Şimdi Ara

Tip her şey değildir diyen yalan söylüyordur (SS'li) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
18.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük siyah hap dozumuzu alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

Günlük siyah hap dozumuzu alalım.
    kaç hesabın var hocam
  • Tek bir hesabım var o da bu dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Kardeş yakışıklı olunca mutlu olmuyorsun 1 ay önce başıma gelen olayı anlatayım bir bayan arkadaşım vardı muhabbetimiz merhaba'dan öteye gitmezdi ben beğenmezdim kızı ben 1.90 boyunda renkli gözlü sporcu adamım kendime her zaman bakan birisiyim bu kız spor salonu aradığını söyledi bana bende davet ettim kendi gittiğim spor salonuna beğenirse üye olur vs. diye

Gittik spor salonuna üye oldu çıkarken oturduk bir yerde yemek yedik muhabbet ettik kahve içtik vs. Spor salonunda denk gelmemiz ve sürekli muhabbet etmemiz ile muhabbetimiz arttı whatsapp konuşmaları vs. derken iyice samimi olduk sonra bunun bana karşı tutumu değişti açık açık yürümeye başladı ama ben her zaman bir tık geri planda tuttum kendimi mesaj attı cevap vermedim yada geç cevap verdim buluşalım dedi yok dedim nedeni'de evli bir adamla cinsellik yaşadığını öğrenmiş olmamdı ve yattığı adamı'da tanıyor olmamdı içim kabul etmedi şahsen

Bu olay 6 ay bu şekilde devam etti üzerime fazla düşmesi sonucu bir şans vermeye karar verdim ama hala aklımda başka bir adamla yatma olayı var ve yattı adamıda tanıyorum beni rahatsız ediyordu bu durum

Sonra bununla buluştuk sinemaya gitmek istedi murat bozun yeni filmine gitmeye karar verdik önce yemek yedik sonra film'e girdik buraya kadar herşey güzeldi filmden çıkınca tuvalete gitti ben beklerken bu geldi yanıma ve birisinin buna instagram'dan kahve içmek için buluşma teklifi ettiğini söyledi resmine bakabilirmiyim dedim gösterdiği çocuk benim spor salonunun ortağı olan bayan arkadaşımın sevgilisi çıktı çaktırmadım ama kaynar sular döküldü sanki üstüme bir gün sonra hic ses etmedim bekledim ne yapacak diye mesaj attım çok geç cevap attı sonra araştırdım ki o adamla buluşmuş zaten instagram'dan ekleyen'de adama yürüyende kızmış

Yani benimle birşeyler yaşamak için 6 ay peşimden koşan insan bir gün sonra başkası ile birlikte olmuş bunu öğrenince hemen ilişkiyi başlamadan bitirdim ama çok zoruma gitti o kadar çok zoruma gitti ki benim yanıma yakışmayacak güzel olmayan kısa boylu kimsenin dikkatini bile çekmeyecek bir kıza şans tanıdım için çok pişman oldum şuan onunla konuşmuyorum ama o utanmadan beni görüp selam veriyor şuan onu görünce katil olmakla olmamak arasında gidip geliyorum zor sabrediyorum ama yapacak birşey yok şahsen böyle karaktersizler olduğu sürece yakışıklı olsan'da olmasan'da mutlu olamıyorsun malesef
    Yakışıklı olunca kızları rahat elde edersin. Senin mutsuz olma sebebin yakışıklı olman değil, kadınlarda sorun olmasıdır.
  • O kadar haklısın ki..

• Alakasi yokkkk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • olm dün şu zeytinli rock festdeydim. öyle çirkin herifler kız arkadaş yapmış ki bu yıkık konuları açanların hakkaten sığır olması lazım

• Yakışıklı ama fakir= genetik lotoyu kazandın istersen evsiz ol yine de kızlar seninle birlikte olmak isteyecek
    Cirkin ama zengin=kızlar tarafından sürekli reddedilecektir ama paran olduğu için kızları satın alabilirsin ama hiçbir zaman sana aşık olmayacaklarını(riske girip ameliyat olmadığını sürece)

Özgüven=özgüven bı boka yaramiyor

• only looks matter
  • quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

Yakışıklı ama fakir= genetik lotoyu kazandın istersen evsiz ol yine de kızlar seninle birlikte olmak isteyecek
    Cirkin ama zengin=kızlar tarafından sürekli reddedilecektir ama paran olduğu için kızları satın alabilirsin ama hiçbir zaman sana aşık olmayacaklarını(riske girip ameliyat olmadığını sürece)

Özgüven=özgüven bı boka yaramiyor

sen yaşıon mu

• Tip>para>konuşkanlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazıları doğuştan kaybetmiştir bazıları sonradan. Ya arkadaşlar siz hala anlamadınız şu hayatı hayatta herkesin kendine has başarısı olur uğraşı olur. Tüm sınıf iyi futbol oynayabilir mi? Kimisi de daha kızları çeker diğeri çekmez başka yöne odaklanmalı.

• Tip önemli değil veya diğer şeylerden daha az önemli diyen ya saftır, ya yakışıklıdır, ya da büyük bir yalancıdır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dribblingmaster kullanıcısına yanıt

edit

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.