Şimdi Ara

Tip Fakultesi hakkinda sorulariniz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
10
Favori
12.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kocaeli de hazırlık var mı peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xasasasx

Merhabalar sıralamam ymf3 3555 ankara tıp mı ege tıp mı vereyim sizce hazırlık varmı yok mu bimiyorum ikisindede ama ingilizcem zayıf ne önerirsiniz ? teşekkürler

Egede yok ankarada da yok sanirim. Sehir sec ikiside zor ve iyi fakulteler

• hocam ctf ile çapayı kıyaslarmısın? sence hangisini tercih etmeliyim, neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çikolata35

mf3 4691 ege tıp gelir mi istanbulda nereyi yazabilirim. son olarak ege mi deü mü çok bisey kaybettirir mi

Ege gelir gibi geliyor. Ege tabikide daha iyidir fakat cok cok birsey kaybettirmez merak etme. Istanbulda capa cerrahpasa gelmiyor sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

Orijinalden alıntı: çikolata35

mf3 4691 ege tıp gelir mi istanbulda nereyi yazabilirim. son olarak ege mi deü mü çok bisey kaybettirir mi

Ege gelir gibi geliyor. Ege tabikide daha iyidir fakat cok cok birsey kaybettirmez merak etme. Istanbulda capa cerrahpasa gelmiyor sanirim

İnşallah ege gelir dualarınızı bekliyorum DH
  • mf3 1280
    hacettepe gelir mi

Gelmezse 2 ye cerrahpaşa mı çapa mı yazayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forzaleza -- 28 Haziran 2014; 17:31:50 >
  • viper_3 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hazırlık yok değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_murat

quote:

quote:

quote:

quote:

Mf-3'te 652.'yim. Tıp seçersem nasıl bir sıralamayla yazmayı önerirsiniz? Bir top 10 yapar mısınız? Ayrıca bu sene okul birincisi kontenjanı var mı? Ben okul birincisiyin de, birinci kontenjanı varsa 652 ile Cerrahpaşa İngilizce olabilir mi?

Cerrahpasa ingilizce olma ihtimali var artik cok yuksek siralamalar buralar ve ufak oynamalar senin de kaderini belirleyecek ama ben sahsen ing. tip onermiyorum ingilizncen iyi degilse gercekten cok cok fazla zorlaniyor ing. okuyan arkadaslarim.

Top10 olarak

Ege(benim sahsi dusuncem en iyisi oldugu)
    Hacettepe
    Cerrahpasa
    Capa
    Ankara
    Dokuz eylul
    Gazi
    Marmara
    Uludag
    Akdeniz-Celal Bayar-kocaeli(cok cok ayni sistem olsun vs)

Ozeller harictir

Özeller neden hariç? Önermiyor musunuz? Sebepleriyle yazar mısınız? Ayrıca tıpa girersem akademisyen olmak isterim, İngilizce okusam bu açıdan daha iyi olmaz mı? (Kolej mezunuyum ve İngilizcem iyi.)

Ozellerin devlet unilerindeki egtimden iyi egitim verdigini dusunmuyorum tip icin. Ayrica pratigi var klinigi var o su var busu var. bazilari haric tabi. Ingilizcen iyiyse o zaman yazabilirsin herkesin realitesi ayni degil,o sebeple dedim ingilizce okumak zor diye. Tip turkce anlamazken cogu seyi ingilizce anlamaya calismak ogrenmeni zorlastiriyor oyle bir sorun olabilir. Ama tercih senin tabiki. Ogretim uyesi olma olayi cok farkli bir konu basligi

Tamam genel olarak devlet daha iyi diyebilirsin de, ilk 10'a bir tanesi de mi girmez? Yeditepe hakkında ne düşünüyorsun mesela? Ayrıca benim başka ilgi alanlarım da var da, resim çiziyorum, davul çalıyorum vs. Tıp okurken veya çalışırken bunlara vakit kalır mı?

Illaki kalir dostum kalmazmi.

Ben haric derken siralamaya katmadim dedim. Yeditepe ve baskent tip ilk 10 girebilir ama nereden girer dusunmedim acikcasi

Yeditepe tibbin iyi oldugunu biliyorum yalniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet19071907

Çok teşekkürler hazırlık yok değil mi ?

