Şimdi Ara

Tip her şey değildir diyen yalan söylüyordur (SS'li) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
18.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soldaki bir kıza yürüse çok cool ve çok tatlı <3
    sağdaki yapsa sapık mıdır nedir yhaa

aynen öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pallad -- 13 Nisan 2019; 15:7:23 >
  • Tam da senin konuyla alakali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tip her şey değildir diyen yalan söylüyordur (SS'li)
  • 1. si Paran varsa dünyanın en yakışıklı adamısındır en çıtır kızlar tipine falan bakmaz.
    2.si akıllı zeki biriysen dolayısıyla iyi bir işin ve iyi bir maaşın vardır yine pek çok kız tipine bakmaz.
    3. sü 1. ve 2. Özellikler yoksa ama çok yakışıkşıysan kızlar seni damızlık olarak kullanabilir dikkat etmek gerekir
    4. sü yukardakilerin hiçbiri yoksa mecbur galataya kerhaneye doğru gidive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 210507 -- 13 Nisan 2019; 18:5:49 >
  • Kendinize b*k atmayı bırakın gidin sosyalleşin birşeyler yapın beyler. Arkadaşlarımın birçoğu çok çirkin üstelik kısa boylu fakat mutlu olmayı, eğlenmeyi biliyorlar. Mutlu olamayan&olmak istemeyen insanla kimse takılmak vakit geçirmek istemez bunu aklınızdan çıkarmayın. Benim boyum 1.85 Yağlı değilim 70kilogramım. Allaha şükür param da var ailemden gelen ev araba arsa falan ama o söylediğim kısa boylu çirkin arkadaşım bana kız ayarlıyor :D Sebebi de benim pek insanlara karşı pek güleryüzlü olamamam, çabuk sıkılmam. Yani konuşabilme beceriniz ve hayata bakış açınız pozitifse kafaya takılacak birşey yok. Ölümlü dünya yaşamaya bakın m. :D
  • Çay içiyordum konu sahibinin yorumlarını görünce püskürttüm çayı genzime gitti 😂😂😂

• tip her şey değildir tabii ama tipini beğenmediğin birini tanımak da istemezsin hani, allahtan bu kavram göreceli, sağdakini yakışıklı bulup soldakini itici bulanlar da vardır elbet.inş.
  • Yaşlarınız küçük çoğunuzu anlıyorum ama büyüdükçe zekanızı geliştirdikçe bunların bir öneminin olmadığını anlayacaksınız ve etrafınızın da sizin gibi olduğunu tipe çok da önem vermeyen insanlar olduğunu göreceksiniz. Ayrıca filmlerde gördüğünüz o vücutları daha iyi göstermek için bir sürü efekt kullnıyorlar, gidin en basit dizileri-filmleri izleyin daha yakından bakın hepsinde bir sürü filtre kullanıldığını göreceksiniz bunun nedeni de daha genç kitleye bunları satabilmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 13 Nisan 2019; 20:57:54 >
  • Güzelliğin faşismi diyoruz buna gençler...

Bir düşünün özel sektör de bu çok iş ilanında prezantabl tabiri vardır neden???

• Tıp her şey değildir diye okudum.

• Adam haklı para ve şöhrete dayalı küçük marjinal örnekler verip hakikati gizlemeye çalışıyolar kadınlar ilk olarak tipe bakar sonra diğer özellikler gelir özellikle güzel olmayan kızlar tipe daha çok önem verirler. Çevrenizde kalabalık piyasa olan yerlere çıkın çiftlere bi bakın kız çirkin bile olsa yanınlarında hep boylu poslu yakışıklı herifler var.

Edit: Biraz kendimi geliştirip hatun(lar) bulunca fikirlerim tam tersi yönde değişti yukarda yazdıklarım yanlız olmanın ve kendine odaklanmamanın, kendini geliştirmemenin bahanelerinden başka bişey değilmiş, ayrıca lisenin en taş ve zengin kızını bizim mahalleden kısa çirkin bi adam götürüyodu, ünide çov çov köpeği tipli kısa arkadaşım baya götürüyodu, son tatilde tanıştığım doğulu 1.60 boyunda tipsiz elemanla kız tavlamaya çıktık ondan bir sürü şey öğrendim. Tip boy bunlar tembel adam bahanelerinden başka bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dribblingmaster -- 19 Eylül 2021; 0:41:50 >

• iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    Sanki kendileri çok iyiymiş gibi egoları beyinlerinden büyük
    Yapacakları iş belli zaten ego kasmaya özgüven kasmaya gerek yok alayı asgari ücretle çalışan modern köle olacakları için dert etmeye gerek yok.
    Doktor olcam,mühendis olcam,avukat olacam,yurt dışına çıkacam çok akıllıyız diyorlar ama bir bakıyorsun alayı asgari ücretle çalışan modern köle olmuş
    Hayaller Amerika gerçekler Venezuela

• evet. çoğu bts hayranı , wattpad okuyan tiplerdi.
  • Yoo yalan söylemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

yanlış anlamışım.

ben sınıfın sessiz sakiniydim. sınıfta bir dedikodu dönerken bütün erkekleri uzaklaştırmışlardı böyle bana gelince " boş ver bu mal zaten " demişlerdi.
    evlat acısı gibi koymuştu. yine yanlış anlamamışımdır inş.
    doğru söylemişler boşver bile yazamıyorsun
  • 25 yaşa kadar haklısın tip önemli ama sonra ikinci hatta üçüncü plana düşüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

Bu mesaj silindi.
    TDK diyorsa doğrudur
  • Karsilastirdigin adam superman

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.