Şimdi Ara

TİM'de çalışan kıza aşık oldum, bugun iş çıkışında takip var. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
3.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FearMaster

Sonuç?

++++
  • bence mercimeği fırına verdiler bu gece yazmaz
  • Hadi dostum sonuç ne merak ediyoruz
  • Bence birer kahve icmislerdir. Az sonra gelir.
  • sen rusyada yaşayıpda evin onundeki kızları eve atan cocuk degilmisin lan
  • Vefat.
  • öğle namazına müteakiben yarın teşvikiye camiden kaldıralacaktır merhum seni unutmayacaz c0ss
  • Harbi gitmiş lan çocuk.
  • şaka maka ne oldu ya inşallah sevindirici bi haber veririsin bize
  • ya hastanede ya da bir cafede :) ikinci ihtimal daha güzel.
    Bulunsun.
  • İyi haber bekliyoruz

Geç oldu saat bence başardı beyler
  • Adam Mynet'e çıkmış beyler. Şuan burnu ve kolu kırıkmış.Kız'ın yanında abisi çalışıyormuş. Çevredeki polisler mudehale etmiş ve Ç.A adlı kızın abisini sakinlertirmişler.Abisi şikayetçi olacakmış.Şuan ki durumu, burnu kırılmış ve kolundaki kemikte çatlak varmış.Tedeavi'den sonra hakkında işlem başlatılacakmış taciz yüzünden.Şaşırdım kaldım haber görünce. Dayak yiyen kişinin baş harfleride E.E. c0ss'un ismi ise Emir Erilmez. Şu an şoktayım.Forumumuzda ilk defa böyle bir olay gerçekleşiyor. Şu an forumda böyle bir olaydan dolayı kalim küt küt atıyor yahu.

Mynet Linki:
    http://haber.mynet.com/arama/%C4%B0stanbul+Maltepe+de+Taciz+Y%C3%BCz%C3%BCnden+%C3%96l%C3%BCmc%C3%BCl+Dayak+Yiyen+Gen%C3%A7+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzbaşı price -- 14 Ekim 2011; 22:20:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yüzbaşı price

Adam Mynet'e çıkmış beyler. Şuan Kolu ve bacağı kırılmış.Kız'ın yanında abisi çalışıyormuş. Çevredeki polisler mudehale etmiş ve Ç.A adlı kızın abisini sakinlertirmişler.Abisi şikayetçi olacakmış.Şuan ki durumu, burnu kırılmış ve kolundaki kemikte çatlak varmış.Tedeavi'den sonra hakkında işlem başlatılacakmış taciz yüzünden.Şaşırdım kaldım haber görünce. Dayak yiyen kişinin baş harfleride E.E. c0ss'un ismi ise Emir Erilmez. Şu an şoktayım.Forumumuzda ilk defa böyle bir olay gerçekleşiyor. Şu an forumda böyle bir olaydan dolayı kalim küt küt atıyor yahu.

Mynet Linki:
    http://haber.mynet.com/arama/%C4%B0stanbul+Maltepe+de+Taciz+Y%C3%BCz%C3%BCnden+%C3%96l%C3%BCmc%C3%BCl+Dayak+Yiyen+Gen%C3%A7+

Olmamış.

• allah rahmet eylesin, daha gençtin be kardeşim bizi bırakıp nerelere gittin olcak işmiydi şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samilton -- 14 Ekim 2011; 22:21:18 >
  • Hadi hocam iyi haberler bekliyoruz bi an önce yazda bizimde merakımız geçsin :)
  • büyün dh toplandık seni bekliyoruz arkadaşım hadi iyi haberlerinin ver bizlere...
  • çıkışa gidiyorsan git sev bence

Şaka bir yana merak içinde bekliyoruz
  • O kadar mı kötü oldu?Birini bile kandıramadım. Neyse bende merak ettim.Sonuç ne acaba?
  • Reserved
  • tim ne beyler? team in okunuşu ndan mı geliyo?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.