Şimdi Ara

Tinderda yurt dışında kızlar üstüme atlıyor ama burda..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ağlıyorum resmen, konumu Almanya yaptım karı evine çağırdı dedim ben Türkiye deyim 15 tane kızla eşleştim 5 saatte. Hepsi de baya konuşkan, bilgili kızlar. Bizimkiler cümle kuramıyor bile.

Türkiyede bir tane like alamıyorum bile. Lan nasıl iş bu? Allah belasını versin bu kızların. Umarım çocukları olmaz da bu kezbanlıkları sonraki kuşağa geçmez. Türk kızı cidden kezbanmış ben bunu anladım İzmirlisi bile öyle hepsi öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 28 Ağustos 2020; 11:45:20 >

• Sen hic tiktoka girdin mi?Cirkin kiz yok evet gercekten yok.İnstagram desen ayni yine.Yemiyorlar icmiyorlar paralarinin son kurusuna kadar guzelliklerine harciyorlar.

Yurtidisinda herkes guzel ama dogal guzeller.Bizimkiler estetik ve makyaj guzeliler.Bu kadar emek verdikleri icinde kaliteli erkek istiyorlar.

• hacı bu torpaklarda erkeksen suçlusun

ama oralarda türk erkeği isen kralsın

• Yabancı kızların hemen hemen hepsi güzel bu yüzden rekabet ve ego yok türk kızlarının geneli güzel değil güzel olanininda egosundan geçilmiyor
  • Sen hic tiktoka girdin mi?Cirkin kiz yok evet gercekten yok.İnstagram desen ayni yine.Yemiyorlar icmiyorlar paralarinin son kurusuna kadar guzelliklerine harciyorlar.

Yurtidisinda herkes guzel ama dogal guzeller.Bizimkiler estetik ve makyaj guzeliler.Bu kadar emek verdikleri icinde kaliteli erkek istiyorlar.

• harbi mi
  • Ss at da görelim.
    Uzak doğu ülkelerinde dediğin olur ama Avrupa da Amerika da tinder dan öyle 5 saatte 15 kız hikaye.
  • Csb
  • Mild'in memeler ne öyle ya. Kafayı bi koyacaksın su balonu gibi hop hop diye sağa sola zıplayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İTÜinş -- 28 Ağustos 2020; 14:36:18 >
  • Arkadas dogru soyluyor Romanyadayim Turk genc erkeklerine yazik oluyor o kadar soyliyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Arkadas dogru soyluyor Romanyadayim Turk genc erkeklerine yazik oluyor o kadar soyliyeyim.

Kardeşim Türkiyede fena para kazanmıyorum ama fırsatım olunca sırf bu kız meselesinden dolayı kaçıcam oraya ewq. Burda hayat yok la deepturkishwebden fırlama kızlar hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Kardeşim Türkiyede fena para kazanmıyorum ama fırsatım olunca sırf bu kız meselesinden dolayı kaçıcam oraya ewq. Burda hayat yok la deepturkishwebden fırlama kızlar hep.

Alıntıları Göster

Kardeş tipin varsa türkiyedede bulurdun uydurma yani türk kızı dolu ortalık

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Alıntıları Göster

Gelirsen yaz kardesim yardimci olurum.

• İlk kız atlarsa ölürsün ama ha
  • Aga ben tipsizim sekilsizim.bana Avrupa'da kız düşer mi
  • mcrew kullanıcısına yanıt

florida’da 3 ayda en az 400-500 eşleşmem vardı, tanıştığım kızın haddi hesabı yok.

• Düşen kızlar avrupa, gerçekte yaşadığımız ülke Türkiye.

Bu işin sonunu göremiyorum. Tinderda yurt dışında kızlar üstüme atlıyor ama burda.. 

• inonu88 kullanıcısına yanıt

Bende gezmeye gelecem bizede yardımcı olur musun gelebilirsek :))

• Bekarken yillar evvel ekmegini cok yedigim program. Tinderda yurt dışında kızlar üstüme atlıyor ama burda..  Aaah Güney Amerika da ya da ABD de özellikle yedigim naneleri keske programin dili olsa da bir anlatsa. Tinderda yurt dışında kızlar üstüme atlıyor ama burda.. 

Avrupa da türk görüyor aha üstüme atliyor falan diyorsaniz yaniliyorsunuz gencler cünkü onlarin ezici cogunlugu fake hesaptir benden size söylemesi. Ya da yabanci isim girmistir ama kendisi Türk falandir ya da Kuzey Afrikali falan. Ben öyle cok tatli, bomba gibi tarz ( kimleri neleri kastettigimi siz anladiniz ) olupta, Türk sünüz diye atlayanlarina hic tanik olmadim. Yillarca cok aktif ve yogun, her seyahatimde kullandim Tinder i. Evet esmer uzun boylu erkeklere bayiliyor bazilari bu bir gercek ama ismin Giancarlo, Antonio, Jose, Franco, Giannis vs falan olmasi lazim. Öyle yapin bakin da görün nasil patir patir damliyorlar gercek profiller. Tinderda yurt dışında kızlar üstüme atlıyor ama burda.. 

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Kardeş tipin varsa türkiyedede bulurdun uydurma yani türk kızı dolu ortalık

Alıntıları Göster
    Kardeşim Kıvanç değilim ama 10 eşleşme aldım sabahtan beri la. Burda hergün basıp aylarca eşleşme alamadığımı biliyorum. Sıkıcı buluyorlar şak çiziyolar. Şimdilik saçma sapan konuşuyorum Almanlar silmediler daha bakalım. Almanlar bizi kıskanıyor galiba cidden.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.