillips mg7720/15 14 in 1 alarak 50 tl chip parayla uyguna gelebilir. ben aldım.
  • Piyasada çok pahalı bu ürün. Hemen alıyorum

Teşekkür ederim

• Rica ederim ben de sipariş ettim güle güle kullanalım.

Moser eski kalitesi yok diyorlar hocam. Ne dersiniz?

• metamorphoses M kullanıcısına yanıt

Hocam evet öylr diyorlar ama ben kesmede filan bir sıkıntı yaşamadım, aslına bakarsanız yrni şarjlı olanlar en azından benim aldığım powertec pili olmasada kablo ile çalıştığı için çok da gerekli olmayabilir moser gibi bir makina ama yinedr ben bir kenarda durmasından memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Videodaki makine ile aynı taraklarsa belki wahl tarakları uyar ama makinenin parasından fazla tutar   Onun içinuzun tarak lazımsa en baştan ona göre makine alın. Wahl home pro ve remington colour cut gibi makineler boşuna alınmıyor.

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 15 Şubat 2021; 0:29:1 >

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.