Şimdi Ara

Tip Fakultesi hakkinda sorulariniz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
10
Favori
12.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mèrt

Cerrahpaşa mı yoksa Çapa mı daha iyi sence?

Sahsi fikrim cerrahpasa ama bunlar zaten kaliteli fakulteler cok dusunme. Cerrahpasada tusa calismak dhaa kolay diyorlardi son sene baya bos birakiyorlarmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuncer

Simdi bise sorcam bu tip 6 sene (tabi hazirlik olmadan) okuduguma degecek mi

Hazırlık dahil 4. senesini bitirmiş biri olarak değmez diyorum. Arkadaşlarımın bir kısmı bu yıl mezun oldu. Geri kalanın da çoğu seneye olacak. Benim de daha 3 yılım var. Bu işin mecburisi var, askerliği falan da dezavantajlı diğerlerinden.

• Benim arkadaş da öyle tav oldu ama halinden gayet memnun adam ingilizceyi akıtmış üstüne abd den çevre yapmış yaza bidaha gidicem diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

Orijinalden alıntı: highpossibility

merhaba,
    sıralamam 10500. izmirde yaşıyorum.
    celal bayar,pamakkale, adnan menderes, süleyman demirel, trakya, 19 mayıs arasında iyiden kötüye doğru sıralar mısınız?

Celal bayar,trakya 19 mayis pamukkale suleyman demirel adu,ama izmire yakin olsun diyorsan aduyu cbu nun arkasina koy egitimleri arasinda cok fark yok trakyayla 19 mayisla yazabilirsin

hadi ya. pamukkaleyi düşünüyordum ben ama. zor iş ya tercih :)
  • quote:

quote:

quote:

merhaba,
    celal bayar,pamakkale, adnan menderes, süleyman demirel, trakya, 19 mayıs arasında iyiden kötüye doğru sıralar mısınız?

Celal bayar,trakya 19 mayis pamukkale suleyman demirel adu,ama izmire yakin olsun diyorsan aduyu cbu nun arkasina koy egitimleri arasinda cok fark yok trakyayla 19 mayisla yazabilirsin

Eve yakinsa gidilir bu fakulteler arasinda ucurumlar yok. Ama pau de pdö sistemi var o biraz sikinti

• quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

sıram 5k . çü tıp 8k istio kesin girermiyim

Kimse kesin konușamaz bu konuda ama %90girersin

• ChadSmith kullanıcısına yanıt
    Burslu kazanan direk gidiyor değil mi.Arkadaşınız burslu muydu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbulda tıp okumak için min kaç k girilmeli?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeOktar1

8 bin sıralamam var,nereyi önerirsiniz ?

?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba,

Eve yakinsa gidilir bu fakulteler arasinda ucurumlar yok. Ama pau de pdö sistemi var o biraz sikinti

sıkıntıyı biraz açar mısınız? hangi yönlerden?

• Kütahya tıp mı, ege diş mi? Tıpı yeni açılan bir üniversitede okumanın ne zararı olur?
    Bir de sıralamam 13.600. Balıkesir (11.700) olma ihtimali var mı?

• 12.800 ile nereye gidilir.tıp mı diş mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • viper_3 kullanıcısına yanıt
    Kocaeli trakya ve medeniyetten sence hangisini seçmeliyim mf 3 8200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emree1195 -- 28 Haziran 2014; 21:16:29 >
  • arkadaslar medeniyet cok yeni kampüsü falan lise binası gibi.Hastanesi falan ii olabilir ama üniversite yaşamını düşünmeniz lazım. Cematçi bir okul olduğu söylrniyor.Ona göre tercih edin.Sonra abilerle takılırsınız 6 yıl.

• Cerrahpaşa hakkında soruları alabilirim en yakın arkadaşım orada. Ayrıca bahçeşehirdeki arkadaşım amerikada okudu bu yıl ama tıp fakultesinide aileniz zorluyorsa yazmayin birakmayi dusunen arkadaslarim var. Seviyorsaniz yazin not odtu eedeyim

• arkadaslar ben lisede de hazirlik okudum o yuzden hazirlik olan bi okul istemiyorum 3907. oldum sinavda aslinda cerrahpasa istiyordum.ama olmadi.
    Hazirliksiz hangi okullar var?Turkce olmasina ragmen mesela ankara tipta nihe hazirlik var anlamis degilim.Daha yeni ogrendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

arkadaslar ben lisede de hazirlik okudum o yuzden hazirlik olan bi okul istemiyorum 3907. oldum sinavda aslinda cerrahpasa istiyordum.ama olmadi.
    Hazirliksiz hangi okullar var?Turkce olmasina ragmen mesela ankara tipta nihe hazirlik var anlamis degilim.Daha yeni ogrendim.

Ankara'da hazırlık yok diye biliyorum. İngilizceyle alakası da yok mantıksız.
  • Adam soruların yarısına "bilmiyorum" , "nerde oturuyorsun" (konu lise değil birisi hatırlatmalı bence, koca üni için hala nerde oturuyorsun sorusu soruluyorsa vay haline) ...

Hedef aldığım nokta sadece burada ki şahıs değil. Burada ki adam üniversite koordinatörü yada rektör değil arkadaşlar. Kalkıp seçim yapacağınız , hayatınızı etkileyecek bir kararı DH forumlarında yavana atacak kadar boşlamayın. Bu adam Hacettepe'yi , Celal Bayar'ı , Kocaeli'yi , Ankara'yı (misal veriyorum) ...

Yemek programı mı bu ? Gurme misali ?

Bu tarz konular altında ki genel üslup ve yazım şekline bakıyorum; eğer bunları yazan insan üni. okuyorsa durum vahim.

İmla, yazım, hitap sıfır ...

Genç arkadaşların merakından ötürü bu tarz konular üstelik popülere konulara kadar giriyor.

İlgi çekmek için yapılan basit köylü oyunları olduğuna inanıyorum. Aman dikkat diyeyim ...

(Tıp kazanmış birisinin gelip burada böyle sorular sorması da, eğitim sistemimizin ne denli zeka ve kalite standartları ile uyuşmadığının en büyük göstergesidir...)

• benim sıralamam 10800. mersin tıp 9800le kapatmış. gelme ihtimali nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

sıram 5k . çü tıp 8k istio kesin girermiyim

Kimse kesin konușamaz bu konuda ama %90girersin

hadi bakalım inşallah ya :(
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.