Şimdi Ara

Tıp için 10 sene sınava girmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayısı azımsanamayacak bir çokluktadır.

Komşumun oğlu bu sınava 7 senedir tıp için giriyor. 3.senede diş hekimliğini kazandı herif hala tıp kazanacam diye uğraşıyor. Bari babası uyanıklık yapıp Gürcistan da bir okula yazdırıp yatay geçiş deneseydi ama nerde... Nato kafa nato mermer.

• Ne çokluğu bizim ünide en fazla 21 yaşında girenler var ve çok nadir,geneli 18-19 (diğer ünilerde de durum aynı hemen hemen)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tıp için 10 yıl sınava mı girilir? Ömrüne yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hafif bi uruk trollu sezdım ama neyse en fazla 4 girin gencler aaa abartmayalım

• alocacoc kullanıcısına yanıt

Hocam nasıl yakalıyorsunuz şaşıp kalıyorum.

• Hocam ortalama bir tıp 200 kişi falan alıyor senede.

200 kişinin hepsiyle kaç senede girdiniz kaç yaşındasınız diye mi muhabbet ediyorsunuz?

• Mert Bormann kullanıcısına yanıt
    Hayır,yök atlasta veriler var, girenler hangi yıl mezun olmuş,nerden gelmiş, üniyi bırakıp gelen var mı vs hepsini görebiliyorsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  •    

• Diş hekimliğini istemeyen biri asla okuyamaz. Aynısı tıp için de geçerli. Tıp istiyodur mezuna kalır kaç kez kaldığının bir önemi yok bence. Sağlık sektöründe yaş önemli değil. Asıl sıkıntıyı tıp gelmeyince diş yazanlar çekiyor. Her gün ben neden burdayım sorusuyla başlamak güne, inanın çok daha zor bir psikoloji.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.