Şimdi Ara

Tip Fakultesi hakkinda sorulariniz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
10
Favori
12.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıralamam mf3te 2676 cerrahpaşa tıp olur mu ?
  • İnönü tıp da beğeniliyor ben tıp yazarsam inönü yazacağım.
  • puanım hacettepe türkçe ya da ingilizce ikisinde de tutuyor.ikisi arasında seçim yapamıyorum.ingilizcem berbat bu yüzden türkçe okumak istiyorum fakat ingilizce eğitimin daha iyi olduğunu söylüyorlar 1 sene hazırlıkla beraber ingilizce okuyacak düzeye gelirsin diyorlar.çok kararsızım bu konuda hazırlık okusam 1 yılda ingilizcemi ne kadar geliştirebilirim.ing tıp okuyacak seviyeye gelir mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChadSmith

quote:

Orijinalden alıntı: seninhesabin

Bahçeşehir tıp hakkında neler biliyorsunuz

Geçen sene bi arkadaşım kazanmıştı halinden gayet memnun. İlk sene amerika ya gönderdiler bütün öğrencileri hazırlık için. Hastanesi de medical park. Tam burslu olarak tutuyorsa yazılır bence

Cerrahpaşa ing. önüne yazılır mı ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsun Ondokuz Mayısta okuyan var mı?
    İngilizcesi mi Türkçesi mi yazılmalı?
    (Mezunum 2. senem)
    Ve Celal Bayar, Çanakkale Onsekiz Mart, Samsun Ondokuz Mayıs, Denizli Pamukkale arasında kaldım.
    On Dokuz Mayısta veya Onsekiz Martta okuyan biri/birileri bu üniversitelerle ilgili bilgi verebilir mi?
    Hastaneyle aranız nasıl, Profların ilgisi, okulun TUS başarısı, kadavra sıkıntısı, okuldan memnun musunuz? Şehirden memnun musunuz? Her türlü bilgiye açığım yani
  • hocam istanbuldayim düzce tip hakkinda bilgilendirebilirmisiniz egitim kalitesi nasildir

veya 13 binle suraya git dediginiz bi yer varmi bide sivas cumhuriyet tipi sorcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R4V3N

quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

sıram 5k . çü tıp 8k istio kesin girermiyim

kesin girersin. 3k geride birkere

bu arada senin lys netlerin nasıl. daha iyi yaparsın diyordum. obp puanında iyiydi galiba

ygs ve obpm harika lysm orta
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

Orijinalden alıntı: xasasasx

Merhabalar sıralamam ymf3 3555 ankara tıp mı ege tıp mı vereyim sizce hazırlık varmı yok mu bimiyorum ikisindede ama ingilizcem zayıf ne önerirsiniz ? teşekkürler

Egede yok ankarada da yok sanirim. Sehir sec ikiside zor ve iyi fakulteler

Eğer bu yıl kalkmadıysa ankara tıpta hazırlık var.

• ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 11.000
    TRAKYA ÜNİVERSİTESİ 11.600
    BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ 11.700
    İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (MALATYA) 12.000
    DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ 13.100
    DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 13.400
    CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS) 14.500
    hocam istanbuldayım sana zahmet mf3 13200 ben düzce ve sivas gelir die düşünüyorum hangileri gelebilir bide düzcenin olanaklarını biliyomusun nasıldır kalite fln?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OMéR

Hocam siralamam 10.715
    Manisa celal bayar 10.200 , canakkale tıp 10.700 buralari yazsam gelir mi ?
    ve bunlarin yaninda aydın,balikesir,mugla,denizli den hangisini onerirsiniz?

Arkadaslar bununla ilgili bir sey yazayim,

Simdi siralamalariniz sikinti ya ucundan girersiniz ya ucunda kacar. Durum bu kacarsa eger bu sene tibba bir yonelim olmustur dersiniz. Ama siralamalar bundan daha fazla dusmez bu sene diye tahmin ediyorum. Hem yeni acilan fakulte yok hemde kontenjan artisi yok. O sebeple isiniz biraz zor. Ben bu sene biraz artis bekliyorum acikcasi ama belli de olmaz tabiki,yonelim tibba olmazsa veya ayni kalirsa net girersiniz. Ama yinede cok umutlanmanizi onermem,olurda gelmezse buyuk hayal kirikligi olmasin

Aydin ve denizliyi oneririm,onun yaninda ispartayida dusun dostum. Mugla ve canakkale zayif onermiyorum

Hocam ucundan girersin derken neyi kastettiniz ? 10.715'le tıp garanti degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pebbles Flintstone

Tus u kazanmak için öğrenci mi aldığı eğitim mi daha önemli? Yani tus u kazandıran kaliteli hocalar mı öğrencinin gayreti mi? Bir de üniversitelerin tus u kazandırma sıralamasında düşük olan bir yer iyi bir üniversite değildir eğitimi yetersizdir diyebilir miyiz?

TUSu kazandıran son yıl hocaların boş bırakıp bırakmaması. Tabi geriside boş zamanlarda öğrencilerin gayreti. İnternlükte boş bırakmaları iyi birşey mi tartışılır.

