Şimdi Ara

Tinderda yurt dışında kızlar üstüme atlıyor ama burda.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sizin yaşınızdayken 8 tane kızı idare ederdim pehhhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tinder bi ara indirmiştim 2 like geldi bana,beni beğenen kişileri görmek ve mesajlasmak için para istiyordu bioma instamı yazıp uygulamayı sildim ve 1 puan verdim.Ana olayı mesajlasmak olan bir uygulamada mesajlasmak için para isteniyor.Bende diyorum neden likeladığım kızlar dönüş yapmıyor, yapamıyor ki para isteniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 28 Ağustos 2020; 16:19:3 >
  • sırf denemek için ilgilendiğimi erkek olarak değiştirdim, değiştirmemle 20 like geldi. uçanı kaçanı yakaladığını öpmeye programlanmış bir erkek ordusunda kızlar yine iyi tinderda takılıyorlar açıkçası. beni bile ürküttü saniyeler içerisinde 10larca like.Tinderda yurt dışında kızlar üstüme atlıyor ama burda.. 

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Kardeşim Kıvanç değilim ama 10 eşleşme aldım sabahtan beri la. Burda hergün basıp aylarca eşleşme alamadığımı biliyorum. Sıkıcı buluyorlar şak çiziyolar. Şimdilik saçma sapan konuşuyorum Almanlar silmediler daha bakalım. Almanlar bizi kıskanıyor galiba cidden.

Alıntıları Göster

İnstadan kovala türk kızı istiyorsan almanlarla nasıl anlaşıyorsun ingilizce varmı

• İTÜinş kullanıcısına yanıt
    İtüinşaat sağa çek

Hocam bi durun zaten ortalık karışık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKill02

Bende gezmeye gelecem bizede yardımcı olur musun gelebilirsek :))

Olurum cok kisiye yardimci oldum forumdan geldiler kaldilar vs. Gelen yazsin Bukrese herkes.

• Bizim memlekettekiler sevgili arıyor hocam yurtdısında ise eğlenmek için buluşuyorlar fark bu

• Alakası yok. Yakışıklıysan dünyanın her yerinde istenirsin. Sadece Türkiye'de yetiştirilme tarzından dolayı herkes her yakışıklıya atlamıyor. Şahsen kızımın da tinderda takılıp her görsüğü yakışıklı erkekle buluşmaya çalışmasını da istemem.

Türkiye'yi birçok yönden beğenmeyebilirsiniz, ama kız konusunda boş yapıyorsunuz bence. Burada karşı cinsi kazanmak daha zor, bu da işi daha zevkli yapıyor.

• türk kızlarını tepedeki %10 erkek çatır çatır götürüyor rahat olun

• WARTIME kullanıcısına yanıt

Hocam katılıyorum ama makyaj guzellerine karnimiz doydu ya yabancı kız sabah yataktan uyandığında bile binkat çekici oluyorlar bide bizimkilere bak peşinde koşacak sam eğer bari değsin doğal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

Ben sizin yaşınızdayken 8 tane kızı idare ederdim pehhhh
    Tinderda yurt dışında kızlar üstüme atlıyor ama burda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

türk kızlarını tepedeki %10 erkek çatır çatır götürüyor rahat olun

Tipsiz kel kardeşler kekolarında manitası var ona bakıyorsan

• Eğer günde 100 kız beğeni atarsa siz de seçici olursunuz, kendini kandırmanın anlamı yok.

• danger-gddr D kullanıcısına yanıt

Sorun burada iste Turkiyede gunde 100kiz begeni atmasi icin asagidaki ozelliklerin hepsinin olmasi gerekiyor.

Zengin,Yakisikli,Fizikli,Unlu veya taninan,Genc

• Kızlar son yıllarda daha seçici hale geldi, bunun temelinde sosyal medya, diziler var. Ee kızlara birçok mesaj atılınca da bu durum kaçınılmaz oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Csb. Tipini atmadan inanmam. Almanya bile olsa 5 saatte düşmez o kadar.

• acr kullanıcısına yanıt

Yav kardeşim tipim yok zaten işte, yani bence yok ama kızlar ne buldu bende anlamadım eşleşme yağıyor la

• quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Mild'in memeler ne öyle ya. Kafayı bi koyacaksın su balonu gibi hop hop diye sağa sola zıplayacak

Mil din Türkiye versiyonu ile takıldım uzun süre. O tür gögüslerin en büyük sıkıntısı bir yerden sonra parmakların ağrıyor.

Birde bisiklet yaka bile giyse dekolte oluyor millet yanında kızın yüzüne değil gögüslerine bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 28 Ağustos 2020; 21:16:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

İtüinşaat sağa çek

Hocam bi durun zaten ortalık karışık

Tinderda yurt dışında kızlar üstüme atlıyor ama burda..  Valla hocam hislerime mukayet olamadım.

@Treth Olsun hocam, evlenecek halim yok baksınlar bana ne.

• onu bunu bilmem de reddettiğim kişiye dönüp bakıyorum günde sayısız mesaj alıyor. Böyle bir ortamda egoist olmaları da normal, zor beğenmeleri de

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.