Şimdi Ara

Thinclient çarptı,Bende onu çarptım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün işyerinde bi thinclientin içini açtık.. server2003 ün image ını atıp Romu değiştiriyoz sonra onada image atıyoruz falan .. Rom ları değiştirirkende her seferinde power kablosunu çekiyoruz bi tane image sorunlu çıktı yenisini bulmak için şef içeri gitti, power kablosunuda çekmemiş, bende dikkat etmedim içini inceliyodum baktım aletin bi bölümü sıcacık elimi koydum ohh falan diyorum kendi kendime sonra nerden aklıma estiyse sol elimin orta parmağıyla bi bastırdım o bölgeye bi ışık çıktı bişey koltuğa yapıştırdı beni .. dedim tamam artık ölüyorum elim çok acıdı neyse hemen etrafıma baktım biri beni gördümü diye baktım herkes işine bakıyo bende çaktırmadım tuvalete gittim aynaya baktım rengim bembeyaz olmuş geriye döndüğümde şef gelmiş noldu bu alete ya şimdi falan diyodu çaktırmadım nolmuş falan dedim ama gitti alet yarım saat kolum sızladı ama şuan kendimi çok zinde hissediyorum normalde eve gelip hemen yatardım şimdi uykum yok

• ben makinenin powera tornavida soktum cok güzel bi duyguydu öyle bi zıplatıyoki annemler deprem oldu zannetmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.