Şimdi Ara

Tarih=Ramazan Yetgin mi Mehmet Celal mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
8.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ramazan yetgin de mehmet celal özyıldız da tarih alanında iki tanınmış hocamız, sizce hangisinden ilerlemeli ? Ramazan yetgin bana tane tane anlattığı için güzel geliyor, Mehmet Celal Özyıldız da çok hızlı konuşuyor ama onun da yorumları çok iyi gibi. Bu soruyu sorma sebebim birisini seçip bütün sene onunla ilerleyeceğim hoca değiştirmeden o yüzden yardımcı olur musunuz

• Kadir Mısıroğlu.

Ramazan Yetgin cok cahil bir adam ya kendisine tarihçi falan diyor.. Tam kro mhpli. Tüm dünya türke düşman diyecek bir adam.

Zaten lisan bilmeyen, 15 senedir aynı konuları kodlamayla falan öğreten biri kendine nasıl ''tarihçi'' diyebilir anlamıyorum. Olsa olsa müfredat ezberleticisi diyebiliriz bunlara.

• abi niye bakıp çıkıyosunuz fikir belirtsenize aw

• -Celal hocayı izlersin arada gülersin sıkılmadan video biter.

-Ramazan hocayı izlersin video biter diğer videoya geçersin.
  • Kadir Mısıroğlu.

Ramazan Yetgin cok cahil bir adam ya kendisine tarihçi falan diyor.. Tam kro mhpli. Tüm dünya türke düşman diyecek bir adam.

Zaten lisan bilmeyen, 15 senedir aynı konuları kodlamayla falan öğreten biri kendine nasıl ''tarihçi'' diyebilir anlamıyorum. Olsa olsa müfredat ezberleticisi diyebiliriz bunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helixSNAA -- 17 Ekim 2020; 10:56:20 >
  • Ramazan yetgin tam mhp li koyun kendini tarihçi zannediyor
  • adamın siyasal görüşü falan beni ilgilendirmez reis dersi nasıl

@safaxcl @helixSNAA

@Coals öyle de fazla zaman almaz mı be reis neyse bakalım

up

• mrfalcon253 M kullanıcısına yanıt

ben tarih dinlemeyi hiç sevmezdim bu adam sayesinde açıp bi izleyeyim diyorum artık herkes sevmeyebilir tabiki.

• Evet Ramazan hocanın biraz koyun yorum yaptığı yerler olabiliyor ama öğretici şekilde anlattığını düşünüyorum.Son 50 gün 0 temelle bu adamin playlistini izleyip üstüne soru bankasini çözdüm (biraz) 7-3 tarih geldi ve dediği birçok şey hala aklımda.Siyasal görüşüm hoca ile ters lakin ben anlattığı ders ile ilgilendiğim için ve herkesin farklı görüşlere sahip olabileceğini bildiğimden bu duruma pek takilmadim.Bu yıl mezunum yine Ramazan hocadan izliyorum.Kitaplarda yazilan tarihe he deyip gececeksek kendisi bu he deyip geçilen tarihi iyi anlatan hocalardan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.