Şimdi Ara

TimeShift (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
877
Cevap
0
Favori
48.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür: FPS
    Yapımcı: Saber Interactive
    Dağıtımcı: Vivendi Games
    Platform:PC,PS3,Xbox 360
    Çıkış Tarihi: Çıktı
    Web:http://www.timeshiftgame.com/us/
    MP:Var
    Medya:DVD
    Yaş sınırı:18+
    Video:http://www.worthdownloading.com/game.php?gid=1220
    Screenshots:http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=6929
    Demo:http://us.download.nvidia.com/downloads/nZone/demos/timeshift_spdemo.exe

MINIMUM

* Windows(R) XP with latest service pack installed or Windows Vista™
    * Intel(R) Pentium(R) 4 2.0 GHz or AMD(R) equivalent
    * 1 GB RAM
    * NVIDIA(R) GeForce(R) 6600 128 MB DirectX(R) 9.0c-compatible card with Pixel Shaders 2.0b support or equivalent (ATI(R) Radeon(R) x700) with latest DirectX drivers
    * DirectX(R) 9.0c
    * CD-ROM drive - 8X or faster DVD drive
    * DirectX 9.0c-compatible sound card
    * 1 GB free hard drive space
    * Multiplayer: Broadband internet connection only (no modem play)
    * Mouse, Keyboard

RECOMMENDED

* Intel(R) Core™2 Duo E6400 / AMD Athlon™ 64 X2 4200+ RAM
    * 2 GB RAM
    * NVIDIA(R) GeForce(R) 8600 GTS with 256 MB RAM or equivalent
    * Sound Blaster® X-Fi™ series sound card

Konu:Oyunun konusu “zaman yolculuğu” başlığına uyan tipten.2007 yılında zaman yolculuğu
    araştırmaları en sonunda başarıya laşıyor ve zamanda akıp gidebileceğiniz özel bir kıyafet üretiliyor.
    Tabi bundan kimsenin haberi yok ve bu çalışmalar çok gizli bir şekilde üretiliyor. Sizin yönettiğiniz
    karakter ise bu çalışmaların özel test plotluğunu yapıyor. Kıyafetinizi giyiyor ve 1911 yılına gidiyorsunuz.
    Herşey güzel.Taa ki 2007’ye geri dönene kadar. Hiçbirşey aynı değil. Kendinizi “Krone” adında bir bilim
    adamının yarattığı alternatif 2007’de buluyorsunuz.Krone’un bu çalışmalardan nasıl haberdar olup geçmişi
    ve geleceği nasıl kendi lehine çevirdiğini öğrenmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca dünyanın ve gerçek zaman
    akışının yeniden eski haline gelme umududa siz ve sizin zaman yolculuğu özelliğine sahip kıyafetinizde oluyor...

TimeShift (ÇIKTI)

TimeShift (ÇIKTI)

TimeShift (ÇIKTI)

TimeShift (ÇIKTI)

TimeShift (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 1 Kasım 2007; 9:39:03 >

• hell gate gelene kadar idarelik
  • duyduğuma göre bu oyunda ağır çekimde bol bol adam vurabileceğiz
  • Daha 29 eylül'e de zaman var kim bilir o zamana kadar ne çıkar bilemiyorum,

Beklicez ve görücez...
  • demosunu oynamıştım...grafikler berbat..oynanabilirlik berbat..sesler berbat..herşey berbat...iğrenç bir oyun olacak..oyuna
  • Oyunu beğenmemiş olabilirsin ama grafiklerine laf söyleyemezsin çünkü grafik motoru şu an piyasada bulunan tüm teknolojileri destekliyor tek eksiği biraz fazla sistem stemesi bu sorunuda tam sürümünde düzelteceklerini umuyorum.
  • yapma yaa..ne grafiği..tamam fena sayılmaz ama bence yeni çıkacak bir oyunsa o yüzden hiçde iyi değil....karton gibi grafiği var...
    quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

Oyunu beğenmemiş olabilirsin ama grafiklerine laf söyleyemezsin çünkü grafik motoru şu an piyasada bulunan tüm teknolojileri destekliyor tek eksiği biraz fazla sistem stemesi bu sorunuda tam sürümünde düzelteceklerini umuyorum.
  • Bence güzel bir oyuna benziyor.Grafikler fena değil ama diğer yeni çıkacak oyunlara göre değerlendirirsek biraz aşağıda gibi.Oyun senaryo olarakta hoşuma gitti.Eğer mekan tasarımları falanda güzel olursa tadından yenmez.Ayrıca bir oyunu sadece demosuna bakarak değerlendirmek doğru değil.Demoyu çıkartmalarının nedeni eksiklerini görüp düzeltmek istemeleridir bence.Heralde tam sürüm çıktığında bütün sorunlar giderilmiş olur.Zaten bunun için baya bir zamanları var.
  • demo oyunun tam sürümden farkı yoktur..sadece birkaç bölüm içerir...ama tabiki inşallah tam sürümü demo gibi olmaz...
    quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Bence güzel bir oyuna benziyor.Grafikler fena değil ama diğer yeni çıkacak oyunlara göre değerlendirirsek biraz aşağıda gibi.Oyun senaryo olarakta hoşuma gitti.Eğer mekan tasarımları falanda güzel olursa tadından yenmez.Ayrıca bir oyunu sadece demosuna bakarak değerlendirmek doğru değil.Demoyu çıkartmalarının nedeni eksiklerini görüp düzeltmek istemeleridir bence.Heralde tam sürüm çıktığında bütün sorunlar giderilmiş olur.Zaten bunun için baya bir zamanları var.

• Pinky grafiklerde ahım şahımlık birşey yok...

Demosunu oynamıştım bu oyunun.Zamanı fln durduruyorduk.İlginç bir oyundu...

Çıksın hele
  • Efektler çok güzel be
  • ben öyle süper bir grafik göremedim demosunda ama ona ramen çok kötü çalıştı benim sistemde sistem amd64 3700+ 1gb ram geforce6800
  • ss ler fena diil gibi..bakalım artık.
  • bu türler hep birbirinin aynisi gibi olmaya basladi artik oyun oynamaya istekde kalmadi
  • Bu oyun epey yenilikçi diğerlerine pek benzemiyor:)
  • inşallah aliriz yinede arşivciyimdir
  • yeni sslerde grafik olarak farklı bir şey yok ama oynanabilirlik bakalım nasıl olacak
  • biraz uber soldier e benzemiş...
  • sizi bilmem ama bu oyun o kadar iyi bilgisayar istemesine rağmen grafikleri kötü bence
  • HELLGATE nerdesinnnnnnnnnnnnnnn üff ya fallout 3 ü beklemem ama HELLGATE i beklerim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.