Yüzbaşı
16 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dostlar 8 yıllık aradan sonra bir sistem toplamaya karar verdim,İleriye yönelik yükseltmeye müsait bir anakart ve yeni nesil ekran kartlarını destekleyecek bir sistem toplamak istiyorum. Elimde HAF 912 kasa mevcut.1080p 75hz bir monitör düşünüyorum.

Ryzen 5 3600 1410 Netsipariş
MSI B450 Gaming Plus 700 Vatan
Sharkoon Silent Storm 650w 538tl Itopya
RX580 Pulse 8gb 1200 Sinerji (f/p olarak çok uygul 2-3 sene sonra değiştirilebilir)
Corsair MP510 240 GB M.2 NVME 370 Trendyol
2x8 3200 mhz cl16 650

Monitörlere biraz bakındım düşük tepki süresi mi yoksa IPS mi önerirsiniz?
Mümkün olduğu kadar ileriye dönük bir sistem olsun istiyorum, ülke durumlarım malum 3-4 yılda bir ancak parça değişimi yapabiliyoruz.
https://smile.amazon.com/gp/product/B019HVNT3C/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
Amazondan bu ürünü buldum fiyat gayet iyi sipariş vereceğim ancak anakartıma uyumu hakkında bir sıkıntı olur mu? OC ile 2133 desteği mevcut ancak ramlere OC olayın nasıldır pek bilgim yok.
Anakart MSI P67A-G45
Babam için, kamerası iyi, çok kolay hasar almayacak (düşme,biryerlere çarpma gibi durumlar da), facebook,okey gibi uygulamalar da kullanılacak ve bunlar da kasma problemi olmayacak bir cihaz arıyorum dostlar tavsiyeleriniz nelerdir?
Babama telefon alacağız dostlar dayanıklı,ucuz,az biraz kaliteli kamerası olan birşeyler varmıdır?
dostlar bir akrabam pasaport kayıtlı s3 getirdi
kendi bir dönem türkiyede problemsiz kullanmıştı cihazı ancak şu an şebeke bulmuyor nasıl çözeriz?
Ankara'da yaşıyorum nüfus kütüğü Nevşehir'de posta ile halletmek istiyorum dostlar.Daha önce bu işlemi yapan veya bilgisi olan var mı?
Dostlar monitör dahil
1700 liraya LoL oynayacak,nete girecek kardeşime sistem toplayacağım nasıl birşey önerirsiniz
Spor salonunda ve günlük kullanım için almayı düşünüyorum dostlar ancak kafama birşey takıldı. Şu an için ekstra para verip iyi bir kulaklık alamıyacağım orjinal kulaklığı nasıldır? Dışarı ses verme sorunu vs. mevcut mu?
Kullandığım tactic 3d alpha sol taraftan kırıldı yeni bir ürün arıyorum.Elimde bu kulaklığın adaptörü mevcut
logitech g230
tt isurus
gamecom 380

kafam isurusa biraz daha yatkın durumda şu an büyük kulaklıklar yatarken film izleme durumunda problem çıkarıyor ve isurusu dışarda kullanma imkanım var
eski kulaklığın malzeme kalitesi iyi olmasada sesinden memnundum,müzik,skype,film,oyun amaçlı kullanılacak hangisini tavsiye edersiniz ?
Beyler yarın bir akrabamızın düğünü var ayakkabı almaya çıkacağım ancak spor tarz birşeyler almak istiyorum varmı önerileriniz
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.941
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 44.938 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.