Yüzbaşı
31 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ben bedelli başvurusu yaptım, şimdi sınıf ve tertibat bekliyor yazıyor ama o kutucuk falan yok bende, tecile bakıyorum seneye hazirana kadardı yüksek lisanstan dolayı şimdi ise 30.09.2018 gözüküyor, şubeyi aradım sorun olmaz dediler var mı bilgisi olan?
Arkadaşlar selam, biz 4 kişi kullanıyorduk ancak diğer arkadaşlar 1 kişi daha eklemiş, bu nasıl oluyor max 4 kişi değil miydi ? şu an 5 kişiyiz sorun olur mu acaba ?
Merhaba arkadaşlar, ps4 ağır oyunlarda ısındığı için laptop soğutucusunu usb ile bağladım altına,

sürekli takılı olmasının güç anlamında elektronik sistemine bir zararı olur mu acaba ? tecrübesi olan var mı bu konuda ?
Merhaba,

Dell 5520 Laptopum var, 2 yıldır kullanıyorum, en son ekteki hatayı almaya başladım, yeni batarya aldım 130 TL'ye, ancak aynı uyarıyı verip şarj etmiyor, şarj takılı ancak şarj olmuyor diyor , şarj aletinde midir sorun çözemedim bi türlü, yardımlarınızı rica ediyorum.
Arkadaşlar Enormous sales diye bir reklam virüsü var. Google Chrome a bulaştı sadece nereye girsem ekran reklamla doluyor internette bulamadım ne yaptıysam silinmiyor birçok antivirüs ve malwarebytes falan denedim olmadı.Kayıt defterinden birşeyler mi silmek gerekiyor bilmiyorum.
Merhaba arkadaşlar dsmart sınırsız internet ve aile paketi 59 tl olanı bağlatıcam.daha uygunu yok sanırım bi de telefon hattı olmadığı için 15 tl falan eklenecek modem ücreti vs ile beraber 81 tl falan ödeyecekmişim.24 ay taahüt olması biraz düşündürdü açıkçası.Türksat bağlatacaktım ama yeni taşındığım binada yokmuş altyapısı.dilekçe verdim 1 haftadır falan cevap vermediler o yüzden 2 gün sonra d smarta üye oluyorum.sizce nasıl memnun musunuz internet hızı vs kanalla ve tavsiye ettiğiniz bi kampanya var mı ?
Merhaba arkadaşlar isyerim İstanbul Beşiktaş'ta ben de o civarda Şişli mecidiyeköy falan evde kalan öğrenci veya çalışan birilerinin yanına çıkmak istiyorum var mıdır tanıdığı olan veya bu durumda olan birileri? Yardımcı olursanız sevinirim..
Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım iş gereği istanbulda yaşayacağım ve ev arkadaşı arıyorum benim gibi olan öğrenci veya çalışan olursa konuşabiliriz. koray256@gmail.com buradan iletişime geçebilirsiniz.
2010 dan bu yana çıkan genelde tps gibi resident evil 5 benzeri oyunlar olabilir.güzel fps ler de olabilir .. sistem 8 gb ram i5 işlemci amd 7670m ekran kartı.dell 5520 laptop.
arkadaşlar bende dell5520 laptop var.ekran kartı çift intel 4000 ve amd ati 7670m .Bi daha tövbe amd almam doğru düzgün çalışmıyor.

grafik sürücüsü kuruyorum oyuna giriyorum acaip kasmaya başlıyor sürekli oynadığım oyunlar.format attım bi türlü kuramıyorum.6.7 puan alırdı sistem derecelendirmeden ama şimdi 6.5 gösteriyo.sürücüyü nasıl kurmam lazım hangisini önce kurayım bi yardım edin kaç gündür çıldırcam..
Hakkında
Meslek: Banka Bilişim Çalışanı
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım :< PSP GPS CİHAZI - shanke> |
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
nightblué
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS4
PSN ID
killsomething99
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.135
İkinci El Bölümü Mesajları: 54
Konularının görüntülenme sayısı: 523.524 (Bu ay: 924)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.