Şimdi Ara

Timsah Arena (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
5
Favori
37.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maclara gelmeyen adamlar, mazisi olmayan adamlar icin hava hos ATATURK stadi icin zerre kadar uzuntu duymuyorlar belliki.

http://www.facebook.com/photo.php?v=456366621040766

Yiktirmayiz seni kimseye !
  • bursaya yakışan bir saha olacak. bu tür stadların ülkede çoğalması temennisiyle hayırlı olsun şimdiden..
  • Sabırsızlıkla bekliyorum kendi statdım gibi heycan yarattı nedense bende
  • Stadın isminin ne önemi var anlamıyorum. Timsah Arena da olabilir çünkü başka aktiviteler içinde kullanılacaktır. Eski stadın ise yıkılmasını istiyorum , zaten kullanılmayacak ve ihtiyaç olmayacaktır. Şimdiki stadın yerine de birşey yapılmasın ,ya yeşil alan olsun yada meydan olarak kalması iyi olur.
  • 10 Temmuz 2012

Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena

• Yapılan tribünlerde prekast işleminin bittiğini görmek güzelde artık metronun baktığı tarafı yükseltseler güzel olacak tamam reklamı yapıldı artık yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Yapılan tribünlerde prekast işleminin bittiğini görmek güzelde artık metronun baktığı tarafı yükseltseler güzel olacak tamam reklamı yapıldı artık yeter

orayı en sona bıraktıkları iyi oldu, biraz manzara izelmiş olduk, türk işi inşaat manzarası
  •  Timsah Arena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timsah-16 -- 2 Ağustos 2012; 10:02:30 >
  • Buski çalışanları ile belediye çalışanlarının karşılıklı maclarını izleyeceğiz. Keyifli maclar olacaktır eminim.

Altepe ile Faruk Çelik karşılıklı takımlara gecsinler daha eğlenceli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01.08.2012

Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena

• TT Arena'nin yapimi geldi aklima. Ellerimizle buyuttuk, sapik gibi her gun resimlere bakardik... Darisi Bursasporumuzun basina.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

TT Arena'nin yapimi geldi aklima. Ellerimizle buyuttuk, sapik gibi her gun resimlere bakardik... Darisi Bursasporumuzun basina.

Arena'nın bebeklik hali geldi aklıma Arkadaşlar bugünlerin keyfini çıkarın,gerçekten keyifli anlar bunlar.Bende stadın bitmiş halini çok merak ediyorum.Allah içinize sindirsin
  • kıskandım.
  • Off be stada bak.
  • Hergün kameradan neler yapıyorlar bakıyorum ,iyice piskopat olduk. Ramazan dolayısı ile inşaat biraz yavaşladı. Eylül sonuna kadar kaba inşaatı bitireceklermiş. Geçen kış çok çetin geçmişti , inşşatın uzamasına neden oldu eğer bu kış biraz sakin geçerse Mart-Nisan ayına kadarda tamamen bitmiş olur sanırım.
  • Hergün metroyla önünden geçerken bakıyorum. Enfes olucak eger ki timsah kafasını iyi yaparlarsa

• Bursamıza yakışan bir stad metroyla geçerken görüyorum hep her seferinde ilerleme var sabırsızlanıyorum ordaki maçlara gitmek için :)
  • türk futbolunun en kötü yanlarından biri kötü statlar inşallah süper lig düzeyindeki her takımın böyle stadı olur kötü statta ne maç zevkli izleniyor ne oynanan oyun kaliteli oluyor kaliteli ortamda kaliteli futbol oynanır ben buna inanıyorum bu yüzden altyapıyı falan bırakın türk futbolunun en büyük eksiği kalitesiz stad ve kalitesiz zeminler...
  • Kale arkaları süper tek kat hele golden sonra çok güzel görüntü oluşturur.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.