• merhaba,
    sıralamam 10500. izmirde yaşıyorum.
    celal bayar,pamakkale, adnan menderes, süleyman demirel, trakya, 19 mayıs arasında iyiden kötüye doğru sıralar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highpossibility -- 28 Haziran 2014; 19:52:47 >
  • Cerrahpaşa mı yoksa Çapa mı daha iyi sence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksummer

Siralama 842 puanim 521 cerrahpasa ing istiyodum ama gecen sen 526 puan 608 le kapatmis istanbul istiyorum zaten cerrahpasa disinda ne dusunebilirim?

Gelmezse yine cerrahpasa turkce ve capayi dene kardesim zaten gelir. Veya ondan once bahcesehir tam bursluyuda yazabilirsin imkanlari onunda oldukca iyiymis ogrendigim kadariyla

• quote:

Orijinalden alıntı: notbad_notbad

quote:

quote:

Ege Tıp hakkındane düşünüyorsun?Günlük 12ye kadar çalışan biri zorlanır mı?

Kardesim ege tip bana kalirsa turkiyenin en iyi tip fakultesidir,sosyal akademik olanaklari ocmleri kutuphaneleri amfileri kucukpark forum bornova gibi yerlere yakinligi ege gibi sosyal bir uni. Nin gozbebegi bolumu olmasi vs. si ile ege number one gozumde.

Yalniz evet turkiyenin autf ile birlikte en zor fakultesidir. 3 haftada bir sinaviyla soru havuzuyla hep yeni soru hazirlamasiyla,1.sinifta bile 5 e kadar ders islemesiyle pratikleriyle ogrenciyi inanilmaz zorlar bu kesin. Diger tip fak. Lardan bir tik daha zor bir tik daha ogrencinin canini bezdiren her sene sistemiyle oynayip sacmalayam ogrenciyi geren de bir dezavantaji var. o kadar calisiyorsan bile zorlanacaksin. Calismayla alakasi yok tip zor cunku. Ama sinifini rahat gcersin oyle bir calismayla yalniz atladigin nokta 6 sene ayni tempoyu surduremeyecegindir;)

Kardeşim de Ege Tıp'ta okuyor.Gerçekten çok zor bir bölüm.Hacettepe'den iyi midir yani eğitim olarak?

Ben ege tiptayim, haccepttepede okuyan arkadasa bakip halime sukrediyorum, haccettepe 1. Sinif bir fakulte, ege 2. Sinif.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: highpossibility

merhaba,
    sıralamam 10500. izmirde yaşıyorum.
    celal bayar,pamakkale, adnan menderes, süleyman demirel, trakya, 19 mayıs arasında iyiden kötüye doğru sıralar mısınız?

Celal bayar,trakya 19 mayis pamukkale suleyman demirel adu,ama izmire yakin olsun diyorsan aduyu cbu nun arkasina koy egitimleri arasinda cok fark yok trakyayla 19 mayisla yazabilirsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChadSmith

quote:

Bahçeşehir tıp hakkında neler biliyorsunuz

Geçen sene bi arkadaşım kazanmıştı halinden gayet memnun. İlk sene amerika ya gönderdiler bütün öğrencileri hazırlık için. Hastanesi de medical park. Tam burslu olarak tutuyorsa yazılır bence

Cerrahpaşa ing. önüne yazılır mı ama

Valla sana kolay gelsin bahçeşehirle git bi konuş dekanıyla falan bi tanış otur anlat derdini böyle böyle ben ctf ing yazacam beni ikna ederseniz burdayım de

• quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

quote:

quote:

quote:

Kardesim ege tip bana kalirsa turkiyenin en iyi tip fakultesidir,sosyal akademik olanaklari ocmleri kutuphaneleri amfileri kucukpark forum bornova gibi yerlere yakinligi ege gibi sosyal bir uni. Nin gozbebegi bolumu olmasi vs. si ile ege number one gozumde.

Yalniz evet turkiyenin autf ile birlikte en zor fakultesidir. 3 haftada bir sinaviyla soru havuzuyla hep yeni soru hazirlamasiyla,1.sinifta bile 5 e kadar ders islemesiyle pratikleriyle ogrenciyi inanilmaz zorlar bu kesin. Diger tip fak. Lardan bir tik daha zor bir tik daha ogrencinin canini bezdiren her sene sistemiyle oynayip sacmalayam ogrenciyi geren de bir dezavantaji var. o kadar calisiyorsan bile zorlanacaksin. Calismayla alakasi yok tip zor cunku. Ama sinifini rahat gcersin oyle bir calismayla yalniz atladigin nokta 6 sene ayni tempoyu surduremeyecegindir;)

Kardeşim de Ege Tıp'ta okuyor.Gerçekten çok zor bir bölüm.Hacettepe'den iyi midir yani eğitim olarak?

Ben ege tiptayim, haccepttepede okuyan arkadasa bakip halime sukrediyorum, haccettepe 1. Sinif bir fakulte, ege 2. Sinif.

Ege bombacilari gelmis. Ne istyorsun eksik ne var egede snaa gore tip egitiminde merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

quote:

quote:

quote:

Anladım.Ege ilk 3'tedir diyebilir miyiz peki?

• ChadSmith kullanıcısına yanıt
    Hocam insan amerikaya tav oluyor be direk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.