Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
199
Favori
527.438
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla hocam ben uygun fiyatlı bir kaç cihaz aldım ama hiç memnun kalmadım. Ya şarjı dayanmıyor ya başlığı kırılıyor. Wahl Home Pro var normalde 199'a satılıyordu, o şu an trendyolda 175 lira. Çek satıştan da 25+20 kuponlu hesapla 130 liraya geliyor. Yorumları okudum araştırdım ben de bu şekilde aldım, bir bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan aldım ürünü ama kafamı kurcalayan şeyler oldu, kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Makinenin bıçakları ile siyah plastik kısım arasında ki boşluk normal midir, diğer konu ise elimle bastırınca bıçak kısmı hareket ediyor. Normal bir durum mu sizce bu?
    Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsoBey -- 5 Aralık 2020; 13:36:23 >
  • içinde bıçak ve kızak mekanizmasını tutan esnek yay gibi demirler var, boşluk olması bastırınca geriye doğru hareket etmesi normal yani boşluk olmasa sürtünme olurdu, en azından buradan bakınca normal gibi duruyor. çekme sıkıştırma koparma yapmıyorsa sorun yoktur, yinede emin olmak istiyorsan vidalarını söküp iç mekanizmayı çıkarıp geri toplayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 5 Aralık 2020; 14:3:35 >
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Dediğini deniyeyim hocam ama o açıklıktan kıllar içeri girmez mi hep
  • bazı makinelerin o kısmında sünger oluyor bazılarında da aralık daha az ama her halükarda içeriye kıl giriyor zaten, en güzeli söküp sıralamayı bozmadan geri toplayın, hatta marka model ismiyle youtubede inceleme, temizleme, sökme/takma videolarına da bakın, yurtdışında epey yaygın kullanılan bir model video konusunda kaynak sıkıntısı çekmezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 5 Aralık 2020; 15:44:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsoBey

Amazondan aldım ürünü ama kafamı kurcalayan şeyler oldu, kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Makinenin bıçakları ile siyah plastik kısım arasında ki boşluk normal midir, diğer konu ise elimle bastırınca bıçak kısmı hareket ediyor. Normal bir durum mu sizce bu?

boşluk normal. Alttan bastırınca o boşluk komple kapanıyor bırakınca eski haline geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 7 Aralık 2020; 0:29:59 >

• saç ve sakal için makine almak istiyorum netteki fiyatlar malum..! Wahl Home Pro ve Dingling RF-609

arasında kaldım hangisini önerir siniz? (evde kullanım için)

• alembizim kullanıcısına yanıt
    Hocam iade ederim diye makineyi kullanmadım hiç, sadece biraz yagladim. Sök tak işine de pek girmek istemiyorum, kararsız kaldım ne yapacağım konusunda.
  • quote:

Hocam iade ederim diye makineyi kullanmadım hiç, sadece biraz yagladim. Sök tak işine de pek girmek istemiyorum, kararsız kaldım ne yapacağım konusunda.

Kesiminde sorun var mı? Yandaki ayar kolunun çalışmasında vs problem var mı?

Makineyi kullanırsam amazon iade almıyor, bu yüzden denemedim. O açıklık ve oynama dışında bir problem görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39D54BC5E

saç ve sakal için makine almak istiyorum netteki fiyatlar malum..! Wahl Home Pro ve Dingling RF-609

arasında kaldım hangisini önerir siniz? (evde kullanım için)

İkiside aslında farklı makineler.

Wahl home pro kablolu makine.9 watt motor gücü var. Agız kısmı dınglıng göre daha büyük.Tam olarak saç kesmek için.

Dingling ise şarjlı bir ürün .Daha çok ense ve sakal için ama saçta keser. Dingling kendi sitesinde prolux marka olanı var o ürün 120 dakika çalışıyor diye yazılmış Dingling ise 60 dakika.

Yine aynı sitede chaoba diye bir makine var moser 1400 çakması.Tarak uzunlukları biraz kısa ama moser 1400 tarakları uyar muhtemelen.

Siz öncelikle kablolu mu kablosuz mu makine istiyorsunuz ona karar verin.

• quote:

Makineyi kullanırsam amazon iade almıyor, bu yüzden denemedim. O açıklık ve oynama dışında bir problem görünmüyor.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 7 Aralık 2020; 0:30:27 >
    Kablosuz olması daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39D54BC5E

Kablosuz olması daha iyi olur.

o zaman prolux olan modele bakın.

Eger 12 mm tarak uzunlugu yeterli diyorsanuz powertech tr 6500 ve tr 3200 modelleride var.Bütçen yetiyorsa tr6500 al birde 12mm tarak yeterliyse.

12 mm yetmez diyorsanız prolux veya dingling de 20mm kadar tarak var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 5 Aralık 2020; 17:59:5 >
    Sağolun hocam
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt

hocam bilmediğim için, öğrenmek için soruyorum, 25+20 nasıl yaptınız?

hocam sadece sac kesmek icin numaralari da olan hangi makineyi onerirsiniz f/p

• quote:

Orijinalden alıntı: infest06

hocam sadece sac kesmek icin numaralari da olan hangi makineyi onerirsiniz f/p

Kaç mm tarak olsa yeterli? Kablolu mu kablosuz mu?

• Puppet1 P kullanıcısına yanıt

Hocam 25 lira indirim kuponu oluyor hesapta. Ödemeyi ise cüzdan'a yükleme yapıp öyle yapıyorsunuz, 20 lira ekliyor cüzdanınıza Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları 

• 12 yıldır kullandığım emektar artık bıçak dişlilerini dönderemiyor, motor gücü zayıfladı. Yani örneğin 10 beygir farzedelim, şuan 1 beygir oldu. Ne yapmam lazım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.