Teğmen
15 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Peugeot 508 1.6 dizel aracımızı verip 3 gün önce sıfır benzinli 1.4 TSI Volkswagen CC aldık.Şimdi de acaba yakıt çok gider mi diye kuşkulanıyoruz.Sizce tüp taktırsak ilerde satarken sorun olur mu?Veya başka türlü sorun çıkarır mı bize ?
Benim tahminim bu.prandelli beklenen lerformansi vermezse bana göre futbolcular iyice salacak.
Kalemli tablet arıyorum!HEsaplıolsun.Üstüne kalemiyle yazı yazabileyim.

Tata Nano'nun yeni modeli ALLAH nasibederse çıkacakmış 2 bin US Dolar'a.Tr'ye gelir mi ?TR'ye gelirse geldiğinde kaç lira olur acaba ?
Karabük eem den Yıldırım Beyazıt elektronik ve haberleşme müh e yatay geçiş yapabilir miyim ?
......
R.madrid maçında ettiğim abuk subuk laflar,ağlamam kendime hakim olamayıp en sonunda bayılmam(sol kolum uyuştu) sonucu takım tutmayı bırakmıştım.(zerre hiç bir madde almam)

Ne kadar doğru bir karar olduğunu şimdi anladım.Biri birini bıçaklar,hadi bir aklı evvel cinayet yaptı,ya onu küçümseyenler!Önemsiz görenler.Sporcular sahada birbirini boğazlar.Öbürü de muz sallar!Rezalet!Gerçekten amacı bu muydu bilmiyorum niyetini bilmeden suçlamıyorumda ama hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
(Rabbiniz bir olduğu gibi, babalarınız, dininiz ve Peygamberiniz de birdir. Arabın Aceme, [Arap olmayana] Acemin Araba üstünlüğü olmadığı gibi, kırmızının karaya, karanın kırmızıya üstünlüğü yoktur. Hiçbir milletin diğerine üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takva iledir.) [İbni Neccar]
Adam yaratılış sebebi olan kulluğu düzgün yapmaz hatta belki ondan fazla taraftarlık yapanlar vardır!
Kendim kick boxla uğraştım,bende amatör spor yaptım ama bu mu spor,bu mu sporseverlik?.Zaten spora karıştırıldı türlü türlü haram yok iddaa yok kumar.Tutacağıma tutmuyorum böyle takım.Ben böyle bir spor tanımıyorum!Halen tüm olanlara rağmen birbirine forumda sallayanları görünce daha da endişeleniyorum...
Telefon şirketleri android için googleye para ödüyor mu ?Yoksa bedava mı işletim sistemi ?
Zira,uzun süredir oynamayan futbolcular oyun şansı yaklayacak,daha azimli olabilirler.Atmosferde güzel.Düzgün bir hakem bir reale kırmızı kart veya penaltı neden olmasın nasip
Dreamweaver alternatifi program lazım bildiğiniz var mı gençler ?Ama harbi kaliteli olacak.
Hakkında
Hakkımda:
7d42b35468db0401972403d33dfe7d017.jpg
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 991
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 101.791 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 46 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.