Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
199
Favori
527.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wahl 09243-2616 - Wahl 09243-2216 arasında bir fark var mıdır acaba? Ya da nedir fark? 2216 biraz daha ucuz ama sanki aynı makine gibi.

• Walled kullanıcısına yanıt

Hocam aynı model aslında ama 2216 piyasaya ilk çıkan seri sanırım, 2616 sonraki seri gibi diyebiliriz.

• 25-30 mm tarağı olan (olmuyorsa mecbur 20) fiyatı abartı olmayan başarılı bir makina arayışındayım.

ilk mesajdaki dingling rf609 güzel gibi duruyor ancak markaya güvenemedim.

remington color cut modeli bu yıl 67 TL ye satılmış, şu an ülkede yok. sanırım en son 150 tl ye kadar çıkmış. yurt dışından 300 tl gibi rakama geliyor. dezavantaj olarak kablolu.

remington un quick cut modelini çok beğendim ama hem ülkede yok hemde 15 mm maksimum tarağı.

acaba nasıl alternatifler olabilir? bilgili tecrübeli arkadaşlar ne der? konuda hep aynı marka modeller dönmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 12 Aralık 2020; 23:30:25 >
  • agritux kullanıcısına yanıt

Wahl Color Pro ya bakın hocam. hem kablolu hemde kablosuz çalışabiliyor. tarak çeşidi de çok.

67tl lik fiyatlar pandemiden önceydi dolarda 8tl yi görmemişti. bir iki günlük yapılan bir kampanyadan bahsediyorsunuz. sonrasında 400-500tl ye bile çıktı fiyatlar.

https://www.hepsiburada.com/wahl-color-pro-sarjli-sac-kesme-makinesi-09649-016-pm-HB00000NCE4W

• Sakal için özellikle kısalığı numaralı sağlıklı bir makina istiyorum zaten saç sakal makinası oluyorlar saçımı kesmem de bazen kardesımın sacını kesıyorum o ısıde gorurse guzel olur onerecegınız makina varmıdır 250 300 bandına kadar

• Ense için t bıçaklı öneriniz var mı? Çok çabuk uzuyor ensedeki saçlar
  • ense için t bıcakli powertech tr 658. kendim kullaniyorum hem ense hem sakal icin
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt

Martta 67 tl ye uzun süre durmuş. Keşke görseymişim. Mayısta da 79 TL ye satılmış hocam pandemide. Haklısınız dolar artışına, arz talep ilişkisinden doğan fiyat artışına, fırsatçılığa vs lafım yok.

Açıkçası elimin yatkın olup olmadığını, 1 kere kullanıp rafa kaldırıp kaldırmayacağımı bilemediğim için 350 400 tl lik cihazlar almak istememiştim. Ama sanırım başka seçenek yok şu aralar.

• High_ToweR kullanıcısına yanıt

Powertec TR 558

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.Doğukan A kullanıcısına yanıt

Powertec TR 3200

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Braun 197S makinem var lakin başlık kısmındaki eleğin tutma yeri kırıldı(4-5 yıldır kullanıyordum, bu zamana kadar dayanması bile benim için iyi oldu). Başlığı 3 serisi başlığı ve internetten baktığımda sadece başlık 250 lira! Bir başlığa da bu kadar para bayılmak istemiyorum.

Tavsiyeniz var mı arkadaşlar? BRAUN 3 SERISI 300 VTGRN ürününe baktım, başlığı benim 197S'in başlığına benziyor ve fiyatı 300 lira. 250 lira başlığa vereceğime 300 liraya bu makineyi alıp yedekte tutmak mantıklı mı sizce? Önerilerinize açığım

• Babyliss e756 ile wahl home pro yu kıyaslayabilecek var mı acaba?

wahl home pro da ayar kolu çıkma sorunu varmış. Tarakların da kalitesi kötü diyorlar. Traş sırasında oynuyormuş.

Babyliss e756 de ayar kolu yok gerçi ama, taraklara kalitesiz diyen de var kaliteli diyen de.

İkisini de kullanmış görmüş biri çıkar mı acaba?

Wahl home pro 2216, 2 kere kullandım ayar kolunda herhangi bir sorun olmadı, makine ısınmıyor yada ben hissetmedim. Evet 2 3 tarağında biraz yamukluk var ama etkilemiyor. Güçlü bir makine çalışmaya başlayınca hissediliyor.

• crazyfriend712 kullanıcısına yanıt

https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20201214093303&SearchText=braun+197+s

şunları bi incele hocam aradığın şeyler bunlarsa eğer baya fiyat farkı var bence risk almaya değer

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    290 TL ye hb sitesinden sipariş verdim, gelince yorum yaparım.
  • zyveli Z kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam. Baktım ortalama 6-7$ olan ürün bizde 250 lira 

Gözümü karartıp yurt dışından sipariş vereceğim. Çok sağolun

• merdo_37 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. 128 TL ye denk gelince kaçırmayıp aldım amazondan. Bu fiyata powertech ler var...

Almayı düşünenlere duyurulur. Wahl home pro şu an itibarıyla 158 tl amazonda. 30 tl indirimle 128 TL ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 14 Aralık 2020; 22:47:45 >

Hayırlı olsun hocam dediğim gibi 2 3 tarağı biraz yamuk media markttan almıştım ben 149 TL'ye diğer türlü bir sorununu göremedim. Bugün kenarları da tekrardan düzelttim 22 mm tarakla. Tarak çeşitliliği çok fazla. En büyüğü 25 mm. 2 adet sağ ve sol kulak arkası düzeltme tarağı var. Bir tek önlük çıkmıyor. :=)

1)Keserken saçınız aşırı yağlı ise dikkat edin, berberlerde saç aşırı yağlı olunca önce yıkayıp sonra kesiyorlar.

2)Ayriyeten uzun saça direkt 3 numara ile girilmez tarak yardımıyla düzelterek kesiyorsanız amenna ama diğer türlü takılma yapar.

Aslında bu traş makinelerinde de birçok yorum görmüşsünüzdür. Bazı kullanıcılar çok iyi kesiyor, bazıları çöp hiç kesmiyor demesinin sebebi bu. Yani doğal olarak birçok kişi hayatında ilk defa evde traş oldu belkide :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdo_37 -- 15 Aralık 2020; 1:20:18 >
  • merdo_37 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Dikkate alacağım. 1 haftadır makine bakıp video izliyorum :) online kurs olsa kalfalık verirler herhalde :) pratikte ne yapacağım bir şey diyemem ama :) bakalım. Tekrar teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.