Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
5.262
Cevap
199
Favori
526.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakal ve etek tıraşı için ne almalıyım? Powertechler iyi gibi ama hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 26 Aralık 2020; 18:39:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 1 ay önce satın aldığım Philips HC5630/15 makinem var. Saçları keserim düşüncesiye bi hevesle satın aldım makine çok iyi açıkçası her özellik var, uzunluk ayarları da güzel fakat istediğim saç traşını yapmayı beceremedim bu yüzden tekrar evde saç kesmem düşüncesiyle makineyi başkasına satıyorum alıcısı çıktı. Ben bu makineyi saç kesmeyi beceremezsem sakal için kullanırım düşüncesiyle almıştım sakalda kesiliyor sorun yok fakat sakal için makinenin ağzı fazla geniş saç makinesi olduğundan dolayı o yüzden satıp sakal için bir makine alayım aldığım makinede çeşitli uzunluk ayarları olunca saçta ense vs kullanırım diye düşünüyorum. Aradığım özellikler uzunluk ayarı 20 mm ye kadar, şarj süresi 1 saat ve yıkanabilir olması bu özelliklerde Braun BT 5265  modeli var kupon kodu vs 320 TL'ye gelir. Önerebileceğiniz uzun yıllar götürecek başka makine var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: juve212

Yaklaşık 1 ay önce satın aldığım Philips HC5630/15 makinem var. Saçları keserim düşüncesiye bi hevesle satın aldım makine çok iyi açıkçası her özellik var, uzunluk ayarları da güzel fakat istediğim saç traşını yapmayı beceremedim bu yüzden tekrar evde saç kesmem düşüncesiyle makineyi başkasına satıyorum alıcısı çıktı. Ben bu makineyi saç kesmeyi beceremezsem sakal için kullanırım düşüncesiyle almıştım sakalda kesiliyor sorun yok fakat sakal için makinenin ağzı fazla geniş saç makinesi olduğundan dolayı o yüzden satıp sakal için bir makine alayım aldığım makinede çeşitli uzunluk ayarları olunca saçta ense vs kullanırım diye düşünüyorum. Aradığım özellikler uzunluk ayarı 20 mm ye kadar, şarj süresi 1 saat ve yıkanabilir olması bu özelliklerde Braun BT 5265  modeli var kupon kodu vs 320 TL'ye gelir. Önerebileceğiniz uzun yıllar götürecek başka makine var mıdır?

Braun BT 5265 modelini magaza gidi görmeniz lazım. Agız genişligi olarak phılıps ile bunun arasında çok fark olacagınız sanmıyorum.

Phılıps kesici agız genişligini 41mm diye belirtmiş.Braunda göremedim.

• alembizim kullanıcısına yanıt

Anladım hocam doğru söylüyorsunuz karşılaştırmak gerek. Yıllar önce kullandığım Braun CRUZER 6 BEARD & HEAD modeli vardı belki onun boyutlarındadır diye düşündüm aslında o makine de 2 yıl götürdü sonrasında başlığı kırılmıştı sıkıntılı bir modelmiş bir çok kişide olduğunu okumuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kortex

fotoğraflarında da çok açıkça görüldüğü üzere birinde ince ayar kolu var ve seti daha kalabalık.

• sertosman S kullanıcısına yanıt

benim de anlamadığım nokta bu zaten ayar kolu olan ve seti kalabalık olan daha pahalı olması gerekmez mi?

• Philips MG5730/15 Erkek Bakım Seti 11'i 1 Arada, Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B075QGBMH7/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlT2_FEB7FbNTV2A51?_encoding=UTF8&psc=1

Dostlar, bana saç sakal ve vücut bölgesini ıslak kuru traş edebileceğim bir ürün bakıyorum. (Özel bölge dahil)

Bu nasıldır? Yoksa 7000 modelini mi kovalamak gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BahadirAykt -- 31 Aralık 2020; 23:5:17 >
  • Arkadaşlar merhaba Philips 7000 serisi bodygroom makinem su geçirmez denildiği halde 2 yıl sonra makine şarj almadı ve çalışmadı içini açtım garanti bitince içerisi bildiğin pil motor kısmı paslanmıştı philips in en baba makinesi sözde ben korkuyorum artık almaya şimdi kirli sakal için bir makine arıyorum bakıyorum fiyatlar son aylarda uçmuş hep karaborsa ana satıcı yok küçük satıcılar indirimde toplamış milleti kazıklayacak Braun philips makine adam gibi alamadık

https://www.hepsiburada.com/goldmaster-gm-8134-arista-sac-sakal-sekillendirme-makinesi-pm-HB00000WC7EH

Bu Ürünü buldum 1000 üstü dahi verebilirim ama birden saçma artış olunca ve hakeden ürün olmayınca araştırdım bunu buldum o baba markalardan daha özellikli ve sağlam duruyor sakal da kesiyor kirli için sizce nasıldır?

alternatif düşündüklerm

1)(fiyatı son aylarda 380₺ den 450-550₺ seviyesine gelmiş iğrendim alasım kalmadı yoksa tam işimi görecek gibi kullanan yorum yapabilirse sevinirim)

Braun Series 3 3010BT 3’Ü 1 Arada, Sakal Şekilendirici ve Tıraş Makinesi Islak & Kuru Tıraş/Tıraş Makinesi

2)
    Braun MGK 7220 Erkek Bakım Kiti Islak & Kuru 10in1 Şekillendirici + Gillette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsavas02 -- 2 Ocak 2021; 12:26:8 >

• Braun bt5265 cihaz kullanan var mı ürün nasıldır ayrıca 350 lira fiyat nasıldır acaba?
  • Merhaba, daha önce almayı planladığım ama alamadığım saç kesme makienesi tavsiyesi istiyorum. Kriterlerim aşağıdaki gibi. Şimdiden teşekkürler.

kablolu/kablosuz kullanım

en az 6 tarak(kablosuz ve tarak sayısı fazla moser 1400 olsa süper olurdu )

eğer mümkünse sakalıda iyi alabilen

Birde aşağıdaki ürünü kullanan var mı? Memnun mu?

https://www.trendyol.com/moser/1902-0460-lithium-pro-sac-kesme-makinesi-p-2189490

• victor66 kullanıcısına yanıt
    350 TL hangi sitede acaba
  • erayerinc E kullanıcısına yanıt
    1902 değil de 1901 var. Boynerden 630 a almıştım ilk berber yasaklarında. Wahl Home ürünlerine göre gerek makine gerek taraklar oldukça kaliteli sesi bile fark ediyor. Hiç kullanmak nasip olmadı aldım sesini duydum şarja taktım attım bazanın altına. Bazen satayım boşa yatmasın diyorum bazen de ömürlük ürün dursun mutlaka kullanılır diyorum. Moser Neoliner traş makinem var çok memnunum kullanıyorum onu.
  • juve212 J kullanıcısına yanıt

amazon yıl sonu indirimlerinde 350 liraya düşmüştü.

Evet fakat indirim bitmiş bende o modeli takip ediyordum tekrar düşerse almayı düşünüyorum

evet o fiyattan aldığım için bir fikir danışmak istedim, bu arada amazonapp 150/30 kod vardı onunla daha da ucuza gelebilirdi ama kodda bitti.

Siz aldınız mı kablolu da çalışıyor mu?

aldım fakat henüz elime ulaşmadı hocam

Teşekkürler ben biraz fiyatının düşmesini bekleyeyim

• elbetbirgun kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.