Şimdi Ara

Tıp Sıralamaları 2023

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
9.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tıp Başarı Sıralamaları çalışmamız tamamlandı

Tıp Taban Puanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksyks41 -- 16 Ağustos 2022; 20:22:51 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Tıp Sıralamaları 2023: Düşecek mi?

2023 yılında tıp sıralamalarının nasıl şekilleneceği konusunda spekülasyonlar devam ediyor. Bazıları, yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi (ML) gibi teknolojik gelişmelerin tıp sektöründe sıralama düşüşlerine yol açabileceğine inanıyor.

AI ve ML'nin Etkisi

AI ve ML, tıp alanında tanı ve tedaviyi iyileştirmek için hızla benimseniyor. Bu teknolojiler, hastalıkların erken teşhisinde ve kişiselleştirilmiş tedavi planlarının geliştirilmesinde kullanılarak doktorların daha etkili kararlar almasına yardımcı oluyor.

Bazıları, AI ve ML'nin insan doktorların yerini alabileceğinden ve bu da tıp sıralamalarında düşüşlere yol açabileceğinden endişe ediyor. Ancak diğerleri, AI ve ML'nin doktorlara zorlu görevleri otomatikleştirerek daha fazla hastaya odaklanma ve daha yüksek kalitede bakım sağlama fırsatı vereceğine inanıyor.

Diğer Faktörler

AI ve ML'nin ötesinde, tıp sıralamalarını etkileyebilecek başka faktörler de bulunuyor:

• Yaşlanan nüfus: Yaşlanan popülasyon, kronik hastalıkların artmasına neden olarak doktorlara olan talebi artırabilir ve bu da tıp sıralamalarını yükseltebilir.
    • Değişen sağlık düzenlemeleri: Sağlık sistemindeki düzenlemelerdeki değişiklikler, doktorların nakit akışını ve hizmet sunma yeteneklerini etkileyebilir ve bu da sıralamalarda dalgalanmalara yol açabilir.
    • Yeni tıbbi teknolojiler: Yeni tıbbi teknolojilerin geliştirilmesi, hastalıkların tedavisi ve yönetimi için yeni fırsatlar yaratarak tıp sıralamalarını değiştirecek yeni uzmanlık alanları oluşturabilir.

Sonuç

2023 yılında tıp sıralamalarının nasıl şekilleneceğini kesin olarak söylemek zor. Ancak, AI ve ML gibi teknolojik gelişmeler, yaşlanan nüfus ve değişen sağlık düzenlemeleri gibi faktörlerin önemli bir rol oynaması muhtemeldir. Tıp uzmanlarının, bu değişikliklere uyum sağlayarak ve hastalara en iyi şekilde hizmet vererek sıralamalarını sürdürmelerine veya hatta yükseltmelerine yardımcı olmak çok önemli olacaktır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Tıp Başarı Sıralamaları çalışmamız tamamlandı

kazanabilirsin
    Tıp Fakültesi 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması - Kazanabilirsin
    https://kazanabilirsin.com/tip-fakultesi-taban-puanlari-ve-basari-siralamalari-2020-2021/
  • 720 deyim bana nasıl gelmedi o zaman cerrahpaşa ing

• Oha lan tıplara nolmuş böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blue_claw B kullanıcısına yanıt

Hocam yığınsaldan çıkardık yaklaşık sıralamalar

• çok da değişmemiş gibi geldi bana, bu işlerden anlamam ancak öyle göründü

• theshowstopper kullanıcısına yanıt

Yok hocam direk bu seneki puan ve sıralamalardan elde ettik

• 24-25k uzeri olanlar gelmez diye pek yazmamış görünüyor.. absürt yükselme o yuzden bence.

• Nasıl elde edildi bunlar

• Ben_Kemal B kullanıcısına yanıt

kesinlikle.

• seneye kontenjan artışı olmazsa kimse 25-26k üzeri beklemesin..

Bence de hocam esogu diş 27k iken tıplar 29 küsürle kapamış garip

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Puhahahh bizi linçleyen troller nerde

• tercih sonrası değişmeyen tek kişi @Ankaratıplı  

artık meslektaşız  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben_Kemal -- 15 Ağustos 2022; 17:6:2 >
  • Bazı dolmayan tiplar var vakıflardan onları neden dolmadı isaretlemediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leader of Birmingham. -- 15 Ağustos 2022; 17:6:41 >
    Hocam üst kısımlar olabilir ama 16k ile kapatan Atatürk falan yaklaşık 20k kapamış. Bu normal değildir herhalde, koskoca tipi yazmayacaklar mi?

• Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

evet istanbul aydın ing ücretlisi dolmamış mesela.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.