Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
199
Favori
527.438
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt

379,52 TL gösteriyor anlık mı değişti acaba?

• Philips 7 seri ve Braun 7 serisinde gidip geliyordum

sadece sıfıra yakın istediğimden ötürü jilette yüzümü tahrip etiğinden dolayı Powertec TR-1058 siparişi verdim 132 TL

fiyat çok iyi memnun kalmaz isem tekrardan philips veya braun siparişi veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Arkadaslar, sakallari sifir alan bir makine ariyorum. Tavsiyeniz var midir?

Merhaba. Ben de sakalı sıfır yapacak bir makine arıyorum. Bulabildiniz mi?

• newrophat kullanıcısına yanıt

Hocam iyi günler Powertec 4700’ü inceleme şansınız oldumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

GG siparişlerime bakarken gördüm şu ürünü (Powertec TR-458) 2 yıl önce 49,90 a almışım 2 yıldır sakalda kullanıyorum hala taş gibi makine benim için tek eksisi en büyük tarağının 7 günlük sakala eşit olması onu da sakalları tarakla yukarıdan aşağıya doğru keserek hallediyorum biraz daha uzun bırakmış oluyor bu şekilde:) şimdi yeni makine arayışındaydım tarak boyu biraz daha uzun olsun arada saçları da düzeltirim diye Braun bakıyordum fakat Powertec bu kadar sağlam çıkınca Braun'a o kadar para harcamaya değer mi diye düşünmüyorda değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juve212 -- 10 Ocak 2021; 15:4:5 >

• Braun 8in1 almıştım. Beş para etmez. Yoluyor sakalı çoğunuda kesmiyor bile. İşportacıdan 5 sene önce 50 liraya aldığım makineyi kullanıyorum.

Sakalı 1-2-3-4 numara şeklinde, saçlarında çerçevesine 3-5-7 numara şeklinde haftada bir kesiyorum. F/p öneriniz nedir

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 12 Ocak 2021; 17:12:25 >
  • Arkadaşlar bana hem saç-sakal kesiminde hem de vücut tüylerini kesmekte kullanabileceğim yani all in one bir tıraş makinesi önerir misiniz? Saçların seyrekleşmesinden ötürü sıfıra yakın kesecek bir makine olsun istiyorum ayrıca.

Bu braun bt makineler anladığım kadarıyla pek başarılır değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 15 Ocak 2021; 20:2:29 >
  • Enchen Blackstone 3 pro deneyen oldu mu? Tavsiyeleriniz nelerdir? Hep jilet kullandım, ilk kez makineye geçeceğim, enchen'in bıçakları kaliteli mi, tahriş yapıyor mu ? Kullananlardan yorum alabilir miyim ?

• powertec 1058 aldım sakalı sıfıra yakın kesiyor diye , çok sık sakalımda yok, yarım cm olmauyan sakalları kopartıp kanatıyo iade edeceğim , 35 tl lik makineler daha sorunsuz kesiyor bıçak yapıları düz diyemi bilmiyorum . şimdi ne alalım?

• Daha önce yine indirimdeyken Miniso sakal tıraş makinesi alanlar vardı. Memnunlar mı acaba?
  • BurakLEE kullanıcısına yanıt

sakalı sıfır kesim için makine alacaksanız panasonic alınmalı. ancak panasonicte bizim için alınabilir fiyat seviyelerini çoktan aştı. hiç makineyle uğraşmayın gilette mach3 devam edin. Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları 

• Philips MG7715/15  ve MG7720/15 arasında ne gibi fark var? İkisinden de kılıf çıkıyor mu?

• BurakLEE kullanıcısına yanıt

Bu tür berber makinelerinde bıçağın sıfır ayarı düzgün olmayabilir. Kanatma bundan oluyor genelde.

• seeder kullanıcısına yanıt

Ben sorunuzu cevaplayayım. Geçen kendime powertec tr-1700 aldım. Alırken dükkanda tr-4700 de vardı. Makine şekil olarak çok güzel. Eski tarz Wahl, Mosere benzetmişler. Fakat profosyoneller için daha uygun. Kendi kendine tıraş olmak için çok pratik ve kullanışlı gelmedi bana. Güç, pil, vs. hemen hemen tüm powertecler aynı zaten çok fark yok aralarında.

• ercopolo kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi kendime Moser 1400 ile tıraş oluyorum (saç tıraşı) Elektrik kablo biraz zor oluyor, yinede aldığıma asla pişman değilim varlığı güç veriyor ama bu makine kablosuz en azından rahat olurdu diye düşündüm. Biraz bakayım duruma göre kampanyalı kablosuz bir ürün denk gelmezse alırım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juve212

GG siparişlerime bakarken gördüm şu ürünü (Powertec TR-458) 2 yıl önce 49,90 a almışım 2 yıldır sakalda kullanıyorum hala taş gibi makine benim için tek eksisi en büyük tarağının 7 günlük sakala eşit olması onu da sakalları tarakla yukarıdan aşağıya doğru keserek hallediyorum biraz daha uzun bırakmış oluyor bu şekilde:) şimdi yeni makine arayışındaydım tarak boyu biraz daha uzun olsun arada saçları da düzeltirim diye Braun bakıyordum fakat Powertec bu kadar sağlam çıkınca Braun'a o kadar para harcamaya değer mi diye düşünmüyorda değilim.

bende de aynısı var 37 lira civarı bir fiyata almıştım. elektriğe takılıyken felaket kesiyor.çok memnunum

keşke taraksız olarak sıfırı bıraz daha kısa kesseydi iyi olacaktı tr658 gibi mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 18 Ocak 2021; 20:55:44 >

• Forumda Wahl marka makineyi önerdiler diye aldım. Ama beğenmedim. Tarakları çok dandik, ince, bazıları yamulmuş. Makine azer bülbül gibi titriyor. Uzun süre elde tutunca ele ne olur bilmiyorum. Ayrıca ağız genişliği de küçük.

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    7720'de ekstra 3 başlık daha var, alt modellerde bile kılıf çıkıyor o konuda sıkıntı olacağını zannetmiyorum
  • seeder kullanıcısına yanıt

Moser 1400 varsa ben olsam sadece kablo yüzünden almazdım. Zaten güzel makine varmış sizde. Fiyatı uygundu 250₺ civarı bir şeydi ama ben yine de almazdım.

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.