Şimdi Ara

TimeShift (ÇIKTI) (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
877
Cevap
0
Favori
48.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 yasindayim ve herseyin farkandayim..

Baro

devmanetihad
  • Arkadaşlar Kol Felan Yok..

Asansörün Resmini Çektim Nerede Kol Göremiyorum..

http://img394.imageshack.us/my.php?image=dddrx2.png

` quaD.

` quaD.
  • Arka taraflarda füze var.Onunla helikopteri vur sonra asansör aşağı gelecek.

BeWBeWC!BeWBeW
  • ya bu munition building de level 01 seviyesinden üste nasıl çıkıcaz her yeri gezdim ama bi geçiş bulamöadım,
    ortada pervane var ama oranında içine giremiyorum yanına gittigimde "corrective timeshift avaible " diyor ne yapıam bi yardım edin ya

Katıksız Manyak!
  • hala geçemedim yok mu bilen biri ya

Katıksız Manyak!
  • quote:

Orjinalden alıntı: accord5

oyunu yükledim 1.1 patchini yükledim sonra crack yaptım daha sonrada oyunun istediği sürücüyü yükledim new game diyorum processing shaders yazıyo sonra sesler falan geliyo oyun başlıyo ama görüntü yok bu sorunu nasıl düzeltebilirm?

arkadaşlar aynı sorun bende de var. processing shaders da takılıyo yarıda içerden sesler geliyo görüntü yok acil yardım edermisiniz..
  • indiriyorum şu an.1-2 gün sonra inecek.
  • bitirmiştm bunu oynayın harika oyun
  • ekran kartınız shader 3 desteklemiyo olmasın....gerçi bu oyun da shader 3 istiyomuydu yaw
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmetatalay

quote:

Orjinalden alıntı: accord5

oyunu yükledim 1.1 patchini yükledim sonra crack yaptım daha sonrada oyunun istediği sürücüyü yükledim new game diyorum processing shaders yazıyo sonra sesler falan geliyo oyun başlıyo ama görüntü yok bu sorunu nasıl düzeltebilirm?

arkadaşlar aynı sorun bende de var. processing shaders da takılıyo yarıda içerden sesler geliyo görüntü yok acil yardım edermisiniz..

• oyunu şu anda oynuyorum ama bu ortadaki pervanenin orda napcaz anlamadım zamanı geri alıp yukarı uçmayı denedim ama ölüyorum ??
  • bu oyunu çalıştırmam için ne yapmam lazım.. progress shaders da takılıyo görüntü yok sesler geliyor. bana acil yardım lazım arkadaşlar..
  • Arkadaşlar Napacam yaw hala biri sölemedi oyunu oynayamıorum..

` quaD.
  • bende oyun açılmıyo sen en azından açmışın bölüm geçemeiyosun bunada şükür :D

okko
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaRo55

Arkadaşlar Napacam yaw hala biri sölemedi oyunu oynayamıorum..

oyunu bitirdim , helikopteri bitirdiğin yerse kol falan yok, asansöre biniyosun orda sadece, kendi gidiyo,
    oyunu henüz bitirdim ,

@okko sende ne hatası veriyor ??

Katıksız Manyak!
  • bu kadar güzel bir oyunn bu kadar az ilgi görmesi dikkatimi çekti.
  • ya ben bu oyunu ilk cıktığında aldım anında sildim cok cacık oyundu görüntüler rezildiiii nasıl övgüler yağdırmışsınızzz ki ekran katımda 648mb 384bit iidi yanii
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilksenhan

ya ben bu oyunu ilk cıktığında aldım anında sildim cok cacık oyundu görüntüler rezildiiii nasıl övgüler yağdırmışsınızzz ki ekran katımda 648mb 384bit iidi yanii

hangi kart o ya?ilk çıkan 8800 lardan mı?kötü ayarlarda oynarsan tabi kötü olur.
    görüntüler çok güzel değildi,ama kötü de değildi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    oyunu bitirdim sanıyorum,SPOİLER DİKKAT!kocaman bir robot var,onu patlattım,ondan sonra bir adamın elinder bir şey aldım(disk sanıyorum)onla zamanda yolculuk yaptım.bir bomba patlayacakken durdurdum onu.ondan sonra kıza yüzümü gösterecekken paradox oluştu dedi-oyun bitti.SPOİLER DİKKAT!sonu böylemiydi bunuN?çok kötü bir son olmuş,ne olduğunu anlamadan oyun bitiyor...
    genede güzelmiş.

• arkadaşlar oyunda klavye çalışmıyor. profil değiştirilirken yazılabiliyor. ama oyun esnasında ve menüde çalışmıyor. 1.02 patch i yükledim. oyunun klasürünün içindeki controls dosyasını usercontrols un üstüne de yapıştırdım. ama yine olmadı. nedir çaresi varmı acil arkadaşlar ?
  • az önce resmen sildim tekrar yükledim. ama aynı hatayı alıyorum. kafayı yiyeceğim. netteki çözümlere baktım. bi config dosyası var onu oyunun klasörünün içindeki user config klasörüne atacakmışız. yaptım kaç kere. o da yaramıyor. nedir bu ya
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.