Şimdi Ara

TIP OKURKEN PART TİME ÇALIŞMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mümkün müdür arkadaşlar? Devlet tıp olmadı ben de %50 yazdım onun yıllık ücretini babam öderim dedi de ekstra yurt yeme içme giderlerimi karşılamak için nerde çalışabilirim? Derslere mani olur mu kaldırabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok zor olur bence kredi falan çekin ya da evi arabayı falan sat
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerdik

çok zor olur bence kredi falan çekin ya da evi arabayı falan sat
    Hocam bir de ortalamayı 3.75 yaparsanız sonraki sene %100 burslu olursunuz yazıyor üniversitenin sitesinde. İşte çalışmaktansa öküz gibi derslere abansam 3.75 olur mu?

• Galeksus4 kullanıcısına yanıt
    rahat olur hocam. yatay geçişçiler 2.sınıfta yatay geçiş yapmak için çok çalışıyorlar. 100lük sisteme göre ortalamasını 90 üzerinde tutuyorlar siz de 1 yılınızı çok çok sıkı çalışarak ortalamanızı 3.80 üstüne rahat çıkarırsınız 1 yılınızı feda edeceksiniz
    dostum snn sıralaman kaçtı ki bende paralı tıp yazam diodum evi falan satarız dedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8646DB36B

rahat olur hocam. yatay geçişçiler 2.sınıfta yatay geçiş yapmak için çok çalışıyorlar. 100lük sisteme göre ortalamasını 90 üzerinde tutuyorlar siz de 1 yılınızı çok çok sıkı çalışarak ortalamanızı 3.80 üstüne rahat çıkarırsınız 1 yılınızı feda edeceksiniz
    Devlet üniversitelerinden özel üniversitelere ya da özel üniversitelerden devlet üniversitelere yatay geçiş noktasında herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Fakat bazı özel üniversitelerin geçişi engellemek için transkriptleri yatay geçiş başvuru tarihlerinden sonraya bıraktıkları da konuşulanlar arasındadır.

Böyle bir yazıyla karşılaştım hocam bunu yapmalarının önüne nasıl geçilebilir?

hiç bilmiyorum hocam
  • quote:

dostum snn sıralaman kaçtı ki bende paralı tıp yazam diodum evi falan satarız dedik
    28k sıralamam hocam. En sonda İstanbul bilim üniversitesi %50 var. Yıllık 43 bin TL. Geçen sene 33k ile kapatmış o yüzden kesin burası gelecek gibi. Bir tane fazladan ev var olmadı onu satacağız herhalde doktor olduktan sonra amorti ederim

• geri dönüşlü dönüşsüz burslara başvur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galeksus4

28k sıralamam hocam. En sonda İstanbul bilim üniversitesi %50 var. Yıllık 43 bin TL. Geçen sene 33k ile kapatmış o yüzden kesin burası gelecek gibi. Bir tane fazladan ev var olmadı onu satacağız herhalde doktor olduktan sonra amorti ederim

Alıntıları Göster
    kınık siz baya zenginsinz heralda ben bi sanko yarı burslu yazdım onu da korka korka nasıl ödicez falan dedik?
  • quote:

kınık siz baya zenginsinz heralda ben bi sanko yarı burslu yazdım onu da korka korka nasıl ödicez falan dedik?

Alıntıları Göster
    Sanko %50 ben de yazdım hocam güzel üniversite.Aşırı zenginlik yok da babam 2 evimiz 2 arabamız var bundan sonra sizin için diyor o yüzden yazdım ama yine de yükünü hafifletmek için ne gerekiyorsa yapacağım hocam.

evinize giren gelir 10k ve üstüyse rahat gidersin diye düşünüyorum bzim bi ev bi araba var satarız dediler yani kirada oturma pahasına ben kabul etmedim kırıkla denicem şimdi
  • Kyk kredi cek doktor olunca cok rahat odersin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evinize giren gelir 10k ve üstüyse rahat gidersin diye düşünüyorum bzim bi ev bi araba var satarız dediler yani kirada oturma pahasına ben kabul etmedim kırıkla denicem şimdi
    Helal olsun hocam ailene fedakârlık yapmaya hazırlarmış. Ben defalarca dedim oturur bir sene daha hazırlanırım diye ama gerek yok hallederiz dediler(aylık 11-12 bin TL giriyor eve) işte yine de çok yük olacağım gibi hissediyorum. inşallah bundan sonra hayırlısı olur hepimiz için

valla biz 7k gelirle yaparız dediler sen çok rahat gidersin tabi özelde okuyan kardeşin falan var mı?
  • quote:

valla biz 7k gelirle yaparız dediler sen çok rahat gidersin tabi özelde okuyan kardeşin falan var mı?
    Kardeşim yok hocam

• İlk 2 sınıfta çalışılabilir ama sonrası için zor olur. Kyk bursu alabilirsiniz

• Hayalolmuş H kullanıcısına yanıt
    kyk çok az bişi veriyo adam istanbulda okursa nasıl geçincek
  • quote:

kyk çok az bişi veriyo adam istanbulda okursa nasıl geçincek
    İşle dersleri yürütmek zor olabilir. Bünyesine bağlı. Hiç yokta kyk alması onun avantajına.

• gerdik kullanıcısına yanıt
    Hayalolmuş H kullanıcısına yanıt
    Kyk'nın yanında 2 burs daha bulabilirsem olacak galiba.Yoksa mecbur çalışacağım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.