Okulun sitesinden bakin arkadaslar

hocam sıralamam 7439.sizce 7019 ile alan eskişehir osmangaziye girme olasılığım nedir?onun dışında hangi üniversiteyi önerirsiniz.kendi şehirmde okumak istemiyorum(erciyes istemiyorum yani)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xasasasx

Merhabalar sıralamam ymf3 3555 ankara tıp mı ege tıp mı vereyim sizce hazırlık varmı yok mu bimiyorum ikisindede ama ingilizcem zayıf ne önerirsiniz ? teşekkürler

Egede yok ankarada da yok sanirim. Sehir sec ikiside zor ve iyi fakulteler

Ankarada hazırlık zorunlu varmış hocam şimdi baktım. bu ne anlama gelir ne faydası lur veya ne zararı olur ingilizce hazırlık eğitiminin
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzaleza

mf3 1280
    hacettepe gelir mi

Gelmezse 2 ye cerrahpaşa mı çapa mı yazayım

Gelir diye tahmin ediyorum. Cerrahpasayi yazabilirsin dicem ama galiba bir tanesinin binasi yikiliyormus bu sene egitim konusunda skinti olabilirmis gbi birsey duymustum benm capali arkadasmi demisti yoksa onu karistirdim su an. Onu bir arastirip bak istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: primadonnax

hocam sıralamam 7439.sizce 7019 ile alan eskişehir osmangaziye girme olasılığım nedir?onun dışında hangi üniversiteyi önerirsiniz.kendi şehirmde okumak istemiyorum(erciyes istemiyorum yani)

Dostum belli olmaz her senenin dinamigi kendi icinde dusmeyedebilir yukselmeyede. Yani netlik yok. Onun arkasina kocaeli akdeniz celal bayar uludagtercihlerini yapabilirsin

• Hocam sıralamam 11.900 Balıkesir 11.700 sanırım sizce Balıkesir gelir mi bi de eğitim nasıldır biliyo musunuz

• quote:

quote:

Mf-3'te 652.'yim. Tıp seçersem nasıl bir sıralamayla yazmayı önerirsiniz? Bir top 10 yapar mısınız? Ayrıca bu sene okul birincisi kontenjanı var mı? Ben okul birincisiyin de, birinci kontenjanı varsa 652 ile Cerrahpaşa İngilizce olabilir mi?

Cerrahpasa ingilizce olma ihtimali var artik cok yuksek siralamalar buralar ve ufak oynamalar senin de kaderini belirleyecek ama ben sahsen ing. tip onermiyorum ingilizncen iyi degilse gercekten cok cok fazla zorlaniyor ing. okuyan arkadaslarim.

Top10 olarak

Hacettepe
    Cerrahpasa
    Capa
    Ankara
    Dokuz eylul
    Gazi
    Marmara
    Uludag

Ozeller harictir

Ne ege hacettepeden iyi ne de cerrahpasa turkce ve capa ankara tiptan iyi hocam.yanlisiniz var bence.egenin tek artisi izmirde olmasidir.

doğru diyorsunuz.celal bayarı da iyi anlatmışsınız,onu da düşünmeye başladım.peki akdeniz üniversitesi ve hacettepeye bağlı kastamonu tıp hakkında fikirleriniz var mı?
  • Acıbadem tıp nasıldır? Eğitimi,olanakları vs? Ankarada oturuyorum istanbul için değer mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasheedwallacerasheed

quote:

quote:

Top10 olarak

Hacettepe
    Cerrahpasa
    Capa
    Ankara
    Dokuz eylul
    Gazi
    Marmara
    Uludag

Ozeller harictir

Ne ege hacettepeden iyi ne de cerrahpasa turkce ve capa ankara tiptan iyi hocam.yanlisiniz var bence.egenin tek artisi izmirde olmasidir.

Benim gorusum benim gozlemim bu dostum senin dusuncen farkli olabilir

• Hocam 4568 ege gelir mi sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: murdererreis

Hocam sıralamam 11.900 Balıkesir 11.700 sanırım sizce Balıkesir gelir mi bi de eğitim nasıldır biliyo musunuz

Gelme ihtimali var ama yinede cok umutlanma derim. Egitimi ne iyi ne kotu,biraz kotuye yakin diebilirim. Yeride cok iyi degil acikcasi. Sehri cok dert etmem diyorsan afyon yada daha once ispartayi oneririm

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.