Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
232
Favori
430.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 gün önce migros'dan 17 TL ye 5 başlık 1 sap Gillette Turbo aldım üzerine daha kampanya yok şu an :)
  • Proglide için kampanya var mı? Bu çantalı sap lı ve 8 başlıklı seti 70 liraya almıştım. Başlıkşar bitti yenilemem gerekiyor bilen sıcak fırsatçı arkadaşlar alıntı yaparak yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sap icerikli paket kampanyalari cok avantajli olmuyor. Kullananlar icin sap yerine 1 yedek verseler daha makbule gecer sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumanus -- 16 Ekim 2017; 18:9:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Dün bimde kasada blue 3 indirimde dedi eleman 7+1 14,90 a aldım. 1 bıçak bana 1 hafta gidiyor blue3 de.

Başkan bende iyi sakal var. Ayda 20 defa traş oluyorum. Bence az kullanıyorsun.

Geçen migrostaki indirim ile 6+2 lisi 12 tl ye geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bazen 10 gün de atıyorum. Aslında dediğin gibi devam etsem alır, ama sanki cilde kör bıçak ile zarar veriyormusum gibi geliyor. :) 15 güne cikartalim bakalım. Bu arada benimde sakallar gür ve oldukça sert.

• hardday kullanıcısına yanıt
    Reklamlarda 8 tirasa kadar dayanir denen aletten bahsediyorsunuz degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: okanabim

Evkiba adlı satıcıya şöyle bir ilan var. 10TL gittigidiyor

Tıraş Bıçağı Fırsatları...indirimi ile 44.90 a almış bulunuyorum.. forum.donanimhaber.com de indirim kuponu satın alabilirsiniz..

Ürün geldi Almanya üretimi yazıyor. Faturalı resmi ürün..

Tıraş Bıçağı Fırsatları...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Reklamlarda 8 tirasa kadar dayanir denen aletten bahsediyorsunuz degil mi?

Reklam da gün sayısına dikkat etmedim,kullan at ibaresi geçiyordu.

Bildiğimiz blue 3 hocam.

Eskiden kullanirdim, 7-8 tirastan sonra tahris etmeye basladigi icin degistirirdim. 15-20 tiras cikarmasi garip geldi o yuzden

• Dumanus kullanıcısına yanıt
    Aslında hala aynı hocam, 1 hafta sonunda etkisini hissedilir derecede kaybetmeye başlıyor. Hadi belki 10 gün zorlanabilir çok sert olmayan sakallar için,ama sonrası zor.

Bana 7+1 2 ay gitse işimi görüyor. 2 ay da 14 lira da gayet ideal.

• Askere gidiyorum. Var mı güvenilir bir yerden fırsat?
  • arkadaşlar

bu üründen daha önce alıp kullanan var mı ?

http://www.vatanbilgisayar.com/braun-mgk-3080-erkek-bakim-seti.html

tavsiyenize ihtiyacım var.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    100 liraya kadar olan yan markalar var remington falan, onlardan alın. İlla markalı bir şey isterim derseniz philipsin benzer modeli var. Bu fiyatlar cidden bunlara çok.
    Alıp kullanmadım kısaca :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

100 liraya kadar olan yan markalar var remington falan, onlardan alın. İlla markalı bir şey isterim derseniz philipsin benzer modeli var. Bu fiyatlar cidden bunlara çok.
    Alıp kullanmadım kısaca :(

eyvallah sağolun hocam. çok haklısınız.
  • cuma indirimleri ile ilgili bir çok kampanya var, ancak kimse konuya uğramamış. ne aldınız sevgili arkadaşlar ?
    6li birde 200ml kopukle berbaber a101se 16.90a aldim ben mili takim icin falan basmislar kutuyu falan

• oracle99 kullanıcısına yanıt
    8 tl kargo ücreti çıkıyor normalde güzel paket.
  • Sakallarim yogun ve sert... Bu yüzden Gillette proglide ürünü bile 2 haftada köreliyor. En temizi bildiğimiz yaprak jilet. Hem de 12 TL'ye wilkinson sword Quattro ile bı yaprak jilet yine 2 ay gitse masrafı 1 TL bile değil. Proglidedan yaprak jilet geçtim kurtuldum. Tavsiye ederim.

http://www.hepsiburada.com/wilkinson-sword-klasik-tiras-bicagi-makinesi-ve-5-yedek-bicak-p-HBV000002NOXX?magaza=YAKAMOZ

• Migros veya sanalmarket'te geçerli Gillette'nin bütün ürünlerinde %40 indirim aldım ama sanalmarketin sitesinde kullanamıyorum kodu girebilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.